نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد #11راهکارهایی برای افزایش عمر تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد


نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد ، امروزه بسیاری از افراد تمایل به خرید تلویزیون های LED دارند. زیرا این دستگاه ها مزایای قابل توجهی از نظر مصرف انرژی و دوام (طول عمر) دارند. البته با توجه به هزینه خرید چنین تلویزیونی، شما هم می خواهید برای مدت طولانی از دستگاه خود استفاده کنید. و از تماشای آن لذت ببرید. هیچ کس نمی خواهد در چند سال میلیون ها دلار برای یک تلویزیون جدید خرج کند.

یکی از موارد بسیار مهم بعد از خرید تلویزیون ال ای دی این است. که به چه  نحو طول عمر تلویزیون  ال ای دی را افزایش دهیم.؟ نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد، چند نکته وجود دارد که شما را یاری می کند. عمر دستگاه خود را افزایش دهید و از آسیب دیدن دستگاه خود جلوگیری کنید. اگر اطلاعات مفیدی در مورد افزایش عمر تلویزیون و جلوگیری از خرابی تلویزیون LED خود می خواهید. توصیه می کنیم این مقاله از اصفهان تی وی سرویس را مطالعه کنید.1- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

فهرست مطالب

وقتی کسی تلویزیون تماشا نمی کند دستگاه ها را خاموش کنید

از محافظ برق استفاده کنید ، نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

نمایندگی  تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد ، مکان دستگاه را بررسی کنید

سطح کنتراست را تنظیم کنید نمایندگی  تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد

تنظیم روشنایی، نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

تهویه ی مناسب و جلوگیری از گرم شدن تجهیزات

خودداری از تماس شئ تیز یا فشار بیش از حد به صفحه تلویزیون

به جای استفاده از حالت آماده به کار، دستگاه را کاملا خاموش کنید

موقعی که دستگاه خاموش است، دو شاخه برق تلویزیون را جدا کنید

نتیجه گیری در مورد نکات و راهکارهایی برای افزایش عمر تلویزیون LED شما

سوال های متداول در مورد نکات و راهکارهایی برای افزایش عمر تلویزیون LED شما

فهرست تصاویر

1- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

2- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

بیشتر بخوانید  دلایل اصلی مشکل خرابی منبع تغذیه تلویزیون + 3 روش تعمیر آن

3- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

 

عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد
نویسنده صادق ترکیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1868 کلمه
زمان مطالعه 18 دقیقه

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

1- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

وقتی کسی تلویزیون تماشا نمی کند دستگاه ها را خاموش کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش دوام و طول عمر تجهیزات، خاموش کردن آن در مواقعی است. که به آن نیاز ندارید. خیلی وقت ها تلویزیون روشن است، یعنی هیچکس تلویزیون تماشا نمی کند، مردم در اتاق های دیگر هستند. یا برخی افراد حتی برای مدت کوتاهی در خانه نیستند یا مردم می خوابند، اما تلویزیون همچنان روشن است. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد ، در این صورت توصیه می کنیم تلویزیون را خاموش کنید. که خیلی منطقی است.

اما به دلیل صدای پس زمینه، بسیاری از افراد عادت دارند تلویزیون را روشن کنند. تا از سکوت مطلق در خانه یا در حین کار روزانه خود جلوگیری کنند. که به هیچ وجه توصیه نمی کنیم زیرا باعث کاهش طول عمر دستگاه می شود. بنابراین بخاطر مصرف بهینه ی انرژی وبالا رفتن طول عمر دستگاه به شما عزیزان توصیه می کنیم. تلویزیون را در مواقعی که تماشا نمی کنید خاموش کنید. اصفهان تی وی سرویس نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد.

به عنوان مثال، اگر عمر دستگاه شما 60000 ساعت است. روشن کردن دستگاه به مدت 3 ساعت در روز ممکن است 1000 ساعت در سال مصرف کند. و در نهایت طول عمر دستگاه  به شکل قابل توجهی کمتر شود. روشن کردن تلویزیون برای مدت طولانی و استفاده بیش از حد از تلویزیون می تواند. باعث داغ شدن و سوختن دستگاه شود. همچنین توصیه می شود. در صورت روشن بودن دستگاه به مدت 3-2 ساعت دستگاه را به مدت یک ربع خاموش کنید. تا دمای دستگاه با محیط برابر باشد.

از محافظ برق استفاده کنید ، نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

هرگز تلویزیون را مستقیماً به پریز برق اتصال ندهید. و همیشه از محافظ برق اتصال دستگاه به برق استفاده کنید. متاسفانه نوسانات برق در کشور ما بسیار رایج است. همانطور که می دانید نوسانات برق می تواند آسیب جدی به تجهیزات الکتریکی و مدارهای آن وارد کند. بنابراین برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است از محافظ استفاده کنید.نوسانات برق در تجهیزات با این حال، اگر دستگاه شما دچار نوسانات الکتریکی شود. ممکن است به شدت آسیب ببیند و بهتر است دستگاه خود را به تعمیرکار ماهراصفهان تی وی سرویس  بسپارید.2- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد ، مکان دستگاه را بررسی کنید

جالب اینجاست که محل قرارگیری تلویزیون ال ای دی شما می تواند تاثیر زیادی در طول عمر دستگاه داشته باشد. و عامل بسیار مهمی در کوتاه یا افزایش طول عمر دستگاه است. دقت داشته باشید که تلویزیونتان را نباید زیر پنجره قرار دهید، زیرا قرار دادن دستگاه زیر پنجره باعث می شود. نور مستقیم خورشید به دستگاه برخورد کند و به تلویزیون آسیب برساند. همچنین توجه داشته باشید که نباید دستگاه خود را در مجاورت اجاق گاز قرار دهید. زیرا وجود چربی، گرما، گرد و غبار و غیره باعث کاهش عمر دستگاه می شود.

بیشتر بخوانید  نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان #20 مرتب سازی کانال های تلویزیونی

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد ،  همچنین مناسبتر است دستگاه را روی زمین قرار ندهید.زیرا باعث نفوذ گرد و غبار روی دستگاه می شود، بهتر است از میز تلویزیون استفاده کنید. یا دستگاه را به دیوار نصب کنید. همچنین اگر گرد و غبار روی دستگاه وجود داشته باشد .ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند، بنابراین بهتر است دستگاه را مرتب تمیز کنید. از پارچه مرطوب یا پارچه مرطوب یا محلول شیمیایی برای تمیز کردن دستگاه استفاده نکنید .و فقط از ضد عفونی کننده استفاده کنید.

سطح کنتراست را تنظیم کنید نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد

یکی دیگر از جنبه های مهم حفظ و افزایش عمر دستگاه شما تنظیم سطح کنتراست است. کنتراست در واقع اختلاف بین تیره ترین و روشن ترین رنگ های نمایش داده شده است. همیشه تلاش کنید مقدار کنتراست را به خوبی  تنظیم و بررسی کنید. زیرا هر چه کنتراست بیشتر باشد، تلویزیون انرژی بیشتری مصرف می کند. که می تواند عمر دستگاه را کاهش دهد. معمولاً چهار گزینه برای تنظیمات کنتراست وجود دارد: Vivid، Dynamic، Cinematic و Standard. تنظیمات Vivid و Dynamic تضاد بیشتری نسبت به استاندارد و فیلم عرضه می دهد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

2- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

تنظیم روشنایی، نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

اگر می خواهید تجهیزات شما سال ها به خوبی کار کنند، حتما تنظیمات نور را تغییر دهید. تنظیم روشنایی دقیقاً مشابه تنظیم کنتراست است. هرچه سطح روشنایی بیشتر باشد، تلویزیون شما انرژی بیشتری مصرف می کند. و هر چه روشن تر باشد، صفحه نمایش دستگاه شما بیشتر دوام می آورد. بنابراین همیشه سعی کنید روشنایی صفحه را در کمترین حد ممکن قرار دهید. و سطح روشنایی را تا زمانی که خانه خیلی روشن شود. (یعنی نور اطراف خانه آنقدر روشن نیست که تلویزیون را به خوبی نبینید) افزایش دهید.

برای مثال، نیازی به تنظیم سطوح روشنایی در سطح نمایشگاه ندارید. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد . بنابراین، توصیه می کنیم یک تنظیم روشنایی مناسب برای دستگاه خود در نظر بگیرید. همچنین توجه داشته باشید که بسته به نور اتاقی که دستگاه در آن قرار دارد.میزان روشنایی، «اتاق تاریک» یا «اتاق متوسط» را انتخاب کنید.

تهویه ی مناسب و جلوگیری از گرم شدن تجهیزات

یکی ازعلل کاسته شدن از طول عمر تلویزیون ال ای دی داغ شدن بیش از اندازه ی آن است. دستگاه شما باید در محیطی قرار گیرد که دارای سیستم تهویه مناسب در فضا باشد. یا به عبارتی دستگاه شما بتواند به راحتی نفس بکشد.esfahantvservice نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد . برای بررسی سیستم تهویه، باید به پشت دستگاه نگاه کنید. و مطمئن شوید که واحد شما حداقل 4 اینچ از دیوار فاصله دارد. عدم رعایت فاصله بین دستگاه و دیوار ممکن است باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه شود.

بیشتر بخوانید  تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد+1حل مشکل اتصال لپ تاپ به تلویزیون! | 09381150135

بنابراین مطمئن شوید که محیطی که تلویزیون در آن قرار می گیرد دارای تهویه مناسب و تهویه مناسب باشد. پیشنهاد  می شود اگر فضای مناسب روی دیوار برای نصب دستگاه وجود ندارد . دستگاه را روی میز تلویزیون قرار دهید. تا فاصله بهینه بین دستگاه و دیوار رعایت شود. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد . دقت کنید که قرار دادن تلویزیون در محیط بسیار گرم یا مرطوب  اشتباه مخض است. زیرا ممکن است به مدار آسیب برساند و به قطعات الکترونیکی حساس داخل دستگاه آسیب برساند.

خودداری از تماس شئ تیز یا فشار بیش از حد به صفحه تلویزیون

دقت کنید که از این رو که قسمتهای تلویزیون مثل صفحه نمایش، از مواد ظریف و حساس ساخته شده اند. نیاز به نگهداری بالایی دارند. به عنوان  مثال دقت داشته باشیدکه  وسیله نوک تیز به صفحه دستگاه برخورد نکند. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد . یا هنگام تمیز کردن و تمیز کردن گرد و غبار به صفحه تلویزیون فشار زیادی وارد نشود. یا دستگاه با آب تماس نداشته باشد. بنابراین باید به این موارد نیز توجه ویژه ای داشته باشید.3- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

به جای استفاده از حالت آماده به کار، دستگاه را کاملا خاموش کنید

وقتی نمی خواهید از دستگاه استفاده کنید ، مناسب تر است آن را خاموش کنید. و دستگاه را در حالت آماده به کار قرار ندهید. زیرا در وضعیت استندبای بعضی از قطعات کار می کنند و به دلیل کارکرد قطعات الکترونیکی استهلاک ایجاد میشود.esfahantvservice نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد .  بنابراین به جای قرار دادن دستگاه در حالت آماده به کار، بهتر است دستگاه را خاموش کنید.

موقعی که دستگاه خاموش است، دو شاخه برق تلویزیون را جدا کنید

یکی دیگر از عواملی که روی عمر دستگاه اثرگذاراست ، کشیدن دو شاخه برق هنگام خاموش شدن دستگاه است. با خاموش شدن دستگاه ترانسفورماتور تلویزیون روشن می شود و در این حالت هنوز مقداری برق در ترانس وجود دارد. که نتیجه آن مصرف برق و مصرف برق است که در نهایت عمر دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد.بنابراین بهتر است تلویزیون را همزمان خاموش کنید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد . به جای اینکه هر دو شاخه را از برق بکشید، می توانید از کلید برق دستگاه نیز استفاده کنید. برای استفاده در سفر یا دور از خانه برای مدت طولانی بسیارپیشنهاد می شود.

نتیجه گیری در مورد نکات و راهکارهایی برای افزایش عمر تلویزیون LED شما

در این مقاله از esfahantvservice  به بیان متد ها و روش هایی برای افزایش طول عمر تلویزیون شما پرداختیم . شما با رعایت نکات فوق می توانید عمر مفید تلویزیون خود را افزایش دهید.تا مجبور به تعمیر یا تعویض قطعات آن نشوید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

3- نمایندگی  تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

سوال های متداول در مورد نکات و راهکارهایی برای افزایش عمر تلویزیون LED شما

یکی از آسان ترین متدها برای افزایش عمر تلویزیون چیست؟. خاموش نمودن آن در مواردی که قصد تماشا کردن تلویزیون نداریم.

چرا نباید تلویزیون را مستقیمآ به پریز متصل کرد؟. به علت وجود نوسانات در شبکه برق بهتر است از محافظ تلویزیون استفاده کنیم.

آیا در زمانی که تلویزیون خاموش است آن را از پریز جدا کنیم؟. بله بهتر است اتصال آن را از پریز برق جدا کنیم.

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *