نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان #10 بهم ریختگی رنگهای تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان


نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان،اصفهان تی وی سرویس انحراف رنگی تلویزیون یکی از مشکلات رایج در تلویزیون است. این مشکل در تلویزیون های قدیمی و جدید به دلایل مختلف کاملا طبیعی است. در گذشته هیچ رسانه و راهنمایی برای رسیدگی به چنین موضوعاتی وجود نداشت. اما خوشبختانه امروزه با دسترسی به فناوری و فضای مجازی، سخت ترین اطلاعات در دسترس است. چرا تلویزیون های ال جی و سامسونگ هرج و مرج رنگ دارند؟. چه چیزی باعث می شود تلویزیون قدیمی سونی شما رنگ ها را با هم مخلوط کند؟. اگر به دنبال تعمیر تلویزیون در اصفهان  هستید، راه حلی برای مشکل آشفتگی رنگ تلویزیون خود هستید. این مقاله را تا انتها بخوانید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید.1- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

فهرست مطالب

تنظیمات رنگ تلویزیون ها  به چه صورت است ؟

مشکل رنگ سبز تلویزیون ها ممکن است از چه باشد؟

دلایل آبی بودن صفحه نمایش تلویزیون از چیست ؟تعمیر تلویزیون  در اصفهان

راهنمای حذف خط قرمز از صفحه نمایش تلویزیون ها

تعمیر تلویزیون در  اصفهان دلیل اینکه صفحه تلویزیون بنفش بنظر می رسد چیست؟

رفع بهم ریختگی رنگ تلویزیون سامسونگ، نمایندگی  تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

دلایل و راه حل  به هم ریختن رنگ در تلویزیون های ال جی

دلایلی ترکیب شدن رنگ تلویزیون های سونی (آبی شدن)

نتیجه گیری درمورد  نمایندگی  تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان بهم ریختگی رنگها

سوالات متداول  در مورد راهکار حل مشکل به هم ریخته شدن رنگ تلویزیون

 

فهرست تصاویر

1- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

2- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

3- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

 

عنوان نمایندگی  تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان
نویسنده صادق ترکیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه  1602 کلمه
زمان مطالعه  16دقیقه
بیشتر بخوانید  تعمیر خطوط عمودی تلویزیون+7 راه تشخیص و تعمیر مشکل تلویزیون!

تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلوزیون LG در اصفهان

1- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

تنظیمات رنگ تلویزیون ها  به چه صورت است ؟

اصفهان تی وی سرویس ، تلویزیون اطلاعات رنگ ها را به قرمز، آبی و سبز دسته بندی می کند. و بر این اساس می تواند شدت رنگ ها را کنترل کند. اگر سبز بیش از حد و آبی کم باشد، رنگ سبز بر تصویر تلویزیون غالب خواهد بود. برخی از مدل های تلویزیون گزینه های جداگانه ای برای تنظیم سطوح قرمز، آبی و سبز دارند. حتما تعمیر تلویزیون در اصفهان را بررسی کنید.اگر متوجه شدید که رنگ ها هنگام تماشای تلویزیون تغییر کرده اند. به طوری که تصویر کمی آبی یا سبز تیره است.تنظیمات رنگ تلویزیون خود را بررسی کنید، ممکن است غیرفعال باشد.

مشکل رنگ سبز تلویزیون ها ممکن است از چه باشد؟

طبیعتاً وقتی مستند زندگی در طبیعت را از تلویزیون تماشا می‌کنید، رنگ سبز را بیشتر از هر رنگ دیگری می‌بینید. اما اگر فوتبال تیم ملی را ببینید و رنگ سبز برجسته‌تر به نظر برسد، مشکل همین است. نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان ، در این مورد، ابتدا بررسی کنید که مشکل از کابل ورودی نیست. همچنین ممکن است جک شل یا پریز معیوب باشد.زیرا در این صورت اطلاعات رنگ را دریافت نخواهید کرد. در غیر این صورت، حتما تنظیمات رنگ تلویزیون خود را بررسی کنید. اگر همه چیز را بررسی کرده اید و مشکل از تنظیمات اتصال و رنگ نیست.به احتمال زیاد دستگاه دچار نقص فنی جدی شده است. در این صورت باید به مرکز تعمیر تلویزیون اصفهان تی وی سرویس مراجعه کنید.2- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

دلایل آبی بودن صفحه نمایش تلویزیون از چیست ؟تعمیر تلویزیون در اصفهان

اگر آبی رنگ غالب تلویزیون شما بود، ممکن است همه چیز را آبی ببینید. رنگی که در یک تصویر سفید بیشتر قابل مشاهده است. اولین راه حل برای تغییر رنگ، تنظیم رنگ تلویزیون است. برای منبع اصلی مشکل باید به قسمت تنظیمات رنگ تلویزیون بروید. اکثر تلویزیون ها دارای تنظیمات کیفیت تصویر هستند که می توانید آنها را تنظیم کنید.عوامل دیگری مانند کابل ها و اتصالات معیوب، تنظیمات نادرست دستگاه متصل به تلویزیون و غیره نیز می توانند باعث این مشکل شوند. نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان برای رفع رنگ آبی تلویزیون باید مراحل زیر را انجام دهید.

 

 • تلویزیون را خاموش و روشن کنید. (این روش به ندرت مشکل را حل می کند.)
 • به منوی تلویزیون بروید، گزینه Picture Mode، Picture Mode یا Display Mode را پیدا کنید. Movie یا Bright Part را پیدا کنید.
 • در قسمت دمای رنگ، گرم از سرد (برخی تلویزیون ها گزینه دمای رنگ ندارند.به جای دمای رنگ باید به دنبال دمای رنگ مثلا 6500K یا 5700K باشید). هر تلویزیونی متفاوت است.
 • کابل HDMI تعمیر تلویزیون در اصفهان را بررسی کنید. مطمئن شوید که کابل به طور ایمن به تلویزیون وصل شده است.
 • بررسی کنید که کابل HDMI سالم باشد و ساییده یا بریده نشده باشد.
بیشتر بخوانید  بهترین تلویزیون های LGدر سال 2020

راهنمای حذف خط قرمز از صفحه نمایش تلویزیون ها

گاهی اوقات هنگام تماشای تلویزیون با خطوط قرمز مواجه می شویم.esfahantvservice دلیل خط قرمز بودن تلویزیون چیست؟. به طور کلی، تصویر روی تلویزیون توسط سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی تولید می شود. اما مشکلی که در اینجا به وجود می آید این است که اگر یکی از سه رنگ اصلی خاموش باشد. نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان در این حالت، سایه هایی از رنگ قرمز روی صفحه تلویزیون دیده می شود.بنابراین می توانید با تنظیمات منوی رنگی این مشکل را برطرف کنید. برای حذف خط قرمز.

 

 • تلویزیون را به مدت 30 تا 60 ثانیه خاموش کنید و سپس دوباره روشن کنید.
 • وارد منوی دستگاه شوید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید (این گزینه در تلویزیون های مختلف متفاوت است.)
 • روی تنظیمات ویدیو یا تصویر کلیک کنید.
 • در این مرحله قسمت Convergence را انتخاب کنید تا بتوانید رنگ را تنظیم کرده و قرمز را روشن کنید.
 • نوار لغزنده را حرکت دهید تا سایه قرمز ظاهر نشود.

تعمیر تلویزیون در اصفهان دلیل اینکه صفحه تلویزیون بنفش بنظر می رسد چیست؟

اگر رنگ صفحه تلویزیون بنفش شود. اولین چیزی که باید به آن شک کنید مشکل کابل HDMI است. برای انجام این کار، کابل HDMI را بررسی کنید و مطمئن شوید که به طور ایمن وصل شده است. سپس سیم برق را از منبع برق یا پریز جدا کنید، 10 تا 15 ثانیه صبر کنید. و دوباره آن را وصل کنید. اگر مشکل برطرف نشد، ممکن است مشکل از کابل HDMI باشد.

تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلوزیون LG در اصفهان

2- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

 

رفع بهم ریختگی رنگ تلویزیون سامسونگ، نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

همه برندهای تلویزیون مانند سامسونگ دارای مشکلات اعوجاج رنگ هستند. که می تواند هنگام تماشای فیلم های مورد علاقه شما آزار دهنده باشد.esfahantvservice حال چگونه باید این مشکل را حل کنیم؟. یکی از دلایل آن مشکل نور پس زمینه است. که در این صورت باید رنگ آبی تلویزیون را در تنظیمات تغییر دهید. خوشبختانه سامسونگ یک تنظیم رنگ پیشرفته دارد که می توانید از آن برای رفع اعوجاج رنگ استفاده کنید. برای انجام این کار، این مراحل را به ترتیب تعمیر تلویزیون در اصفهان انجام دهید.3- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

بیشتر بخوانید  بهترین روش های تمیز کردن صفحه نمایش تلویزیون

 

 • ابتدا دکمه منو را فشار دهید.
 • روی گزینه Picture ضربه بزنید که گزینه Video در تلویزیون سامسونگ باز می شود.
 • گزینه HUE را در منوی Image پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.
 • گزینه HUE مقدار سبز به قرمز را تنظیم می کند. به این ترتیب نور سبز و قرمز را متعادل کنید.

 

 

دلایل و راه حل  به هم ریختن رنگ در تلویزیون های ال جی

مشکلات تغییر رنگ در تلویزیون های ال جی نیز کاملا طبیعی است اما بهتر است. قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان ، تنظیمات رنگ تلویزیون خود را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید وارد منوی نمایش تصویر شوید و تنظیمات رنگ و وضوح را تغییر دهید. روی دکمه هوم روی کنترلر کلیک کنید تا منوی نمایش ظاهر شود. در مرحله بعد دکمه فلش رو به پایین ریموت را فشار دهید و وارد منوی تنظیمات تصویر شوید. سپس روی کلید enter روی ریموت کنترل کلیک کنید. منوی تنظیمات تصویر در سمت چپ صفحه است و نمادی شبیه به صفحه تلویزیون وجود دارد.

 دلایلی ترکیب شدن رنگ تلویزیون های سونی (آبی شدن)

تعمیر تلویزیون در اصفهان مشکل آبی تلویزیون های سونی نیز با تنظیم رنگ قابل حل است. از ریموت برای ورود به بخش Home برای نمایش صفحه منوی تلویزیون استفاده کنید. منو را بررسی کنید. اگر مشکل برطرف نشد، تلویزیون ممکن است نقص فنی داشته باشد. همچنین می توانید صداها و تصاویر را از این طریق تنظیم کنید. با رفتن به قسمت تنظیمات تلویزیون، البته تنظیمات در تلویزیون متفاوت است. برای اعمال تغییرات از قسمت Home. از دکمه های کنترل بالا و پایین برای انتخاب Picture and Display استفاده کنید و Enter را فشار دهید.

نتیجه گیری درمورد  نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان بهم ریختگی رنگها

در این مقاله از سایت esfahantvservice  در مورد مشکلات رنگ  صفحه نمابش انواع تلویزیون ها صحبت کردیم . همینطور راهکار هایی را برای حل این مشکل بیان کردیم . اگر تلویزیون شما دچار این مشکل شد پیشنهاد می کنیم مقاله ی بالا را مورد مطالعه قرار دهید . اگر مشکل حل نشد پیشنهاد می کنیم حتما تلویزیون خود را به نزدیکترین نمایندگی مجاز نشان دهید. تا مشکل حادتر نشده است . کارشناسان ما برای خدمت رسانی و تعمیر تلویزیون در اصفهان آماده هستند.

 تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلوزیون LG در اصفهان

3- نمایندگی تعمیر تلوزیون LG  در اصفهان

سوالات متداول  در مورد راهکار حل مشکل به هم ریخته شدن رنگ تلویزیون

 • دلیل رنگ بنفش تلویزیون چیست؟

اگر رنگ تلویزیون بنفش شد، ممکن است مشکل به دلیل مشکل کابل HDMI باشد.

 • چگونه مشکل سبز شدن تلویزیون را حل کنیم؟

در این صورت باید تنظیمات رنگ تلویزیون خود را بررسی کنید.

 • دلیل خط قرمز بودن صفحه تلویزیون چیست؟

خط قرمز به دلیل خاموش کردن یکی از سه رنگ اصلی آبی، سبز و قرمز در تنظیمات تلویزیون ایجاد می شود . نمایندگی تعمیر تلوزیون ال جی در اصفهان

 

همینطور بخوانید : نکات اصلی انتخاب تلویزیون؛ تلویزیون خوب چه ویژگی هایی دارد؟

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *