تعمیر تلویزیون ضربه خورده - به هم ریختگی رنگ

تعمیر تلویزیون ضربه خورده - به هم ریختگی رنگ - اصفهان تی وی سرویس


تعمیر تلویزیون ضربه خورده بسیار مهم و ضروری است. تلویزیون های خراب، مشکلات صدا یا ویدیو و موارد دیگر را دارند. اما باید برای تعمیر دستگاه های تلویزیون اقداماتی انجام شود. چون برخی مشکلات وجود دارند که در صورت تعمیر نشدن باعث بروز مشکلات بعدی هم می شوند. مثلا قطعه ای مربوط به برق دستگاه است و آن بخش تعمیر نشود. این اقدام می تواند به بخش های دیگر از جمله صفحه نمایش هم آسیب وارد کند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر می تواند تمامی مشکلات را برطرف نماید.

با رفع ایرادات و خرابی تلویزیون می توان از زمینه سازی به وجود آمدن مشکلات دیگر جلوگیری کرد. این اقدام نه تنها باعث درستی کار تلویزیون می شود بلکه از لحاظ اقتصادی هم به صرفه تر است. چون ممکن است در ابتدا با هزینه اندکی تعمیر تلویزیون ضربه خورده انجام شود. طبق مثال بالا اگر تعمیر قطعه‌­ای کوچک و ارزان را به تاخیر بیندازیم منجر به خرابی‌­های بعدی و بیشتر می­‌شود. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر با ارائه خدمات در مباحث مربوط به تلویزیون، مشکلات را رفع می کند.

نویسنده محمد امین میرزایی
تاریخ 3 مرداد
نوع مقاله آموزشی
موضوع مقاله به هم ریختگی رنگ ها هنگام وارد شدن ضربه به تلویزیون

فهرست تصاویر

تعمیر تلویزیون ضربه خورده 1 ضربه به تلویزیون

بیشتر بخوانید  انواع روش های تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

تعمیر تلویزیون ضربه خورده 2 صفحه نمایش شکسته

تعمیر تلویزیون ضربه خورده 3 رنگ های به هم ریخته

چرا باید برای تعمیر تلویزیون ضربه خورده سریعا اقدام کرد؟

همانطور که می دانید وسایل الکترونیکی چه قدیمی و چه جدید مانند بقیه وسایل نیاز به تعمیر پیدا می کنند. در صورتی که به آن ها اخطارها و ایرادت تجهیزات توجهی نکنیم، خراب و معیوب می شوند. بعد از مدتی هم بدون کارایی می شوند. فقط فضای منزل یا هر محیطی که در آن قرار دارند را اشغال می کنند. همچنین دارای مواد سمی مانند سرب، جیوه، کادمیوم و کروم هستند که می تواند برای سلامتی هم مضر باشند. برای همین است که اگر به تلویزیون ضربه ای وارد شده باشد، تعمیر آن بسیار مهم است. برای تعمیر تلویزیون ضربه خورده بهتر است به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر مراجعه نمایید.

برخورد جسم به تلویزیون - صفحه شکسته

برخورد جسم به تلویزیون – صفحه شکسته – اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون ضربه خورده 1 ضربه به تلویزیون

در صورتی که به تلویزیون ضربه ای شدید وارد شده باشد، امکان دارد قابل تعمیر نباشد! یا وقتی به شرکت های تعمیرات برای تعمیر تلویزیون ضربه خورده مراجعه نمایید متوجه شوید که ارزش تعمیر ندارد. یعنی هزینه ای که برای تعمیرات باید بپردازید در مقایسه با خرید دستگاه جدید از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست. اگر با چنین مشکلاتی مواجه شدید می توانید به سایت esfahantvservice بروید. در این سایت مجموعه مقالاتی برای مطالعه و آگاهی بیشتر کاربران قرار داده شده است.

آیا صفحه نمایش شکسته مدل های مختلف تلویزیون قابلیت تعمیر دارد؟

تلویزیون ‌های مدل LCD توانایی نمایش تصاویر با وضوح و رنگ فوق‌العاده‌ هستند. ترک خوردگی، آسیب دیدگی یا شکستگی صفحه نمایش تلویزیون، اتفاق ناخوشایندی است. اما وقتی با این مشکل مواجه شدیم باید سعی بر رفع ایراد داشته باشیم. تعمیر تلویزیون ضربه خورده یا شکسته امکان پذیر است اما فقط در مواردی خاص امکان‌پذیر است. نخستین اقدام برای تعمیر تلویزیون ضربه خورده، شناسایی آسیب رخ ‌داده و ارزیابی برای تعمیرات آن است. اصفهان تی وی سرویس می تواند بهترین مشاوره ها را به مشتریان ارائه دهد.

بیشتر بخوانید  خرید و تعمیر قطعات یدکی تلویزیون + 4 نکته درباره آن

به طور کلی، کارشناسان برای تعمیر تلویزیون ضربه خورده هزینه زیادی را متصور هستند اما این قاعده ثابت نیست. یکی از دلایل آن هزینه زیاد تعمیرات صفحه نمایش یا تعویض پنل نمایش است. دلیل دیگر اینکه این کار سخت است و به زحمت آن انجام می شود. عموما تعمیرکاران برای این مشکلات، پیشنهاد تعویض صفحه تلویزیون به طور کلی را می دهند. تعمیرکاران مجموعه esfahantvservice پس از بررسی کامل و جامع می توانند در مورد تعمیر یا تعویض قطعات مورد نیاز به مشتری اطلاع دهند.

به هم ریختگی رنگ - ضربه به تلویزیون

به هم ریختگی رنگ – ضربه به تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون ضربه خورده 2 صفحه نمایش شکسته

آشنایی با نحوه تعمیر پنل شکسته و ضربه خورده تلویزیون

بهتر است ابتدا ساختار پنل انواع تلویزیون­‌ها را بررسی کرد تا با ساختار آن­ها آشنا شویم. پنل­‌های تلویزیون LED و LCD شامل قطعات مختلفی هستند. به طور خلاصه قطعات اصلی عبارتند از: صفحه اصلی یا ماژول، صفحات پولاریزه و لامپ بک­لایت. این قطعات و چندین قطعه دیگر در کنار هم، روی شاسی اصلی تلویزیون قرار می‌گیرند. نور زمینه یا همان بک­لایت در پشت صفحه نمایش و توسط لامپ بک لایت ایجاد می‌شود. اکنون متوجه می­‌شویم که اگر ضربه‌ شدیدی به صفحه نمایش تلویزیون وارد شود، می­‌تواند باعث شکسته شدن ماژول تلویزیون شود. با توجه به ساختار تلویزیون، تعمیر پنل شکسته بسیار سخت یا غیرممکن است. در صورت ضربه خوردن و شکسته شدن تنها راه حل مشکل تعویض آن است.

نتیجه گیری برای تعمیر تلویزیون ضربه خورده و شکسته

تصور کنید که تلویزیون ترک خورده است یا صفحه نمایش آن شکسته است. وارد شدن ضربه و شکستن تلویزیون یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای تلویزیون اتفاق بیفتد. ممکن است در حین جابه‌جا کردن برای نظافت یا اسباب کشی تلویزیون افتاده باشد. یا در حین بازی بچه‌ها، وسیله ای به آن برخورد کرده و صفحه شکسته است. احتمال زیاد نیاز به تعمیر ضربه خورده تلویزیون خواهید داشت. باید توجه داشت که این اتفاقات از روی عمد نیست ولی وقتی اتفاق بیفتد حتما نیاز به تعمیرات است. esfahantvservice مجموعه ای است که می توان برای مشکلات تلویزیون به آن ها مراجعه کرد. برای دسترسی سریع تر عبارت اصفهان تی وی سرویس را سرچ نمایید.

بیشتر بخوانید  تاخیر صدا تلویزیون+ 6 راهکار برطرف کردن مشکل تلویزیون شما!

مشکل رنگ - بر اثر ضربه

مشکل رنگ – بر اثر ضربه – اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون ضربه خورده 3 رنگ های به هم ریخته

سوالات متداول و رایج برای تعمیر تلویزیون ضربه خورده

هزینه خدمات تعمیر تلویزیون ضربه خورده چقدر است؟

نرخ خدمات بستگی به مدل تلویزیون و تعمیر مورد نیاز آن متفاوت است. با این حال برای آگاهی از تعرفه خدمات تعمیر به اصفهان تی وی سرویس مراجعه نمایید.

این مجموعه برای چه مدل تلویزیون هایی سرویس دهی و ارائه خدمات دارد؟

قادر به ارائه خدمات به تمامی برندهای اصلی تلویزیون از جمله سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، شارپ و غیره هستند. آن ها خدمات مختلفی از جمله تعمیر تلویزیون های LCD، LED و پلاسما را ارائه می دهند. همچنین تعمیر و نگهداری و عیب یابی تلویزیون های دارای مشکل دریافت تصویر را ارائه می دهند.

تعمیر تلویزیون ضربه خورده چقدر طول می کشد؟

مدت زمان لازم برای تعمیر تلویزیون به شدت مشکل و نوع تلویزیون در حال سرویس بستگی دارد. با این وجود هدف این است که تمام تعمیرات در اسرع وقت با کمترین اختلال تکمیل شود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *