تعمیرات تلویزیون در اصفهان -نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

تعمیرات تلویزیون در اصفهان -نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر - اصفهان تی وی سرویس


 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر  شما را همراهی می کند تا مشکلاتتان  را به راحتی حل کنید. مرکز تعمیرات تلویزیون  با بیش از 100 تکنسین متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر تلویزیون ال جی و سونی! با استفاده از قطعات اصلی و گارانتی شده در تمامی مناطق اصفهان و شاهین شهر در کمترین زمان ممکن می‌باشد. برای درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی خود می توانید با شماره 09381150135 تماس بگیرید.  یا از طریق فرم درخواست سفارش خود را ثبت کنید! تا در اسرع وقت یک کارشناس برایتان ارسال شود تا دستگاه شما را تعمیر کنند. برخی از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات ال جی شامل پشتیبانی 24 ساعته. 90 روز گارانتی تعمیر و قطعات، تعمیرات در محل بدون مسافرت، بیش از 25 سال تجربه و سرعت خدمات می‌باشد. تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر  با تماس یا مراجعه به ما به سهولت امکان پذیر است.

عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر
نویسنده عارف حسین جعفری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1700کلمه
مدت زمان مطالعه 17دقیقه

فهرست مطالب

معرفی برند تلویزیون ال جی در نمایندگی تعمیرات  تلویزیون سونی در شاهین شهر

وجود اوراق جعلی در برخی تلویزیون ها و نحوه شناسایی آن

ناهماهنگی رنگ ها از مشکلاتی که برای یک تلویزیون ممکن است

نداشتن خروجی صدا و نمایندگی تعمیرات  تلویزیون سونی در شاهین شهر

خطوط افقی روی صفحه و تعمیر تلویزیون  ال جی در شاهین شهر

تجربه بهتر با قابلیت HDR  و تعمیر تلویزیون  ال جی در شاهین شهر

معایب تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون  ال جی در شاهین شهر

کدهای خطا تلویزیون ال جی در نمایندگی تعمیرات  تلویزیون سونی در شاهین شهر

نتایج مرتبط با تعمیر تلویزیون  ال جی در شاهین شهر

سئوالات متداول در رابطه با تعمیر تلویزیون  ال جی در شاهین شهر

فهرست تصاویر

شکل 1 تعمیر صفحه نمایش

شکل 2 تعمیر برد اصلی یک تلویزیون

شکل 3 تعمیر تلویزیون قدیمی

معرفی برند تلویزیون ال جی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

تاریخچه LG Electronics همیشه در آرزوی این شرکت برای ایجاد زندگی شادتر و بهتر پوشیده شده است. فناوری پیشرو از طریق راه اندازی نوآورانه ال جی و رشد مستمر! ال جی در آینده به یک برند جهانی سریعتر و هوشمندتر تبدیل می شود.LG Electronic  در سال 1958 تاسیس شد و از آن زمان با تخصص تکنولوژیک در بسیاری از لوازم خانگی مانند رادیو و تلویزیون، عصر پیشرفته دیجیتال را آغاز کرده است.  تکنسین های شرکت اصفهان تی وی سرویس با تخصص و مهارتی که دراند بهترین خدمات را برای شما به ارمغان می آوردند.  مشاهده لحظه باز کردن و تعمیر صفحه نمایش در شکل 1 .

بیشتر بخوانید    4 راهکار برای پیشگیری از خرابی و تعمیرات تلویزیون

در  دهه های اخیر ال‌جی الکترونیکس از محصولات جدید رونمایی کرد. فناوری‌های جدیدی را در قالب دستگاه‌های موبایل و تلویزیون‌های دیجیتال در قرن بیست و یکم پیاده‌سازی کرد. همچنان به تقویت جایگاه خود به عنوان یک شرکت جهانی ادامه می‌دهد. تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر  با بهترین تیم تکنسین و خدمات متنوع انجام می شود.

تعمیر صفحه نمایش - نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

تعمیر صفحه نمایش – نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر – اصفهان تی وی سرویس

شکل 1 تعمیر صفحه نمایش

وجود اوراق جعلی در برخی تلویزیون ها و نحوه شناسایی آن

ممکن است با نوارهای غیر واقعی رنگ ثابت در تصویر صفحه مواجه شوید. به این عمل Falure Contouring یا Posterization گفته می شود. متأسفانه ال جی هنوز این مشکلات را که بسیاری از کاربران گزارش کرده اند برطرف نکرده است. اما می توانید این مشکل را زودتر و قبل از خرید تشخیص دهید.

در صورت امکان، هنگام خرید تلویزیون، ایده خوبی است که دستگاهی را که قصد دارید به خانه ببرید، آزمایش کنید تا مشکلات صفحه نمایش را بررسی کنید. برای تعمیر تلوبزیون تان به راحتی با کلیک روی لینک نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر  اقدامات لازم را انجام دهید.

ناهماهنگی رنگ ها از مشکلاتی که برای یک تلویزیون ممکن است

مشکلات رنگ معمولاً با خاموش شدن تلویزیون و به دنبال آن یک کلیک برطرف می شود. پس از آن شاهد تغییراتی در قوام رنگ خواهید بود. متأسفانه، زمانی که تلویزیون بیش از حد استفاده می شود و اغلب در منبع تغذیه تلویزیون شما ریشه دارد، این اتفاق می افتد. اغلب خازن داخل تلویزیون مقصر است. در این صورت فقط باید تلویزیون را به تعمیرگاه مجاز ببرید و قطعات آسیب دیده را تعویض کنید. به یاد داشته باشید که در صورت وجود درخواست تعمیر گارانتی کنید. با سرچ اسم سایت ما   esfahantvservice به راحتی تعرفه خدمات ما را جویا شوید.

نداشتن خروجی صدا و نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

مواردی وجود دارد که تلویزیون ال جی شما ممکن است صدا یا صدایی از بلندگوها نداشته باشد. راه اندازی مجدد تلویزیون این مشکل را برطرف می کند.  دو راه برای راه اندازی مجدد تلویزیون ال جی وجود دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را خاموش کنید. آن را از برق بکشید و بعد از یک یا دو دقیقه دوباره وصل کنید. مشاهده تعمیر تلویزیون و برد اصلی در شکل 2 .

راه دیگر این است که به طور همزمان دکمه های تنظیم صدا و کنترل روی ریموت کنترل! را فشار داده و نگه دارید تا تلویزیون دوباره راه اندازی شود. پس از مشاهده لوگوی بوت ال جی، دکمه های کنترل از راه دور را رها کنید.  مطالعه مقالات بیشتر با مراجعه به لینک  تعمیر انواع تلویزیون در اصفهان.

بیشتر بخوانید  صفحه شکسته تلویزیون + راه حل در زمان شکستگی 5 نوع تلویزیون!

اگر هنوز صدا وجود ندارد، مجموعه ای از بلندگوهای خارجی! را وصل کنید و ببینید آیا صدا از بلندگوها می آید یا خیر. اگر صدایی از بلندگوهای خارجی می آید، باید اتصالات بلندگو را بررسی کنید. در غیر این صورت، احتمالاً مشکلی در قسمت آمپلی فایر داخل تلویزیون وجود دارد. برای تعویض یک قطعه معیوب، باید آن را توسط یک مرکز تعمیر مجاز بررسی کنید.

تعمیر برد یک نمایشگر - نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

تعمیر برد یک نمایشگر – نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر – اصفهان تی وی سرویس

شکل 2 تعمیر برد اصلی یک تلویزیون

خطوط افقی روی صفحه و تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر

برخی از کاربران تلویزیون ال جی خطوط افقی روی صفحه را گزارش کرده اند! که هنگام خاموش و روشن کردن تلویزیون دیده می شود. این مشکل اغلب به دلیل قدرت سیگنال پایین پورت های HDMI ایجاد می شود. این مشکل با تعویض کابل های HDMI قابل حل است. برای مشاهده تمامی خدمات و کیفیت آن ها به سایت ما  esfahantvservice مراجعه کنید.

تلویزیون های OLED کیفیت تصویر بهتری دارند. در حالی که هنوز هم می توانید یک تلویزیون LED معمولی از ال جی تهیه کنید. این شرکت در حال ارتقای تلویزیون های OLED خود است. OLED یا ال ای دی ارگانیک، فناوری است که از یک فیلم مبتنی بر کربن استفاده می کند. که بین دو هادی که فیلم را روشن می کند، قرار می گیرد. جهت مشاهده نحوه انجام مراحل تعیر روی لینک  نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر کلیک کنید.

مزیت اصلی این فناوری این است که بر خلاف پنل های LED معمولی که همه چیز را به طور همزمان روشن می کنند. اجازه می دهد تا صفحه نمایش پیکسل به پیکسل! بدون تأثیر بر کیفیت رنگ سایر پیکسل های روی صفحه نمایش، روشن شود.

این بدان معناست که شما می توانید به رنگ مشکی عمیق برسید. در حالی که سایر پیکسل ها رنگ های واضح را حفظ می کنند. رنگ ها نیز طبیعی تر هستند. در حالی که سایر سازندگان تلویزیون دارای تلویزیون های OLED هستند. همه آنها پنل های خود را از ال جی دریافت می کنند. ممکن  است بتوانید OLED را از برندهای دیگر تهیه کنید، اما هیچ چیز بهتر از پیشگام این صنعت نیست. Esfahantvservice بهترین گزینه برای مراجعه برای تعمیر انواع تلویزیون.

تجربه بهتر با قابلیت HDR  و تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر

تلویزیون‌های ال‌جی از محتوای Dolby Vision و HDR10 پشتیبانی می‌کنند! که هنگام تماشای محتوا از Netflix و Apple TV بسیار مفید است. این پیشرفت‌های تصویر، دامنه دینامیکی صفحه را افزایش می‌دهند! و کنتراست بین سفید و سیاه را بهبود می‌بخشند تا کیفیت تصویر واقعی‌تری ارائه کنند.  این قابلیت بسیار  در انواع صفحه نمایش ها مطرح بوده و هست. همچنین در اکثر گوشی های پرچم دار و تلویزیون های بالا رده یافت می شود. با مراجعه به  نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر می توانید تمامی عیوب تلویزیون خود را بر طرف کنید.

اگر تلویزیون ال‌جی را با یکی از قوی‌ترین رقبای خود یعنی سامسونگ مقایسه کنید. طیف رنگی 12 بیتی و روشنایی 10000 نیت را ارائه می‌کند. در حالی که تلویزیون ال‌جی تنها می‌تواند با استفاده از HDR10+ خود به طیف رنگی 10 بیتی دست یابد. به طور مشابه، Dolby Vision عمدتاً در خدمات پخش استفاده می شود.  اکثر تلویزیون های ال جی بهترین قابلیت های ممکن را بر روی محصولات خود اعمال می کند. این کار باعث افزایش رضایت مشتریان و همچنین افزایش فروش محصولاتش می شود.

بیشتر بخوانید  علل به وجود آمدن خطوط عمودی تلویزیون و 5 راه تعمیر آن

معایب تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر

تلویزیون های ال جی کمی گران تر از رقبای مستقیم خود هستند. تلویزیون‌های OLED ال‌جی نسبت به تلویزیون‌های ال‌ای‌دی مستعد سوختن دائمی یا دائمی تصویر هستند. این مورد در تمام تلویزیون های OLED وجود دارد. رابط webOS به زیبایی سایر پلتفرم های تلویزیون هوشمند نیست. برای تعمیر تلویزیون خود در هرجایی از اصفهان با مراجعه به سایت  اصفهان تی وی سرویس  بهترین خدمات را در یافت کنید.

افکار نهایی بسیاری از مشکلات رایج تلویزیون های ال جی در سایر برندهای تلویزیون هوشمند مشترک است. مشکل HDMI 2.1 که فریمور دارد هر چه باشد، به احتمال زیاد در برندهای دیگر با مشکلات فوق مواجه خواهید‌شد. پس اگر  ال جی را دوست دارید، اجازه ندهید این مسائل شما را ناامید کند.

کدهای خطا تلویزیون ال جی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

اگر تلویزیون هوشمند ال‌جی خریداری کرده‌اید و هنگام تلاش برای راه‌اندازی اپلیکیشنی مانند! یوتیوب، هولو، آمازون پرایم و غیره با کد خطای شبکه مواجه شدید، این راهنما را بخوانید. بسیاری از کاربران ممکن است با این کد خطا مواجه شوند. این کد خطا می تواند مانع از دسترسی شما به محتوای آنلاین تلویزیون شود. اگر نسخه قدیمی‌تری از تلویزیون خود دارید، ممکن است این کد خطا ظاهر شود. نمایی از یک تلویزیون قدیمی  در شکل 3 قابل مشاهده است.

اگر کد خطای تلویزیون ال جی -7 روی صفحه نمایش شما ظاهر شد. نشان می دهد که از یک سیستم عامل یا نرم افزار تلویزیون قدیمی استفاده می کنید که نیاز به به روز رسانی دارد. برای رفع این کد خطا، باید تمام اتصالات شبکه را بررسی کرده! و نسخه سیستم عامل خود را به نسخه فعلی خود به روز کنید. کیفیت خدمات را در  تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر  مشاهده کنید. همچنین، ممکن است لازم باشد برنامه های تلویزیون خود را به روز کنید.

تعمیر تلویزیون قدیمی - نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

تعمیر تلویزیون قدیمی – نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر – اصفهان تی وی سرویس

شکل 3 تعمیر تلویزیون قدیمی

به روز رسانی تلویزیون خود ادامه دهید تا با خطاهای زیادی مواجه نشوید! پس خوب است هر چند وقت یکبار این کار را انجام دهید. به خاطر داشته‌باشید که اگر از روش به روز رسانی اشتباه استفاده کنید، ممکن است با مشکل دیگری مواجه شوید. پس همیشه بهترین راه را برای انجام آن انتخاب کنید.

نتایج مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر

با توجه به مطالبی که گفته شد می توانیم با خیال راحتی!  تعمیر تلویزیون مان را به تیم اصفهان تی وی سرویس  بسپاریم.  ایراداتی که برای یک تلویزیون بوجود می آید بسیار مهم است.  اگر به آن بی توجهی کنید ممکن است یک تلویزیون را  از دست بدهید. با توجه به افزایش قیمت تمامی  اجناس نگهداری و تعمیر  یک دستگاه! سخت و در عین حال از اهمیت بالایی برخوردار است. با مراقبت و نگهداری مناسب می توانید از خرابی های احتمالی پیش  رو جلوگیری کنید. گذاشتن صفحه محافظ نیز می توانید از ضربات احتمالی جلوگیری کند.

سئوالات متداول در رابطه با تعمیر تلویزیون ال جی در شاهین شهر

  1. تعمیرگاه هایی هستند هنوز که تلویزیون های قدمی را تعمیر کنند؟

بله در اکثر تعمیرگاه های محلی اینچنین امکانی هست.

  1. هزینه های تعمیرات در محل چه مقدار می باشد؟

هزینه ها با توجه به میزان خرابی و مشکل موجود متغییر است.

  1. آیا تعمیرکارانی که در محل اعزام می شود تمامی تجهیزات لازم را باید دارا باشند؟

بله تمامی موارد مورد نیاز را دارا هستند و کاملا مجهز به لوازم جانبی مورد نیاز هستند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *