تعمیر تلویزیون - تلویزیون های ال جی

تعمیر تلویزیون - تلویزیون های ال جی - اصفهان تی وی سرویس


تلویزیون های ال جی به دلیل ارائه فناوری های پیشرفته و خیره کننده شهرت بسیاری کسب کرده اند. ال جی که به خاطر نوآوری خود شهرت دارد، به طور مداوم مرز های سرگرمی خانگی را جابجا می کند. ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان به روز ترین خدمات را ارائه می دهیم.  تلویزیون های ال جی از انواع پنل ها و نمایشگر ها مانند OLED استفاده می کند. همچنین تلویزیون های ال جی طراحی بسیار منحصر به فردی دارند که با هر فضایی قابل تنظیم هستند. در این مقاله به انواع تلویزیون های ال جی و روش های تعمیر آنها می پردازیم. با خبره ترین نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان همراه باشید.

فهرست تصاویر

تلویزیون 1 تلویزیون اولد

تلویزیون 2 تلویزیون نانوسل

تلویزیون 3 تلویزیون کیوند

انواع پنل ها و نمایشگر های تلویزیون های ال جی

شرکت ال جی انواع مختلفی از پنل ها و نمایشگر ها را برای تلویزیون های خود در نظر گرفته است. این پنل ها و نمایشگر ها شامل OLED، QNED، NanoCell و… هستند. همچنین هر کدام از نمایشگر ها تجربه متفاوتی برای گیمینگ، تماشای فیلم و سریال و استفاده روزمره ارائه می دهند. لازم به ذکر است که هر کدام از این نمایشگر ها مزایا و معایب خود را دارا هستند. در ادامه با انواع پنل ها و نمایشگر های تلویزیون های ال جی آشنا می شویم. نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان باید بهترین راهنمایی ها را در زمینه تلویزیون های ال جی ارائه کند. اصفهان تی وی سرویس در این زمینه بسیار پیشرو، بسیار فعال و خبره است.

پنل های OLED یک انقلاب به تمام معنا هستند

تلویزیون های ال جی با پنل پیشرفته OLED، در بازار متمایز و از نظر خیلی از مردم بهترین انتخاب  هستند. این فناوری تجربه تماشا شما را متحول می کنند. پنل های OLED به دلیل توانایی شان در تولید تصاویر خیره کننده با ارائه کیفیت بی نظیر مشهور هستند. یکی از مزایای کلیدی پنل های OLED ال جی توانایی آنها برای رسیدن به مشکی بی نهایت است. پنل های OLED بر خلاف پنل های LED-LCD سنتی از نور پس زمینه استفاده نمی کنند. در واقع در این نوع از پنل ها هر پیکسل به صورت جداگانه روشن و خاموش می شود. این کار منجر به سیاهی های عمیق و کنتراست بی نهایت می شود.

بیشتر بخوانید    نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان | 7مرحله ابتدایی!

تعهد ال جی به نوآوری در استفاده آن ها از پیکسل های خود تابش آشکار است. در یک صفحه نمایش OLED، هر پیکسل نور خود را تولید می کند. همچنین این کار کنترل دقیق روشنایی و رنگ را فراهم می کند. علاوه بر این، پنل های OLED تلویزیون های ال جی زاویه دید استثنایی را ارائه می دهند. ماهیت خود تابشی پیکسل های این نوع از تلویزیون های ال جی عامل اصلی این کار هستند. پیکسل ها رنگ و کنتراست ثابتی را حتی زمانی که از اطراف به تلویزیون نگاه می کنید ارائه می دهند. در نتیجه با OLED دیگر مهم نیست از چه زاویه ای به تلویزون های ال جی نگاه می کنید.

نحوه تعمیرات پنل های OLED تلویزیون های ال جی

تلویزیون 1 تلویزیون اولد

تعمیر تلویزیون اولِد - تلویزیون های ال جی

تعمیر تلویزیون اولِد – تلویزیون های ال جی – اصفهان تی وی سرویس

تعمیر این پنل ها بسیار پیچیده است که به دلیل ماهیت پیچیده فناوری، اغلب به مداخله حرفه ای نیاز دارد. esfahanTVservice در این زمینه می تواند بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. برای تعمیر این نوع از پنل ها هیچگاه از کمک افراد بدون تجربه استفاده نکنید. این کار ممکن است آسیب جدی و برگشت ناپذیری به تلویزیون شما وارد کند. یکی از معایب پنل OLED، سوختگی پیکسل است که به دلیل استفاده به شدت زیاد بی اندازه اتفاق می افتد. البته باید اشاره کرد که با استفاده 7 تا 8 ساعته در روز این اتفاق برای شما نمی افتد. کارشناسان ما آماده خدمات رسانی و تعمیر انواع تلویزیون های ال جی برای هر نوع آسیبی هستند.

NanoCell رقیبی بسیار بزرگ برای دیگر ال سی دی ها

تلویزیون 2 تلویزیون نانوسل

تلویزیون نانوسل - تلویزیون های ال جی

تلویزیون نانوسل – تلویزیون های ال جی – اصفهان تی وی سرویس

تلویزیون های ال جی NanoCell در خط مقدم فناوری های تلویزیون قرار دارند. این تلویزیون ها ترکیبی از نوآوری و دقت هستند. سنگ بنای فناوری NanoCell در استفاده از ذرات نانومتری، افزایش دقت و خلوص رنگ نهفته است. این ذرات مانند فیلتر عمل می کنند، طیف RGB را اصلاح می کنند و رنگ های زنده ارائه می کنند. یکی از مزیت های تلویزیون های نانوسل ال جی، توانایی در مبارزه با تخریب رنگ در طول زمان است. ال جی با ادغام فناوری نانوسل مستقیما در صفحه نمایش، رنگ های بسیار عمیقی را تولید می کند.

بیشتر بخوانید  نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان و 2نکته تمیز کردن!

ال جی تضمین می کند که این رنگ ها حتی پس از استفاده طولانی مدت زنده و ثابت می مانند. این  موضوع نگرانی رایج در تلویزیون های OLED را برطرف می کند. همچنین منجر به افزایش طول عمر تجربه تماشا می شود. ویژگی Full Array Dimming Pro تجربه بصری را بیستر غنی می کند. این تلویزیون های ال جی از شبکه ای از LED در پشت صفحه نمایش استفاده می کند. این کار باعث می شود صفحه نمایش، به کنترل دقیق و منحصر به فردی بر روی مناطق کم نور برسد. نسبت کنتراست بالا و روشنی در این تلویزیون های ال جی باعث می شود که تصاویری زنده را تماشا کنید.

در پایان، تلویزیون های ال جی NanoCell تلفیق فناوری های پیشرفته و طراحی کاربر محور است. از ذرات نانوسل که دقت رنگ را تضمین می کنند تا Full Array Dimming Pro که کنتراست استثنایی را ارائه می کنند. تلویزیون های ال جی با نمایشگر NanoCell تصاویری جذاب، حرفه ای و زنده برای تجربه های تلویزیونی ارائه می کند. با این نوع از تلویزیون های ال جی شما شاهد رنگ های فوق العاده خواهید بود. در اصفهان تی وی سرویس ما آماده ارائه خدمات حرفه ای در زمینه انواع تلویزیون های ال جی هستیم.

QNED فناوری های کوانتوم دات و NanoCell را ترکیب کرده است

تلویزیون های QNED های ال جی اوج نوآوری را در حوزه فناوری صفخه نمایش نمایش می دهند. این نوع از تلویزیون ها نقاط قوت فناوری های Quantum Dot و NanoCell را باهم ترکیب کرده اند. تلویزیون های ال جی با نام QNED مخفف Quantum Dot Emitting Diode هستند. در قلب تلویزیون های ال جی کیونِد یا کیو ان ای دی، فناوری کوانتوم قرار دارد. این نمایشگر از نانوکریستال های نیمه رسانای کوچک، استفاده می کند تا باز تولید رنگ را افزایش دهد. این کار باعث ایجاد تصاویر زنده تر و دقیق تر می شود. ادغام فناوری کوانتوم دات با تلویزیون های QNED اجازه می دهد تا به طیف وسیعی از رنگ ها دست یابید.

بیشتر بخوانید  تلویزیون ضربه خورده + 2 راه برای تعمیر تخصصی آن

کلمه “E” در QNED نشان دهنده سطح بعدی نوآوری در نور پس زمینه است. تلویزیون های کیونِد ال جی با گنجاندن هزاران LED کوچک به عنوان منبع نور پس زمینه عمل می کنند. این کار باعث می شود کنتراست و سیاهی تقریبا مشابه با چیزی که در اولِد هست مشاهده کنید. این کنتراست بالا به لطف نور پس زمینه Mini LED است. در این تلویزیون ها نمی توان به کنتراست بی نهایت و سیاهی کامل رسید. دلیل این موضوع در این نوع از تلویزیون های ال جی استفاده از نور پس زمینه است. این کار متفاوت با تلویزیون های OLED و پیکسل های خود تابش است.

تلویزیون 3 تلویزیون کیوند

تلویزیون کیونِد - تلویزیون های ال جی

تلویزیون کیونِد – تلویزیون های ال جی – اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون های ال جی با نمایشگر  های QNED و NanoCell

در esfahanTVservice تعمیر تلویزیون های ال جی با نمایشگر های QNED و   NanoCell نیازمند یک رویکرد سیستماتیک است. برای تعمیر این نوع تلویزیون ها مانند تلویزیون های اولِد باید بسیار ظریف رفتار کرد. اصفهان تی وی سرویس می تواند با شناسایی دقیق مشکل، راهکار های مورد نیاز را ارائه کند. تلویزیون های ال جی برای عیب یابی، ابزار های تشخیصی آنلاین و راهنمای عیب یابی را ارائه می کند. این کار به شناسایی دقیق مشکل کمک بسیار زیاد و بسزایی می کند. برای تعمیر تلویزیون های کیونِد یا هر تلویزیون دیگری هیچگاه از کمک افراد مبتدی و تازه کار استفاده نکنید. همچنین برای عیب یابی و رفع مشکل از تکنسین های خبره و حرفه ای ما می توانید استفاده کنید.

نتیجه گیری درباره انواع تلویزیون های ال جی و تعمیرات آنها

شرکت ال جی تلویزیون های زیادی را با توجه به نوع عملکرد و بودجه مشتریان ارائه می کند. هر کدام از این تلویزیون های ال جی مزایا و معایب خود را دارند. کاربر با توجه به نیاز خود می تواند انتخاب گسترده ای در این زمینه داشته باشد. همانطور که تلویزیون های ال جی OLED کنتراست بی نهایت را به رخ می کشد، معایبی هم دارد. NanoCell و QNED رنگ های غنی دارند، در مقابل ضعف هایی هم مثل نرسیدن به مشکی مطلق را داراست. همچنین برای تعمیر هر یک از این تلویزیون های ال جی باید از تیم های حرفه ای کمک گرفت. esfahanTVservice آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه انوع تلویزیون های ال جی به شما مشتریان است.

 

موضوع: انواع تلویزیون های ال جی و نحوه تعمیرات آنها
نویسنده: علیرضا یوسف پور
تاریخ: 12/09/1402

سوالات متداول درباره انواع تلویزیون های ال جی و نحوه تعمرات آنها:

  1. آیا تلویزیون های ال جی انواع مختلفی دارند؟

ال جی انواع مختلفی از تلویزیون ها را برای انواع کاربران در نظر گرفته است.

  1. ال جی از چه پنل ها و نمایشگر هایی برای تلویزیون های خود استفاده می کند؟

ال جی از OLED، QNED، NanoCell و… برای تلویزیون های خود استفاده میکند.

  1. آیا هر پنل و یا هر نمایشگر نیازمند تعمیرات تخصصی و به خصوص خود را دارد؟

بله؛ تلویزیون های ال جی انواع مختلفی دارند که هر کدام می تواند نیازمند تعمیرات تخصصی جداگانه باشد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *