تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان +2 دلیل خرابی آمپلی فایر چیست؟

آمپلی فایر-تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

آمپلی فایر-تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان-اصفهان تی وی سرویس


نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان | اگر به مقایسه صداهای تلویزیون در تمامی برندها بپردازیم.متوجه میشویم که در نسل های جدید تلویزیون صدا ها بسیار با کیفیت تر شده اند.این کیفیت صدا از آپلی فایر در تلویزیون ها است.تقویت کننده تلویزیون بخشی از دستگاهی است که از خدمات صوتی پشتیبانی و پشتیبانی می کند. آمپلی فایر به شکل یک آی سی در تلویزیون تعبیه شده است. که مستقیماً به MCU متصل می شود. منبع تغذیه آی سی تقویت کننده برق تلویزیون 5 ولتاژ بوده .و این آی سی مستقیما به بلندگوی دستگاه متصل می شود. تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر را نیز این خدمات را برای ارائه می دهد.

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون نیاز به بررسی و ارزیابی دقیق و حرفه ای دارد،.هیچ صدایاصدای قطع شده تلویزیون نمی تواندبه دلیل نقص آی سی و قطعات مربوط به آی سی صوتی ایجاد شود. با تعویض بلندگوها و یا تعویض سلف و خازن در مسیر صدای آی سی کیفیت صدا بهتر می شود. و یک مرکز تخصصی مانند اصفهان تی وی سرویس تعمیر تلویزیون به راحتی می تواند تمامی این ارزیابی ها انجام داده.و بررسی ها را با بالاترین و بهترین کیفیت انجام دهد.

فهرست مطالب

علت اصلی خراب شدن تقویت کننده در برق تلویزیون

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون در نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

خدمات تعمیر آمپلی فایر تلویزیون در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

آشنایی با محل قرارگیری و کارایی تقویت کننده های تلویزیون

در هنگام خرابی آمپلی فایر تلویزیون چه مشکلاتی دارد؟

چه عواملی می تواند باعث خرابی آمپلی فایر تلویزیون شود؟

نتیجه گیری در زمینه آمپلی فایر و تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر

سولات متداول شما در مورد آمپلی فایر درنمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

فهرست تصاویر

تعمیر تلویزیون 1 –آمپلی فایر

تعمیر تلویزیون 2-محل قرارگیری آمپلی فایر

تعمیر تلویزیون 3-آمپلی فایر تلویزیون

علت اصلی خراب شدن تقویت کننده در برق تلویزیون

همانطور که گفتیم آمپ های تلویزیون دارای بلندگو و سلف هستند. خرابی بلندگوها و سلف ها که خروجی صدا را مسدود کرده .و از پخش صدا توسط بلندگوهای دستگاه جلوگیری می کند. تقویت کننده آی سی یک مبدل دیجیتال به آنالوگ است. در واقع صدا یا قطع شدن صدای تلویزیون وجود ندارد .که ممکن است به دلیل خرابی آی سی صدا و قطعات مربوط به آی سی صدا باشد.

بیشتر بخوانید  آموزش مقدماتی نحوه تعمیر تلویزیون های LCD

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون یکی از خدمات ویژه مرکز تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر برای تمامی کاربران می باشد. کارکنان تعمیر و نگهداری در این مرکز با بررسی ساختارهای مختلف تقویت کننده. در تلویزیون های مختلف وهمچنین پیچیدگی و حساسیت آن، درک خوبی از عملکرد و عیوب این قسمت از تلویزیون دارند.

عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1652
زمان مطالعه 16 دقیقه

 

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

اگر خرابی تقویت کننده تلویزیون تشخیص داده شود. می توان با تعویض بلندگوها یاتعویض سلف ها وخازن ها در مسیر آی سی صدا، کیفیت صدا را بهبود بخشید.تعمیر تلویزیون 1 –آمپلی فایر را نشان میدهد. در غیر این صورت تقویت کننده آی سی باید تعویض شود. شما شایسته بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای تعمیر آمپلی فایر تلویزیون خود هستید. همیشه در نظر داشته باشید که بدون ابزار حرفه ای و تخصص کافی، قطعات و مادربرد آمپ تعمیر نمی شود.

بنابراین برای تعمیرات حرفه ای حتما از مرکزمعتبر تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر کمک بگیرید. تعمیر یا تعویض این قطعه برای رعایت اصول اولیه تعمیر تلویزیون است.و اصول خاص تعمیر آمپلی فایر تلویزیون باید در یک مرکز معتبر و استاندارد انجام شود. در غیر این صورت بدون شک علاوه بر خرابی آمپلی فایر تلویزیون درگیر مشکلات عدیده دیگری نیز خواهید بود .که گاهی جبران ناپذیر و گاهی جبران ناپذیر است.

آمپلی فایر-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

آمپلی فایر-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان-اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون 1 –آمپلی فایر

خدمات تعمیر آمپلی فایر تلویزیون در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

 • عیب یابی و تعمیر و نگهداری مدار تقویت کننده صدا در تقویت کننده قدرت
 • تعمیر قطعات معیوب و آسیب دیده در مادربرد آمپلی فایر
 • تعمیر مادربرد تقویت کننده تلویزیون
 • مشکل خش خش باند رفع شد
 • مشکل قطع صدا را برطرف کنید
 • تعمیر انواع آی سی آمپلی فایر تلویزیون
 • تعمیر مدارهای آسیب دیده در آمپلی فایرهای تلویزیون
 • رفع مشکل نویز در صدای واحد تعمیر آمپلی فایر تلویزیون
 • مشکل قطع و وصل صداها هنگام افزایش صدا برطرف شد
 • تعمیر خازن آسیب دیده تقویت کننده برق تلویزیون
 • تعویض خازن آسیب دیده در آمپلی فایر تلویزیون
 • تعویض پاور آمپلی فایر انواع تلویزیون
 • نمایندگی تعمیر تلویزیون

مرکز تعمیر تلویزیون مرکزی معتبر و جامعی است. که می تواند انواع تلویزیون ها را در مدل ها و مدل های مختلف تعمیر و عیب یابی کند. این مرکز امن ترین و مطمئن ترین مرکزی است .که می توانید تجهیزات معیوب خود را در آن جا بگذارید. و خدمات عالی در esfahantvservice دریافت کنید. امکانات تعمیر تلویزیون دارای طیف بسیار وسیعی از امکانات و امکانات پیشرفته است .که هر کدام بخش مهمی از نیاز کاربر را تامین می کند.

بیشتر بخوانید  تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان + 3نکته تمیزکردن تلویزیون به چه صورت است؟

آشنایی با محل قرارگیری و کارایی تقویت کننده های تلویزیون

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان که با کمک مرکز سخت افزار ایران تاسیس شده است. به خوبی می داند که اکثر کاربران دستگاه با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند. و راه حل های دقیقی را ترسیم کرده است. کلیه خدمات این نمایندگی دارای ضمانت نامه رسمی کتبی می باشد. برای اطلاعات بیشتر با تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر تماس بگیرید.تعمیر تلویزیون 2-محل قرارگیری آمپلی فایر را نشان می دهد.

تقویت کننده تلویزیون بخشی از دستگاهی است که از خدمات صوتی پشتیبانی و پشتیبانی می کند. این قسمت به صورت آی سی در تلویزیون تعبیه شده است که مستقیماً به MCU متصل می شود. تقویت کننده آی سی وظیفه تقویت صدا را بر عهده دارد. منبع تغذیه آی سی آمپلی فایرهای تلویزیون 5 ولت است. آی سی مورد نیاز مستقیماً به بلندگوی دستگاه متصل می شود. تعمیرات این قسمت از تلویزیون مانند هر قسمت دیگری نیاز به ارزیابی دقیق و دقیق دارد. این نوع ارزیابی فقط در یک مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون مانند esfahantvservice قابل انجام است. بنابراین اکیدا توصیه می کنیم یک مرکز تعمیرات دستگاه خود را انتخاب کنید و به هیچ مرکز ادعایی اعتماد نکنید.

آمپلی فایر-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

آمپلی فایر-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان-اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون 2-محل قرارگیری آمپلی فایر

در هنگام خرابی آمپلی فایر تلویزیون چه مشکلاتی دارد؟

در مسیر آمپلی فایر تلویزیون اسپیکر و سلف وجود دارد. خرابی بلندگوها و سلف ها که خروجی صدا را مسدود کرده. و از پخش صدا توسط بلندگوهای دستگاه جلوگیری می کند. باید بدانید که تقویت کننده آی سی یک مبدل دیجیتال به آنالوگ است. در واقع عدم پخش صدا یا قطع شدن صدای تلویزیون ممکن است .ناشی از خرابی آی سی صدا و قطعات مربوط به آی سی صدا باشد.تعمیر تلویزیون 3-آمپلی فایر تلویزیون را نشان می دهد.

خدمات واحد تعمیر تلویزیون در منزل بسیار متنوع و کاربردی است. با مراجعه به مرکز تعمیر تلویزیون، می توانید بهترین مجموعه خدمات را در منزل و محل مورد نظر خوددریافت کنید. این سرویس فرصتی عالی برای بازیابی سلامت دستگاه بدون جابجایی دستگاه در اختیار کاربران قرار می دهد. در این سرویس فرقی نمی کند که کاربر تلویزیون از کدام برند و مدل باشید. وی با مرکز تماس گرفت و نوع و برند تجهیزات خود و مشکلات را ذکر کر.د و بقیه را به کارشناسان مربوطه تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر سپرد.

پس از هماهنگی های اولیه در اسرع وقت تعمیرکار مناسب را با تجهیزات لازم به منزل شما اعزام می کند. حمل و نقل انواع تلویزیون همیشه یکی از دغدغه های اصلی کاربران بوده است. علاوه بر اینکه این حمل و نقل می تواند گران باشد. همچنین می تواند باعث آسیب بیشتر به تجهیزات شود. بنابراین اکثر کاربران تمایل به استفاده از خدمات سرویس های تلویزیون دارند. به این ترتیب نه تنها در زمان و هزینه آنها صرفه جویی می شود. بلکه می توانند بر اجرای فرآیند تعمیر نظارت داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید  بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در نجف آباد #7برنامه های کاربردی برای تلویزیون

آمپلی فایر-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

آمپلی فایر-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان-اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون 3-آمپلی فایر تلویزیون

چه عواملی می تواند باعث خرابی آمپلی فایر تلویزیون شود؟

اگر صدای ضعیفی از تلویزیون خود می بینید .یا صدایی از بلندگوهای خود نمی بینید. قطعا آمپلی فایر تلویزیون شما به دلیل عوامل متعددی دچار مشکل شده است. دلایل خرابی آمپلی فایر تلویزیون عبارتند از:

سیم ها و کابل های آسیب دیده. هر گونه آسیب به سیم ها و کابل هایی که تلویزیون را به بلندگوهای آن متصل می کند. می تواند به تقویت کننده تلویزیون آسیب برساند. در واقع اگر کابل ها و سیم ها به درستی به اسپیکر متصل نباشند یا آسیب ببینند. اسپیکر به درستی صدا تولید نمی کند.

پاور آمپلی فایر کم توان است.توان کم آمپلی فایر یکی از دلایل خرابی این قطعه می باشد. و نیاز به عیب یابی آمپلی فایر برق تلویزیون می باشد. اگر قدرت آمپلی فایر کمتر از بلندگو و سلف باشد. صدای با کیفیت بالا نمی تواند به درستی تولید شود. همچنین به دلیل قدرت کم و فشار زیاد وارد شده به آن پس از مدت کوتاهی می سوزد .و کارایی خود را از دست می دهد. برای اطلاعات بیشتر با تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر تماس بگیرید.

اکسیداسیون کانکتورها و پریزهای برق  وظیفه اصلی کانکتورها و پریزهای برق، اتصال انواع سیم و دوشاخه به مدار است. اگر این اتصالات اکسید شوند، تقویت کننده نیز کارایی خود را از دست می دهد. و نمی تواند به درستی صدای تلویزیون را تقویت کند.

نتیجه گیری در زمینه آمپلی فایر و تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر

همانطور که در این مقاله خواندیم آمپلی فایر بندگو تلویزیون یکی از اجزای اصلی در تلویزیون است.و هرچقدر این آمپلی فایر در تلویزیون بیشتر تقویت شده باشد.صدایی که از بلندگوها به گوش ما می رسد.واضح تر و با کیفیت تر است.در این مقاله با انواع خرابی در آپلی فایر ها نحوه عیب یابی و تعمیر آن آشنا شدیم.در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان میتوانید تمامی مشکلات تلویزیون خود را برطرف کنید.برای اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در esfahantvservice تماس بگیرید.

سولات متداول شما در مورد آمپلی فایر درنمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

علت اصلی خرابی آمپلی فایر ها چیست؟

خرابی بلندگوها و سلف ها که خروجی صدا را مسدود کرده .و از پخش صدا توسط بلندگوهای دستگاه جلوگیری می کند.

اصفهان تی وی سرویس  چه خدماتی  در زمینه آمپلی فایر ارائه می دهد؟

 • عیب یابی و تعمیر و نگهداری مدار تقویت کننده صدا در تقویت کننده قدرت
 • تعمیر قطعات معیوب و آسیب دیده در مادربرد آمپلی فایر
 • تعمیر مادربرد تقویت کننده تلویزیون
 • مشکل خش خش باند رفع شد
 • مشکل قطع صدا را برطرف کنید

آمپلی فایر در کدام قسمت تلویزیون قرار می گیرد؟

این قسمت به صورت آی سی در تلویزیون تعبیه شده است که مستقیماً به MCU متصل می شود.

بیشتر بخوانید : برای اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیرات تلویزیون مقاله قبلی ما در اصفهان تی وی سرویس مطالعه کنید.

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *