بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر #8چگونگی اتصال موبایل به تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر


نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر صفحه نمایش گوشی های هوشمند در واقع بسیار بزرگتر از قبل هستند. اما مطمئناً هیچ کس نمی تواند لذت تماشای محتوا در تلویزیون با کیفیت 50 اینچی را انکار کند. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها قابلیتی را در نظر گرفته اند. که می تواند صفحه نمایش گوشی را به تلویزیون استریم کند.در این مقاله نحوه انتقال صفحه نمایش گوشی سامسونگ به تلویزیون را به شما آموزش می دهیم. بنابراین، اگر شما هم می‌خواهید آنچه را که روی تلفنتان در تلویزیون خانه‌تان موجود است ببینید. تا پایان این مقاله به اصفهان تی وی سرویس،نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر نگاه کنید.1- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

فهرست مطالب

می توانید از طریق smart view به تلویزیون متصل شوید

نمایندگی تعمیرات  تلویزیون سونی در شاهین شهر ، از طریق HDMI متصل شوید

نمایندگی تعمیر  تلویزیون سونی در شاهین شهر،چرا گوشی نمی تواند به تلویزیون وصل شود؟

انعکاس صفحه نمایش اپل – قسمت اول ،  نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

انعکاس صفحه نمایش اپل – قسمت دوم ، . نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

استفاده از کابل ، نمایندگی  تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

نتیجه گیری درمورد روش های اتصال موبایل به تلویزیون

سوالات متداول در مورد  نحوه ی اتصال تلفن همراه به تلویزیون

فهرست تصاویر

1- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

2- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

3- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

 

عنوان نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر
نویسنده صادق ترکیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1997 کلمه
زمان مطالعه 19 دقیقه

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

1- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

می توانید از طریق smart view به تلویزیون متصل شوید

قبل از انجام هر کاری، باید تلویزیون خود را برای اتصال دستگاه های دیگر مانند تلفن هوشمند آماده کنید. این کار در هر ساخت و مدلی می تواند کاملاً متفاوت باشد، بنابراین نمی توانیم یک رویکرد کلی ارائه دهیم. به طور معمول، باید به تنظیمات تلویزیون خود بروید .گزینه ای به نام Screen Mirroring یا Smart View را پیدا کنید و آن را روشن کنید.نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر ، اصفهان تی وی سرویس . در مرحله بعد، باید گوشی سامسونگ خود را به تلویزیون وصل کنید، مراحل زیر را به ترتیب  انجام دهید.

  • به مرکز کنترل گوشی خود بروید (برای این کار دست خود را از بالای صفحه به پایین بکشید).
  • بسته به مدل گوشی و نسخه رابط کاربری، روی Screen Mirroring یا Smart View یا Quick Connect کلیک کنید.
  • در این مرحله، تلفن دستگاه های موجود را جستجو می کند و نام تلویزیون را نمایش می دهد. (مطمئن شوید که در تلویزیون نیز روشن باشد.)
  • روی نام تلویزیونی که می خواهید به آن متصل شوید کلیک کنید.اصفهان تی وی سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر.
  • در این مرحله ممکن است کدی روی تلویزیون نمایش داده شود که باید آن را در گوشی خود وارد کنید.
  • اگر همه چیز خوب باشد، تصویر گوشی شما در این مرحله به تلویزیون منتقل می شود.
بیشتر بخوانید  تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان +4 پورت های تلویزیون !

توجه داشته باشید که با تنظیمات این قسمت می توانید. نسبت تصویر گوشی و تلویزیون خود را مطابقت دهید و آن را با نیاز و سلیقه خود تنظیم کنید. اگر تصویر را بر اساس گوشی تمام صفحه کنید، تلویزیون دیگر تمام صفحه نخواهد بود .و اگر تلویزیون را تمام صفحه کنید، نسبت تصویر گوشی کمی تغییر می کند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر ، از طریق HDMI متصل شوید

اگر تلویزیون شما هوشمند نیست. یا به هر دلیلی نمی توانید گوشی سامسونگ خود را به صورت بی سیم به تلویزیون متصل کنید. می توانید از رابط برای پخش جریانی صفحه نمایش گوشی خود به تلویزیون استفاده کنید.یک طرف این رابط نوع C و طرف دیگر HDMI است. برای اتصال ابتدا Type C را به گوشی خود وصل کنید. در مرحله بعد، از یک کابل HDMI دو سر استفاده کنید. یک سر آن را به این درگاه و سر دیگر را به HDMI تلویزیون خود وصل کنید.2- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر،چرا گوشی نمی تواند به تلویزیون وصل شود؟

در این قسمت به مشکلات رایج انتقال صفحه نمایش گوشی سامسونگ به فیلد تلویزیون می پردازیم. و راه حل های موجود را ارائه می دهیم تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید.

  1. تلفن و تلویزیون خود را به یک شبکه متصل کنید. لطفاً توجه داشته باشید که تلفن یا رایانه لوحی سامسونگ شما باید به همان شبکه تلویزیون هوشمند شما متصل باشد. اگر به دلایلی در خانه خود وای فای ندارید، باید از تلفن خود کمک بگیرید. و تلویزیون و تلفن خود را به آن متصل کنید.esfahantvservice،نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر.
  2. در حین اتصال حتما گزینه Allow را بزنید. در حین اتصال موبایل سامسونگ به تلویزیون قطعا با این مشکل مواجه می شود. که آیا تلفن همراه اجازه اتصال به تلویزیون را دارد یا خیر. در این مرحله باید اجازه را انتخاب کنید، اگر گزینه دیگری را انتخاب کنید. گوشی به طور غیرقابل توضیحی در لیست سیاه تلویزیون قرار می گیرد و اتصال کمی مشکل می شود.
  3. تلویزیون خود را به‌روزرسانی کنید. تلویزیون‌های هوشمند (مانند تلفن‌های همراه) esfahantvservice نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر. به‌روزرسانی‌هایی را دریافت می‌کنند تا عملکرد خود را بهبود بخشند و برخی از مشکلات را برطرف کنند. پس حتما تلویزیون خود را به روز نگه دارید. این کار برای هر برند مراحل مختلفی دارد. اما در کل باید به قسمت راه اندازی و نرم افزار مراجعه کنید.
  4. راه اندازی مجدد گوشی و تلویزیون. یکی از ساده ترین راه حل هایی که می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند. راه اندازی مجدد محصول است و همین امر در مورد گوشی و تلویزیون شما نیز صدق می کند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر.بنابراین اگر نمی توانید گوشی خود را به تلویزیون وصل کنید. دست خود را روی دکمه پاور گوشی سامسونگ بگذارید و ریبوت کنید. برای راه‌اندازی مجدد اکثر تلویزیون‌ها، می‌توانید برای مدتی دست خود را روی دکمه روشن/خاموش روی کنترل‌ها نگه دارید. تا لوگوی برند ظاهر شود. اما آیا این قابلیت انتقال صفحه نمایش گوشی به تلویزیون با برند سامسونگ است. یا این قابلیت برای آیفون نیز وجود دارد؟. در ادامه نحوه اتصال آیفون به تلویزیون را به شما آموزش خواهیم داد.
بیشتر بخوانید  نسبت كنتراست تلويزيون چيست؟

انعکاس صفحه نمایش اپل – قسمت اول ،  نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

فرض این است که تلویزیون هوشمند است و از این عملکرد پشتیبانی می کند. یعنی در واقع هم گوشی و هم تلویزیون باید این قابلیت را داشته باشند. تا بتوانید صفحه گوشی را به تلویزیون منتقل کنید.یکی از ساده ترین راه ها برای انتقال صفحه نمایش آیفون یا آیپد به تلویزیون این برنامه برای آیفون شماست. که به صورت پیش فرض می توانید آن را در مرکز کنترل گوشی خود بیابید. و به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه سیم برقی به تلویزیون خود متصل شوید. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون sony در شاهین شهر

2- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

نکته مهم این است .که این ویژگی با تلویزیون یا Apple TV خود اپل و تلویزیون های هوشمند سازگار با Airplay 2 سازگار است. می توانید لیستی از تلویزیون های سازگار را از وب سایت اپل مشاهده کنید.اگر تلویزیون شما در لیست ذکر شده در وب سایت اپل قرار دارد. اکنون می توانید به راحتی آیفون یا آی پد خود را به آن متصل کنید. برای این کار ابتدا باید مطمئن شوید که آیفون یا آیپد و تلویزیون شما به یک وای فای متصل هستند.

انعکاس صفحه نمایش اپل – قسمت دوم ،  نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

مرکز کنترل آیفون یا آیپد را باز کنید و روی گزینه Screen Mirroring کلیک کنید. در این قسمت تلویزیون شما جستجو شده و نام آن نمایش داده می شود. هنگامی که نام تلویزیون را تأیید می کنید. کل صفحه نمایش iPad یا iPhone شما به طور کامل به تلویزیون منتقل می شود.همچنین می‌توانید به جای اشتراک‌گذاری کل صفحه آیفون یا آی‌پد، آنچه را که می‌خواهید در تلویزیون خود پخش کنید. برای مثال برای این کار به گالری رفته و روی عکس یا ویدیویی که میخواهید نمایش داده شود کلیک کنید.

استفاده از کابل ، نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

می توانید آیفون یا آیپد خود را با سیم به تلویزیون وصل کنید. برای این کار ابتدا باید رابط مورد نظر را خریداری کنید. بسته به مدل تلویزیون خود، باید آداپتور لایتنینگ به HDMI یا لایتنینگ به VGA بخرید.نسخه های رسمی اپل از این آداپتورها قیمت بیشتری نسبت به مدل های دیگر شرکت ها دارند. اما در واقع همان کار را انجام می دهند. بنابراین، برای صرفه جویی در هزینه، می توانید این آداپتورها را از برندهای غیر اپل خریداری کنید.3- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

بیشتر بخوانید  تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد و 8 راه حل #اصلاح آن | 09131150180

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر ، البته باید توجه داشته باشید .که آداپتوری که خریداری می کنید از محتوای دیجیتال با پهنای باند بالا یا (HDCP) پشتیبانی می کند. در غیر این صورت نمی توانید مطالب را مشاهده کنید.برای اتصال گوشی به این روش، کافی است پورت لایتنینگ را به گوشی خود وصل کنید . انتهای دیگر آداپتور را از طریق HDMI یا AVG به تلویزیون خود وصل کنید. اکنون گزینه phone باید بین ورودی های تلویزیون ظاهر شود، فقط باید روی آن کلیک کنید.

برای آیپدهایی که به جای لایتنینگ از پورت Type C استفاده می کنند.  esfahantvserviceنمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر فقط یک آداپتور Type C به HDMI بخرید.هنگامی که از این آداپتورها برای تماشای فیلم یا سریال از سرویس هایی مانند iTunes یا Netflix استفاده می کنید. حداکثر وضوح تصویر FHD خواهد بود و حتی اگر کیفیت فیلم را روی حالت 4K تنظیم کنید. خروجی با کیفیت FHD خواهد بود.برخی از سرویس ها و بازی ها نیز با این دانگل به درستی کار نمی کنند. البته به دلیل چند ثانیه تاخیر در ارسال تصویر به تلویزیون، نمی توانید روی این آداپتور یا دانگل بازی کنید.

نتیجه گیری درمورد روش های اتصال موبایل به تلویزیون

در این مقاله نحوه ی اتصال تلفن همراه به تلویزیون را شرح دادیم . این تکنولوژی به شما امکان استفاده از تلویزیون به عنوان یک ویدیو پروژکتور را به شما می دهد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون sony در شاهین شهر

3- نمایندگی تعمیرات تلوزیون sony در شاهین شهر

سوالات متداول در مورد  نحوه ی اتصال تلفن همراه به تلویزیون

آیا می توان آن را از طریق رابط HDMI متصل کرد؟

بله، کانکتوری بخرید که یک طرف آن Type-C و در طرف دیگر HDMI باشد. برای اتصال ابتدا Type C را به گوشی خود وصل کنید. در مرحله بعد، از یک کابل HDMI دو سر استفاده کنید، یک سر آن را به این درگاه و سر دیگر را به HDMI تلویزیون خود وصل کنید. حالا تلویزیون را روی HDMI گوشی متصل خود قرار دهید. با این روش ساده می توان تصاویر گوشی را بدون هیچ مشکلی به تلویزیون منتقل کرد.

اتصال اسمارت ویو چگونه است؟

به مرکز کنترل گوشی خود بروید. بسته به مدل گوشی و نسخه رابط کاربری خود، روی Screen Mirroring یا Smart View یا Quick Connect کلیک کنید. در این مرحله گوشی دستگاه های موجود را جستجو می کند و نام تلویزیون را نمایش می دهد. روی نام تلویزیونی که می‌خواهید وصل کنید کلیک کنید. در این مرحله ممکن است یک کد روی تلویزیون نمایش داده شود و باید آن را در گوشی خود وارد کنید. اگر همه چیز خوب باشد، تصویر گوشی شما در این مرحله به تلویزیون منتقل می شود.

آیا مشکلات اتصال با راه اندازی مجدد قابل حل است؟

یکی از ساده‌ترین راه‌حل‌هایی که می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند، راه‌اندازی مجدد محصول است و همین امر در مورد گوشی‌ها و تلویزیون‌ها نیز صدق می‌کند. بنابراین اگر نمی توانید گوشی خود را به تلویزیون وصل کنید، دست خود را روی دکمه پاور گوشی سامسونگ بگذارید و ریبوت کنید. برای راه‌اندازی مجدد اکثر تلویزیون‌ها، می‌توانید برای مدتی دست خود را روی دکمه روشن/خاموش روی کنترل‌ها نگه دارید تا لوگوی برند ظاهر شود.

 

همینطور بخوانید : بهترین تلویزیون برای تماشای فوتبال

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *