تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر 7@ با اصفهان تی وی سرویس! 09131150180

نمایندگی تعمیرات تلوزیون سونی در شاهین شهر

تعمیر تلویزیون سونی-اصفهان تی وی سرویس


نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر | شاید برای شما هم پیش آماده باشد که یکدفعه صفحه تلویزیون شما سیاه میشود. ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر آشنا کنیم.وقتی شما از طریق پیوندهای موجود در وبلاگ  شرکت اصفهان تی وی سرویس خرید می کنید. ممکن است ما کمیسیون های وابسته را دریافت کنیم. به عنوان یک کارمند ، من از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.تلویزیون سونی C1 OLED من در یک سال گذشته برای من خوب کار می کرد تا اینکه حدود یک هفته پیش که سعی کردم تلویزیون را روشن کنم فقط یک صفحه سیاه نشان داد.

دیشب که به تماشای فیلم نشستم دوباره این اتفاق افتاد، بنابراین تصمیم گرفتم آن را درست کنم.برای این منظور، به صفحه پشتیبانی ال‌جی آنلاین رفتم. و برخی از منابعی را که مردم در انجمن‌های کاربران ال‌جی پست کرده بودند، خواندم.وقتی با چند ساعت تاخیر تحقیقاتم تمام شد، نشستم تلویزیون را درست کردم و در کمتر از نیم ساعت به سرعت درست شد.این مقاله تمام اطلاعات مفیدی را که من پیدا کردم جمع‌آوری می‌کند تا بدانم برای تعمیر هر تلویزیون ال‌جی که صفحه سیاهی را در چند دقیقه نشان می‌دهد چه باید کرد!

فهرست مطالب

آموزش نحوه تعمیر صفحه سیاه تلویزیون های سونی

ورودی را در هنگام  نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهرتغییر دهید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر تلویزیون را دوباره راه اندازی کنید

تنظیم مجدد تلویزیون بعد از نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

سیاه بودن صفحه تلویزیون و مسائل مربوط به آن

نتیجه گیری آخر در مورد مقاله تعمیر تلویزیون سونی

سوالات متداول شما در مورد نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

فهرست تصاویر

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  1

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  2

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  3

عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1530
زمان مطالعه 15 دقیقه

آموزش نحوه تعمیر صفحه سیاه تلویزیون های سونی

زمانی که صفحه تلویزیون شما سیاه میشود میتوانید آن را در چند ثانیه تعمیر کنید.برای نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر که صفحه سیاه را نشان می‌دهد، کانکتورهایی را که تلویزیون استفاده می‌کند. از جمله برق و دستگاه‌های خارجی، دوباره بررسی کنید. می توانید سعی کنید به دستگاه ورودی صحیح بروید یا تلویزیون را راه اندازی مجدد کنید.در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه بازنشانی یا راه‌اندازی مجدد تلویزیون می‌تواند به مشکلاتی مانند صفحه سیاه کمک کند.اتصال خود را بررسی کنید.نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  1را نشان می دهد.

من با esfahantvservice خانه ام امرار معاش می کنم.هر آنچه در این وبلاگ می نویسم بر اساس نیازهای خوانندگانم است. محبوب ترین راه حل های اینترنت، تلویزیون و خانه هوشمند من را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. که می توانید در خانه خود پیاده سازی کنید.من با دریافت ایمیل و تبلیغات شخصی موافقت می کنم.برای نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر همه اتصالات تلویزیون باید به درستی وصل شوند تا تلویزیون به درستی کارکند.از جمله برق و دستگاه های ورودی.به پشت تلویزیون بروید و مطمئن شوید که هیچ اتصالی شل یا جدا از پورت نیست.ورودی های صدا و تصویر مانند HDMI را بررسی کنید .

به یاد داشته باشید که انتهای کانکتورها را برای هر گونه آسیب بررسی کنید.طول همه کابل‌ها را بررسی کنید. و در صورت نیاز آن‌ها را تعویض کنید. برای کابل‌های HDMI، کابل‌های HDMI بلکین را توصیه می‌کنم .که کانکتورهای انتهایی طلایی‌تری نسبت به کابل‌های HDMI معمولی دارند.سیم برق را نیز باید به طور کامل وصل کنید. قبل از بررسی اینکه آیا تلویزیون در جای خود قرار دارد، یک پریز برق دیگر را امتحان کنید.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  1

ورودی را در هنگام  نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهرتغییر دهید

اگر فقط می‌توانید کانکتور تلویزیون را ببینید. و ورودی تصویری ندارد، ورودی را تغییر دهید و سایر پورت‌های HDMI را بررسی کنید.ممکن است ورودی‌های خود را به پورت‌های مختلف وصل کرده باشید. بنابراین سعی کنید بین آنها سوئیچ کنید.و ببینید آیا تلویزیون شروع به نمایش چیزی می‌کند یا خیر.هر پورت در انتها با یک عدد مشخص می شود. بنابراین بررسی کنید که دستگاه خود را به کدام پورت پشت تلویزیون وصل می کنید. سپس تلویزیون خود را به آن ورودی تغییر دهید.با شرکت اصفهان تی وی سرویس تماس بگیرید.

دستگاه ورودی خود را بررسی کنید.همچنین ممکن است بخواهید دستگاهی را که به تلویزیون شما متصل است بررسی کنید. تا ببینید آیا روشن و کار می کند، یعنی جعبه کابل یا کنسول بازی شما.در صورت لزوم، دستگاه را مجددا راه اندازی کنید .و سعی کنید دستگاه را با استفاده از درگاه ورودی دیگری متصل کنید.اگر کار نکرد، ممکن است لازم باشد دستگاه را ریست کنید.پورت های پشت دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ظاهر عادی دارند.اگر به نظر می رسد خورده شده یا با گرد و غبار مسدود شده اند، آنها را با یک پارچه خشک تمیز کنید.برای نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در خمینی شهر مقاله قبلی را مطالعه کنید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر را دوباره راه اندازی کنید

اگر تلویزیون سونی شما همچنان صفحه سیاه نشان می‌دهد.اما به نظر می‌رسد همه ورودی‌های شما کار می‌کنند.ممکن است لازم باشد تلویزیون را راه‌اندازی مجدد کنید تا مشکل را برطرف کنید.این کار را انجام دهید:نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  2 را نشان می دهد.

  • تلویزیون را خاموش کن.
  • تلویزیون را از پریز جدا کنید.
  • قبل از وصل کردن تلویزیون، حداقل 40 ثانیه صبر کنید.
  • تلویزیون را روشن کن.
  • وقتی تلویزیون دوباره روشن شد، بررسی کنید که آیا مشکل صفحه سیاه دوباره ظاهر می شود یا خیر.
  • اگر اولین تلاش تاثیری نداشت، چند بار تلویزیون را راه اندازی مجدد کنید.

ریست فکتوری تلویزیون در شرکت esfahantvservice .بازنشانی کارخانه تنها در صورتی انجام می شود که به منوی تلویزیون دسترسی داشته باشید. انجام این کار تلویزیون را به تنظیمات پیش فرض کارخانه باز می گرداند.این به این معنی است که از همه برنامه های تلویزیون خارج خواهید شد. و هر برنامه ای که پس از راه اندازی تلویزیون نصب کرده اید نیز حذف می شود.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  2

 تنظیم مجدد تلویزیون بعد از نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

  1. کلید هوشمند روی ریموت کنترل را فشار دهید.
  2. نماد چرخ دنده را در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید.
  3. به General > Reset to Default بروید.

پس از اتمام نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر و تنظیم مجدد و راه اندازی مجدد تلویزیون، مراحل راه اندازی را تکمیل کرده .و تلویزیون را به Wi-Fi وصل کنید.تمام برنامه های مورد نیاز خود را نصب کنید.وارد آنها شوید و بررسی کنید که آیا مشکل صفحه سیاه دوباره تکرار می شود یا خیر.در صورت تمایل می‌توانید . تلویزیون‌های ال‌جی را بدون کنترل از راه دور با استفاده از دکمه‌های کناری تلویزیون ریست کنید.با سونی تماس بگیرید.اگر هیچ کاری درست نشد،همچنان می‌توانید به پشتیبانی مشتریان LG اعتماد کنید. بنابراین اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، لطفاً با آنها تماس بگیرید.پس از اینکه به شما اجازه داد برخی از مراحل عیب‌یابی اضافی را به تنهایی امتحان کنید.آنها می‌توانند یک تکنسین را برای تشخیص مشکل تلویزیون شما بفرستند.اگر شما نیز واجد شرایط گارانتی باشید، خدمات شما رایگان خواهد بود.

سیاه بودن صفحه تلویزیون و مسائل مربوط به آن

تصویر تلویزیون شما ممکن است مشکلات مختلفی داشته باشد. مشتریان معمولاً مشکلات زیادی را در رابطه با تصویر تلویزیون مطرح می کنند. ماژول یا پنل تلویزیون بخش اصلی نمایشگر تصویر است. در بیشتر موارد، خطای تصویر مربوط به ماژول است. نور پس زمینه یا آرایه LED ماژول بخشی است. در برخی مدل ها، نور پس زمینه را می توان بدون تعویض کل ماژول جایگزین کرد. ماژول گران ترین قسمت تلویزیون است.تشخیص ماژول معیوب باید توسط متخصص esfahantvservice انجام شود.

نتیجه گیری آخر در مورد مقاله نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر

همچنین گزارش هایی مبنی بر خاموش شدن تصادفی تلویزیون های سونی به خودی خود گزارش شده است .تنمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  3را نشان می دهد.که معمولاً به دلیل تنظیمات صرفه جویی در مصرف برق در تلویزیون ایجاد می شود.و نیاز به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شاهین شهر ندارید.خاموش کردن خودکار و تایمر خاموش کردن خودکار را از تنظیمات تلویزیون غیرفعال کنید تا آن را برطرف کنید.کنترل از راه دور خود را بررسی کنید. تا ببینید آیا پاسخگو است و مطمئن شوید که مانع روشن کردن تلویزیون شما نمی شود.باتری را تعویض کنید یا اگر کهنه و خراب است کل آن را تعویض کنید.برای اطلاعات بیشتر با اصفهان تی وی سرویس تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین  3

سوالات متداول شما در مورد نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

آیا در تلویزیون های سونی دکمه ریست وجود دارد؟

اکثر تلویزیون های سونی دکمه تنظیم مجدد فیزیکی ندارند. که بتوان از آن برای تنظیم مجدد سریع تلویزیون استفاده کرد.شما باید به منوی تنظیمات تلویزیون بروید و تنظیمات کارخانه را در آنجا شروع کنید.

چگونه متوجه می شوید که تلویزیون شما خاموش است؟

اگر تلویزیون شما در حال خاموش شدن است. اولین چیزی که متوجه می شوید این است که گوشه های صفحه نمایش شروع به تغییر شکل می کنند.و رنگ ها شروع به تغییر شکل می کنند.

چگونه تلویزیون قدیمی سونی را بدون ریموت ریست کنیم؟

برای بازنشانی تلویزیون سونی بدون کنترل از راه دور، از دکمه های کناری تلویزیون استفاده کنیدهمچنین برای باز کردن و پیمایش منوها استفاده کنید.تنظیمات را اجرا کنید و به General بروید، درآنجا گزینه بازنشانی تلویزیون را به تنظیمات اصلی آن پیدا خواهید کرد.

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *