برنامه تلویزیون+ 6 قسمت آموزش کامل نحوه نصب در انواع برند!

تلویزیون سامسونگ - برنامه تلویزیون

تلویزیون سامسونگ - برنامه تلویزیون - اصفهان تی وی سرویس


اگر صاحب یک تلویزیون هوشمند هستید، احتمالاً از مزایای بسیاری که ارائه می دهد آگاه هستید. با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان همراه باشید تا به آموزش نحوه نصب برنامه در تلویزیون بپردازیم. تلویزیون های هوشمند بسیار جذاب تر از همتایان نه چندان هوشمند خود هستند. می‌توان از آن‌ها برای مرور اینترنت، انجام بازی، تماس ویدئویی و موارد دیگر استفاده کرد و این تجربه توسط برنامه‌ها، به‌ویژه برای پلتفرم‌های باز مانند اندروید، بیشتر می‌شود. راه های زیادی برای نصب برنامه در تلویزیون وجود دارد. در این مقاله به نحوه نصب برنامه تلویزیون و نحوه حذف آن می پردازیم. در ادامه با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان همراه باشید.

فهرست تصاویر:

برنامه در تلویزیون 1برنامه در تلویزیون سامسونگ

برنامه در تلویزیون 2نصب برنامه در تلویزیون ال جی

برنامه در تلویزیون 3نصب برنامه در تلویزیون سونی

آموزش چگونگی نصب برنامه تلویزیون با استفاده از فلش

یکی از روش هایی که زیاد از آن استفاده می کنند، نصب برنامه بر روی تلویزیون با فلش است. برای انجام این کار کافی است برنامه را با فرمت صحیح در فلش بریزید. سپس فلش را از درگاه USB تلویزیون وارد کنید. در این مرحله باید از تلویزیون وارد فلش خود شوید. برنامه مورد نظر خود را از فایل های موجود در فلش پیدا کنید. سپس برنامه را نصب کنید. به یک مورد مهم در نصب برنامه تلویزیون با فلش دقت کنید.

در نصب برنامه با فلش ممکن است فلش ویروسی یا خراب باشد. در این شرایط امکان آلوده و ویروسی شدن فلش شما وجود دارد. پس قبل از اتصال فلش به تلویزیون از سالم بودن تمامی فایل های موجود در فلش مخصوصاً برنامه ای می خواهید نصب کنید اطمینان حساب کنید. برای همین موضوع ما پیشنهاد می دهیم برای نصب برنامه تلویزیون از راه های دیگر که در ادامه مقاله به آن ها می پردازیم استفاده کنید. در ادامه مقاله با تیم بزرگ اصفهان تی وی سرویس همراه باشید.

بیشتر بخوانید  تعمیرات تلویزیون ال جی در شاهین شهر+ 5تعمیرات تلویزیون در محل کار و منزل شما!| 09131150180

برنامه در تلویزیون 1برنامه در تلویزیون سامسونگ

تلویزیون ال جی - برنامه تلویزیون

تلویزیون ال جی – برنامه تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

آموزش چگونگی و نحوه نصب برنامه تلویزیون با گوشی

روش بعدی در نصب برنامه تلویزیون استفاده از تلفن همراه است. شما می توانید با استفاده از تلفن همراه خود و برنامه SENF FILE TO TV برنامه های مورد نیاز خود را به تلویزیون منتقل کنید. برای انجام این کار ابتدا باید این برنامه را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. سپس از طریق برنامه انتقال برنامه ای که در تلفن هوشمند خود نصب کرده اید برنامه تلویزیون را نصب کنید. برای انجام این کار برنامه را روی تلویزیون باز کنید و گزینه RECIVE را انتخاب کنید.

سپس برنامه انتقال را روی گوشی باز کنید و گزینه SEND را انتخاب کنید. در مرحله بعدی نصب برنامه تلویزیون فایل APK برنامه ای که می خواهید را به تلویزون انتقال دهید. در مرحله بعدی نصب برنامه تلویزیون نام تلویزیون را انتخاب کنید. در صورت انجام تمامی این موارد به درستی فایل نصبی برنامه به تلویزیون منتقل می شود. پس از اتمام فرایند ارسال برنامه تلویزون را نصب کنید. این مورد هم مانند نصب برنامه تلویزیون با فلش ممکن است خطرناک باشد. پس پیش از انتقال برنامه از سالم بودن فایل ارسالی اطمینان حاصل کنید.

نصب برنامه تلویزیون با استفاده از قابلیت تلویزیون های اندرویدی

نصب برنامه تلویزیون به صورت مستقیم قابلیتی است که تلویزیون های اندروید در اختیار شما گذاشته اند. برای این کار چند راه پیش پای شما گذاشته شده است. اولین و بهترین راه نصب برنامه از GOOGLE PLAY STOR است. ولی متأسفانه این برنامه در ایران فیلتر است. برای استفاده از این برنامه و نصب برنامه ها به صورت امن به فیلترشکن نیاز دارید. راه بعدی که شما برای نصب برنامه تلویزیون می توانید از آن استفاده کنید، SIDELOADING است.

برای استفاده از این قابلیت به قسمت امنیت تلویزیون بروید و مجوز نصب برنامه از منابع ناشناس را صادر کنید. سپس به یک برنامه فایل منیجر نیاز دارید مانند ES FILE EXPLORER. سپس می توانید برنامه را به راحتی در تلویزون پیدا کرده و آن را نصب کنید. برای نصب مدیریت فایل در تلویزیون سه راه پیش روی شما است. مورد اول دانلود و نصب برنامه از PLAY STOR  است که متأسفانه در ایران فیلتر است. راه بعد پیش روی شما ریختن روی فلش است که آموزش آن در سر تیتر ال داده شده است. مورد بعدی استفاده از اندروید باکس است.

بیشتر بخوانید  محبوب ترین سیستم عامل های تلویزیون و مقایسه آن ها

برنامه در تلویزیون 2نصب برنامه در تلویزیون ال جی

تلویزیون سونی - برنامه تلویزیون

تلویزیون سونی – برنامه تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

آموزش کامل روش نصب برنامه تلویزیون از پلی استور

ممکن است این قسمت را به دلیل فیلتر بودن برنامه رد کنید. اما جالب است بدانید گوگل راه بسیار ساده و آسانی را برای نصب برنامه تلویزیون پیش روی کاربران خود قرار داده است. شما می توانید با رفتن به صفحه اصلی نمایشگر و پیدا کردن قسمت APPS بر روی GOOGLR PLAY STOR  کلیک کنید. حالا شما به تمامی برنامه های موجود برای نصب در تلویزیون هوشمند خود دسترسی دارید. در این روش خیال شما بابت سالم بودن تمامی فایل ها راحت است. برنامه های موجود در پلی استور همگی سالم هستند!

پس از جست و جوی برنامه مورد نظر بر روی نصب کلیک کنید تا فرایند دانلود و نصب برنامه شروع شود. توجه داشته باشید ممکن است بعضی برنامه های موجود پولی باشند. در این شرایط نیاز به خرید برنامه دارید و باید فرایند خرید را طی کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال می توانید با مجموعه بزرگ اصفهان تی وی سرویس تماس بگیرید. مجموعه ما با تیم حرفه ای و تکنسین های متخصص آماده برطرف کردن تمامی مشکلات تلویزیونی شما در سریع ترین زمان هستند.

آموزش کامل نصب برنامه تلویزیون در انواع مختلف برند های مختلف

اولین برند تلویزیونی که در مقاله نصب برنامه تلویزیون به آن خواهیم پرداخت تلویزیون سونی است. اولین کار اطمینان از اتصال درست به اینترنت است. در مرحله بعدی پیدا کردن گوگل پلی و باز کردن آن است. سپس برنامه را پیدا کنید و آن را نصب کنید. همچنان توجه داشته باشید برای استفاده از گوگل پلی نیاز به فیلترشکن دارید. در صورتی که مشکلی در نصب داشتید می توانید این مورد را به تیم حرفه ای اصفهان تی وی سرویس بسپارید. در صورت وجود مشکل می توانید با کارشناسان ما در esfahantvservice تماس بگیرید.

برند بعدی که در مقاله نصب برنامه تلویزیون به آن خواهیم پرداخت تلویزیون سامسونگ است. در نصب برنامه تلویزیون روی سامسونگ دست شما کاملاً باز است. شما می تونی از طریق گوگل پلی، فلش، گوشی و برنامه های مخصوص این کار برنامه تلویزیون مورد علاقه خود را نصب کنید. روش نصب برنامه تلویزیون در انواع روش های گفته شده در تیتر های اول مقاله گفته شده است. نکاتی که باید در نصب برنامه تلویزیون در سامسونگ به آن توجه داشته باشید را در ادامه به شما خواهیم گفت. مورد اول این است که تلویزیون سامسونگ از سیستم عامل تلویزیون سامسونگ بر روی نصب برنامه ها حساس است. مورد دوم باید حتماً یک اکانت بر روی تلویزیون شما باشد.

بیشتر بخوانید  راهنمای خرید تلویزیون+7قسمت آموزش انواع تلویزیون و مقایسه!

برنامه در تلویزیون 3نصب برنامه در تلویزیون سونی

نصب برنامه - برنامه تلویزیون

نصب برنامه – برنامه تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

آموزش کامل نصب برنامه تلویزیون در انواع مختلف برند های مختلف (ادامه)

برند ال جی، برند بعدی ای است که در مقاله نصب برنامه تلویزیون مورد برسی قرار می گیرد. ابتدا باید زبان تلویزیون را بر روی انگلیسی قرار دهید. سپس اینترنت تلویزیون را وصل کنید. در قسمت home قسمت apps را پیدا کنید. وارد برنامه شوید و از برنامه های تلویزیون که مخصوص دانلود برنامه هستند، برنامه مورد نظر خور را پیدا و آن را نصب کنید. توجه داشته باشید که به دلیل تحریم های ال جی علیه ایران ممکن است ال جی با شناسایی لوکیشن شما دسترسی شما را قطع کند.

برای جلوگیری از این اتفاق به تنظیمات تلویزیون مراجعه کنید. در قسمت general، system را پیدا کنید. اکنون بر روی location ضرب بزنید تا وارد این قسمت شوید. سپس لوکیشن را از حالت اتوماتیک بردارید و بر روی یکی از کشور ها قرار دهید. اگر اکانت فیلترشکن دارید! سعی کنید کشور تنظیم شده تلویزیون روی کشوری که اکانت فیلتر شکن شما بر روی آن است تنظیم شده باشد. توجه داشته باشید در هر مرحله می توانید با کارشناسان ما در esfahantvservice تماس بگیرید

نتیجه گیری نهایی درباره مقاله آموزش نصب برنامه تلویزیون

نحوه انتقال یا نصب برنامه ها در انواع برند های تلویزیون روند کاملاً مشابه به یکدیگر دارد. یعنی اگر نحوه نصب برنامه در یک برند را بلد باشد برای نصب برنامه تلویزیون در دیگر برند ها فقط کافی است تغییر جزعی در روند کلی بدهید. کورد بعدی که توجه بسیار زیادی باید کرد به آن خواندن و درک ارور ها و نکاتی که در فرایند نصب می بینید است. در صورت فارسی نبودن تلویزیون می توانید از مترجم استفاده کنید. همچنین از سالم بودن فایل هایی که بر روی تلویزیون خود می ریزید اطمینان حاصل کنید. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و نحوه نصب برنامه تلویزیون را کاملاً متوجه شده باشید.

سؤالات متداول در رابطه با آموزش نصب برنامه تلویزیون

  1. چه برنامه هایی را می توان بر روی تلویزیون نصب کرد؟

تقریباً می توان گفت هر برنامه ای را که اندروید تی وی منتشر کرده است

  1. چه برنامه هایی را نمی توان بر روی تلویزیون نصب کرد؟

هر برنامه ای که با سیستم عامل تلویزیون مغایرت داشته باشد.

  1. آیا می توان برنامه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام را بر روی تلویزیون نصب کرد؟

بله شما می توانید این کار را با روش ای گفته شده در مقاله انجام دهید.

موضوع برنامه تلویزیون+ 6 قسمت آموزش کامل نحوه نصب در انواع برند!
تاریخ ۲۲/۰۹/۱۴۰۲
نویسنده محمد علی نظریه
چرا باید Esfahantvservise را برای حل مشکلات تلویزیون های قدیمی انتخاب کنیم؟
این مجموعه سابقه ای بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه تعمیر انواع مشکلات تلویزیون را در کارنامه خود دارد.

محصولنمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *