بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان#8 نحوه کنترل انواع تلویزیون با گوشی

 نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان. این روزها گوشی‌های هوشمند به قدری رایج هستند که همه افراد خانه حداقل یک یا دو گوشی دارند. و یک نفر همیشه یکی می‌خرد. چند سال پیش، افراد مسن از این قاعده مستثنی بودند. اما اکنون همه افراد در هر سنی به گوشی های هوشمند خود متکی هستند. این سطح بالایی از اتکا به این معنی است. که تلفن های هوشمند اغلب در نزدیک ترین فاصله به ما قرار می گیرند. و ما میتوانیم به راحتی به آن دسترسی داشته باشیم.

از طرف دیگر، اکثر ما در حال حاضر معمولا اصفهان تی وی سرویس نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان. یک تلویزیون هوشمند یا حداقل یک تلویزیون LED یا LCD در خانه داریم. مهم نیست که صفحه نمایش گوشی یا لپ تاپ شما چقدر با کیفیت باشد. تماشای یک فیلم خوب روی یک صفحه تلویزیون بزرگ لذت دیگری دارد. با این توضیحات گاهی پیش می آید. که ریموت کنترل تلویزیون ما حتی در فاصله دوری از ما خراب یا بدون باتری باشد. در این مواقع چه کنیم؟ آیا می توان از گوشی به عنوان کنترل تلویزیون استفاده کرد؟.1-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

فهرست مطالب

چگونه می توانیم گوشی خود را به کنترل تلویزیون تبدیل کنیم؟

نمایندگی  تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان ، کنترل تلویزیون با گوشی شیائومی

نمایندگی  تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان تلویزیون را با گوشی شیائومی کنترل کنید

کنترل تلویزیون با  تلفن همراه سامسونگ امکان پذیر است

کنترل تلویزیون با آیفون ، نمایندگی  تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

نمایندگی  تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان، نکته برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون

نتیجه گیری در مورد نحوه ی کنترل کردن تلویزیون با گوشی

سوالات متداول در مورد کنترل کردن تلویزیون ها با گوشی

فهرست تصاویر

1-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

2-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

3-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

 

عنوان نمایندگی  تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان
نویسنده صادق ترکیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 2060کلمه
زمان مطالعه دقیقه

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

1-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

چگونه می توانیم گوشی خود را به کنترل تلویزیون تبدیل کنیم؟

این اتصال به چند روش مختلف برقرار می شود و می توان از تلفن به عنوان کنترل تلویزیون استفاده کرد.روش اول، گوشی و تلویزیون را از طریق وای فای متصل می کنید. سپس با کمک برنامه های موجود می توانید به قسمت های مختلف تلویزیون مانند کنترل دسترسی داشته باشید .(این روش در واقع گوشی را به کنترل تلویزیون تبدیل می کند.) نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان. بدون IR و روش تبدیل تلفن برای کنترل تلویزیون خود با Wi-Fi).

بیشتر بخوانید  بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در شاهین شهر #12اتصال تلویزیون به وای فای

در روش دوم، برخی از گوشی های هوشمند (مانند بسیاری از گوشی های شیائومی) به مادون قرمز مجهز شده اند. این فناوری مانند خود کنترل تلویزیون است که به شما کمک می کند.تنها در چند مرحله ساده گوشی خود را به یک کنترل تلویزیون تبدیل کنید.راه سوم برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون از طریق بلوتوث است. به این ترتیب بلوتوث بین گوشی و تلویزیون ارتباط برقرار می کند. و سپس از طریق برنامه می توانید تلویزیون را کنترل کنید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان ، کنترل تلویزیون با گوشی شیائومی

اگر گوشی شیائومی دارید باید بگوییم که نیازی به دانلود هیچ برنامه ای ندارید.خود این شرکت قبلا برنامه های کنترل تلویزیون و سایر دستگاهها را بصورت پیش فرض روی گوشی شما نصب کرده.گوشی موبایل شیائومی قابلیت کنترل تجهیزات مختلف مانند تلویزیون و کولر را دارد که به کنترل ثانویه آن تبدیل میشود. اکثر تلفن های این برند دارای فناوری مادون قرمز در لبه بالایی هستند.که به شما امکان می دهد هر چیزی را که دارای کنترل از راه دور است کنترل کنید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان.

برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید مطمئن شوید که گوشی شما از مادون قرمز استفاده می کند. برای این کار می توانید مدل گوشی خود را در اصفهان تی وی سرویس جستجو کنید. و جزئیات مورد نیاز را پیدا کنید.به طور کلی، گوشی های شیائومی با برنامه Mi Remote که به طور پیش فرض نصب شده است. از مادون قرمز بهره خواهند برد. بنابراین، اگر گوشی شیائومی شما دارای برنامه Mi Remote است. می توانید از این ویژگی استفاده کنید.وارد برنامه شوید و در این مرحله محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان این مقاله مختص تلویزیونها است. اما در این مرحله می توانید دستگاه دیگری را از لیست انتخاب کنید . گوشی خود را به دومین کنترلر آن تبدیل کنید.بعد از انتخاب تلویزیون، برنامه از شما برند تلویزیون را میخواهد و شما باید برند تلویزیون خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که برخی از برندهای ایرانی در این مرحله در لیست نیستند. تلویزیون سام برند سامسونگ را انتخاب می . و گوشی موبایل شیائومی کنترل تلویزیون G+ و برند ال جی را انتخاب می کند.2-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان تلویزیون را با گوشی شیائومی کنترل کنید

همچنین می توانید تلویزیون ایکس ویژن خود را با گوشی شیائومی خود کنترل کنید. باید مارکهای موجود را امتحان کنید تا ببینید کدام برند همان گیرنده تلویزیون های اسنوا و ایکس ویژن را دارد. آن مارک را انتخاب کنید و می توانید استفاده کنید. موبایل خود، تلویزیون اسنووا و X-Vision خود را کنترل کنید.اما در نظر داشته باشید که این بدان معنا نیست که JPlus همان ال جی یا SAM همان سامسونگ است. و گیرنده های آن برندها مشابه یا یکسان هستند.اکنون که برند مورد نظر را انتخاب کرده اید.اصفهان تی وی سرویس نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان.

برنامه دکمه های مختلف تلویزیون را به شما نشان می دهد. و از شما می خواهد که آنها را روی تلویزیون خود امتحان کنید. اگر تلویزیون شما دکمه دارد، Yes را انتخاب کنید، در غیر این صورت، No را انتخاب کنید.اگر روی گزینه No کلیک کنید. برنامه دکمه های اضافی را به شما نشان می دهد.  این کار را تا زمانی که تمام دکمه های نشان داده شده با تلویزیون شما سازگار شود ادامه می دهد. پس از این مرحله، کنترل های تلویزیون و دکمه های مختلف آن بر روی صفحه گوشی شما ظاهر می شود.

بیشتر بخوانید  بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر #8چگونگی اتصال موبایل به تلویزیون

کانال تلویزیون نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان را به راحتی تغییر دهید. یا صدای آن را کم یا زیاد کنید. دکمه‌های تنظیمات، بی‌صدا کردن و غیره نیز می‌توانند تجربه‌ای شبیه به کنترل خود تلویزیون به شما بدهند. در واقع با این کار، گوشی به یک کنترل تلویزیون چند منظوره تبدیل شده است.اگر به دلایلی برنامه Mi Remote Control را روی گوشی شما نصب نکرده است. اما در عین حال مطمئن هستید که گوشی شما از مادون قرمز پشتیبانی می کند. می توانید به راحتی برنامه را از Google Play دانلود کنید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

2-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

 کنترل تلویزیون با  تلفن همراه سامسونگ امکان پذیر است

 نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان در برندهای دیگر غیر از شیائومی، کار کمی سخت تر است. و برای انجام آن به یک اپلیکیشن نیاز دارید. این برنامه تلفن و تلویزیون شما را از طریق Wi-Fi یا بلوتوث متصل می کند. در ادامه نگاه. به تعدادی از بهترین برنامه ها در این زمینه برای اندروید و iOS خواهیم داشت. پس برای کنترل تلویزیون با گوشی بدون مادون قرمز ادامه این قسمت را بخوانید .این روش برای کنترل تلویزیون با گوشی هواوی، تلویزیون با گوشی ال جی و تلویزیون با برندهای دیگر کار میکند.

یکی از بهترین گزینه ها برای کنترل تلویزیون با گوشی اندرویدی، نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان.ریموت کنترل تلویزیون اندروید است که می توانید آن را به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید. بعد از نصب برنامه، اولین قدم این است. که گوشی و تلویزیون خود را به یک وای فای معمولی وصل کنید. (یعنی تلویزیون و گوشی باید به یک مودم متصل باشند. اگر در خانه وای فای ندارید، می توانید از یک وای فای معمولی استفاده کنید. هات اسپات گوشی سوم).

حال کافی است برنامه را باز کنید.esfahantvservice نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان روی گزینه “Connect to android TV” کلیک کنید. تا گوشی شما تلویزیون های موجود را به شما نمایش دهد. اکنون روی نام تلویزیون ضربه بزنید. تا پین کد روی تلویزیون نمایش داده شو.د و با وارد کردن پین در گوشی به آن متصل شوید.وقتی همه این مراحل را به درستی انجام دادید. صفحه گوشی شما یک پد جهت نمایش می دهد. که می توانید از آن برای افزایش یا کاهش تلویزیون یا تغییر کانال استفاده کنید.

کنترل تلویزیون با آیفون ، نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

از بهترین برنامه ها برای ساخت ریموت تلویزیون با گوشی در سیستم عامل IOS، برنامه Universal Remote TV Smart است. این برنامه به شما کمک می کند آیفون یا آیپد خود را به یک کنترل تلویزیون تبدیل کنید.این برنامه با برندهای معروفی مانند ال جی، سامسونگ، سونی و غیره سازگاری کامل دارد. و به راحتی می توانید تلویزیون خود را از طریق گوشی خود کنترل کنید. این برنامه با اتصال به وای فای مشترک کار می کند. و باید در مرحله اول گوشی و تلویزیون خود را به یک مودم متصل کنید.3-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

بیشتر بخوانید  نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر| نگهداری مراقبت!

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان، نکته برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون

بعید است در استفاده از گوشی شیائومی خود به عنوان کنترل تلویزیون با مشکلی مواجه شوید. زیرا اگر مراحل را به درستی دنبال کنید. این روش حتی در تلویزیون‌های قدیمی‌تر نیز کار می‌کند و از آنجایی که به Wi-Fi و بلوتوث نیاز ندارد.اتصال آسان‌تر می‌شود.اما اگر از اتصال وای فای و بلوتوث استفاده می کنید. و یکی از برنامه های توضیح داده شده را روی گوشی خود نصب کرده اید. باید بگوییم که ابتدا باید از وای فای یا بلوتوث تلویزیون خود مطمئن شوید.esfahantvservice نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان.

در مرحله بعد در صورت کامل نشدن فرآیند می توانید یک بار تنظیمات تلویزیون را ریست کنید. تا اگر تداخلی در این بین وجود داشت برطرف شود.در نهایت باید گفت که برنامه های زیادی برای این منظور در گوگل پلی و اپ استور وجود دارد. و در صورتی که برنامه های ذکر شده در بالا برای شما مناسب نیست. می توانید به سادگی سایر برنامه های مشابه را دانلود و نصب کنید.در نهایت به یک سوال رایج پاسخ دهید. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان.

آیا اسکریپتی برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون و کدی برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون وجود دارد؟. در یک کلام نه!. چنین مفهومی وجود ندارد، شما باید آن را از طریق Wi-Fi، بلوتوث یا مادون قرمز انجام دهید. هیچ راه دیگری برای انجام آن وجود ندارد.

نتیجه گیری در مورد نحوه ی کنترل کردن تلویزیون با گوشی

در مقاله ی بالای esfahantvservice در مورد نحوه کنترل کردن تلویزیون با استفاده از تلفن های همراه هوشمند صحبت کردیم.با مطالعه ی مقاله ی بالا می توانید از تلفن همراه خود به عنوان کنترل تلویزیون استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

3-نمایندگی تعمیر تلویزیون sumsong در اصفهان

سوالات متداول در مورد کنترل کردن تلویزیون ها با گوشی

آیا گوشی شیائومی می تواند تلویزیون را کنترل کند.؟ اگر گوشی شیائومی دارید باید بگوییم .که نیازی به دانلود هیچ برنامه ای ندارید. گوشی موبایل شیائومی قابلیت کنترل تجهیزات مختلف مانند تلویزیون و کولر را دارد. که به کنترل ثانویه آن تبدیل می شود. اکثر تلفن های این برند دارای فناوری مادون قرمز در لبه بالایی هستند. که به شما امکان می دهد هر چیزی را که دارای کنترل از راه دور است کنترل کنید.

بهترین برنامه کنترل اندروید چیست؟. یکی از بهترین گزینه ها برای کنترل تلویزیون با گوشی اندرویدی، ریموت کنترل تلویزیون اندروید است. که می توانید آن را به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید. بعد از نصب برنامه، اولین قدم این است که گوشی و تلویزیون خود را به یک وای فای معمولی وصل کنید. (یعنی تلویزیون و گوشی باید به یک مودم متصل باشند. اگر در خانه وای فای ندارید، می توانید از یک وای فای معمولی استفاده کنید. هات اسپات گوشی سوم).

آیفون چگونه تلویزیون را کنترل می کند.؟ از بهترین برنامه ها برای ساخت ریموت تلویزیون با گوشی در سیستم عامل IOS، برنامه Universal Remote TV Smart است. این برنامه به شما کمک می کند آیفون یا آیپد خود را به یک کنترل تلویزیون تبدیل کنید. این برنامه با برندهای معروفی مانند ال جی، سامسونگ، سونی و غیره  سازگاری کامل دارد. و به راحتی می توانید تلویزیون خود را از طریق گوشی خود کنترل کنید. این برنامه با اتصال به وای فای مشترک کار می کند.

 

همینطور بخوانید : چگونگی اتصال موبایل به تلویزیون

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *