نمایندگی های تعمیرات تلویزیون-تعمیر تلویزیون

نمایندگی های تعمیرات تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس


تعمیر تلویزیون-روز به روز با پیشرفت فناوری در زمینه ی صوت باعث تنوع زیادی در موارد استفاده ازآن شده است . ساند بارها یکی از انواع اسپیکرها می­باشد که در طول زمان جایگزین انواع اسپیکرهای خانگی و یا سینمای خانواده شده است . این نوع اسپیکر ها به دلیل شکل خاص کاملا متفاوت با انواع اسپیکرهای قدیمی است. وهمچنین علاقه ی کاربران از یک تجربه ی لذت بخش ازصدایی که در حال پخش است. در مدت کوتاهی جای خود را در بین خریداران باز کرده است .

esfahantvservice در کنار کیفیت صدای بسیار بالا با دارا بودن انواع اسپیکرهای موجود مشابه در بازار از قیمتی مناسب هم برخوردار است. سایز مناسب آن و شکل نوار مانند آن باعث شده است که معمولا در زیر تلویزیون قرار بگیرد. و با اتصال به آن صدای تلویزیون را به صورت استثنائی بهبود می­بخشد .

فهرست تصاویر:

تعمیرات تلویزیون و ساندبار 1توسط بهترین مرکز تعمیرات اصفهان

تعمیرات تلویزیون و ساندبار 2تعرف تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون و ساندبار 3و علل خرابی ساند بار

 

صدای سینمای خانگی توسط sound bar تقویت می‌شود وهمچنین،این نوع بلندگوها، کیفیت بهتری به صدا و دکوراسیون منزل شما خواهند داد. ساند بار یک سیستم صوتی پیشرفته و مجهزاست که با وجود وزن کم آن ها و کوچک بودن. صدا با کیفیتی دالبی پخش می‌کند.همچنین شما قادر به شنیدن فرکانس‌‌های پایین صوت با وضوح و کیفیت بالا باشید.

انواع تعمیر تلویزیون مانند تعمیرات ساند بارو اسپیکرها، توسط اصفهان تی وی سرویس با دارا بودن گارانتی معتبر تعمیر را انجام می­دهند. اگر نیاز به خدمات فوری انواع تعرفه تعمیر تلویزیون با هزینه مناسب را دارید. مانند تعمیر ساند بار و آمپلی فایر ها با شرایط ویژه با متخصصان ما تماس بگیرید. در ادامه تصویر تعمیرات تلویزیون و ساندبار 1 را ببینید.

امروزه ساند بار یکی از پیشرفته ترین سیستم‌‌های صوت است که قابلیت‌های زیادی دارد و به همین دلیل روز به روز بر تعداد خریداران آن افزوده می‌شود. اما این دستگاه صوت از هر نوع مدل و برندی که ممکن است دچار نقص و خرابی شود.

دو مشکل رایج در ساندبارها را در ادامه مطلب مطالعه بفرمائید:

 1. زمانی که ساند بارها را به تلویزیون اتصال می­دهید، ممکن است همانند مانعی در برابر حسگرهای امواج فروسرخ عمل کنند و به این ترتیب، کنترل ریموت تلویزیون دچار مشکل شود.
 2. تعداد زیادی از ساند بارها دستگاه کنترل از راه دور ندارند و همین مسئله، کم و زیاد کردن صدای تلویزیون را دچار مشکل خواهد کرد.

اما به راحتی قادرید با بکار گیری چند راه حل ساده مشکلات را برطرف کنید. و مانند قراردادن ساند بار در سطحی که چند سانتی متر از حسگرفروسرخ تلویزیون پایین‌تر باشد. ویا بکارگیری از نرم‌افزارهایی که توانایی تبدیل گوشی تلفن به کنترل تلویزیون یا ریموت ساند بار را برای شما فراهم می­سازد.

بیشتر بخوانید  نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان | 4 نکته برد!

تعمیرات تلویزیون فوری در محل-تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون فوری در محل-تعمیر تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

تعمیرات تلویزیون و ساندبار 1توسط بهترین مرکز تعمیرات اصفهان

در بیشتر موارد به دلیل استفاده از کابل‌های نامناسب سیستم صوتی را خراب و دچار مشکل می‌کند. در برخی از موارد نیز شاهد آن هستیم که شرایط حفظ و استفاده از انواع سیستم‌های صوتی و محل نصب آن ها با مشکلاتی همراه است. که منجر به خرابی این وسایل شده و کاربران را نیازمند به خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون از جمله ساند بار را خواهند داشت.

به طور کلی، تعمیر تلویزیون به عملکرد صحیح و بهتر تلویزیون کمک می کند و طول عمر آنها را افزایش می دهد. در حالی که برخی از تعمیر تلویزیون را شما می توانید در منزل انجام دهید.  توصیه esfahantvservice به شما این است که اگر مشکل جدی است، با یک تکنیسین تعمیر تلویزیون مشورت کنید.

از جمله مشکلات رایج برای تعمیر ساند بار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. احتمالا ساند بار شما صدا ندارد

سیستم‌های صوتی مدرن دارای پورت‌های متعدد هستند. این سیستم‌ها بسته به مدل وقابلیت آن ممکن است شامل صدای 3.5 میلیمتری، حتی صدای نوری باشند. بنابراین باید در مرحله اول بررسی کنید که آیا ساند بار به سیستم صوتی مناسبی وصل شده است یا خیر. همچنین باید از سالم بودن انواع اتصالات و پورت های ورودی وکابل‌ها نیز بررسی شود.

اگر مشکلی درپورت های ورودی صدا و اتصالات نداشته باشد. امکان دارد خرابی در برد آمپلی فایر یا اشکال در مدارهای مبدل دیجیتال به آنالوگ از دلایل وجود این مشکل باشد. که در صورت عدم تعمیر ساند بار منجربه بروز ایرادات اساسی در دستگاه شود.

در ادامه تصویرتعمیرات تلویزیون و ساندبار 2را ببینید.

 1. صدای ساند بار قطع و وصل می‌شود و صدای اسپیکر با صدای تق تق ونویز همراه است

ممکن است ساند بار دارای نویز باشد و یا صدا را قطع و وصل کند و صدای آزاردهنده ای از ساند بارپخش شود. در این موارد نیز اول پورتهای ورودی و اتصالات را چک بفرمائید. در صورتی که مشکلی در آن بخش وجود نداشته باشد، امکان وجود مشکلاتی در بلندگوهای آن ،برد پاورویا برد آمیلی فایر وجود دارد.

 1. ممکن است سیستم صوتی فراگیر به درستی تنظیم نشده باشد

علاقه مندی افراد به استفاده کردن از ساند بارهای مدرن و پیشرفته، لذت بردن از جلوه‌های صوتی جدید و سیستم فراگیر آن است. اما امکان دارد صدای این سیستم‌های صوتی بسیار ضعیف باشد و فاقد جلوه‌های سیستم صوتی فراگیر باشد. در این صورت متخصص، اتصالات و کابل ها را قادر خواهد بود که بررسی ‌کند. زیرا احتمال دارد سیم را اشتباهی به کانالی در یکی از پورت‌های خروجی تقویت کننده ها وصل شده باشد.

بیشتر بخوانید  6 راهنمایی برای نگهداری تلویزیون در گرمای تابستان!

آموزش تعمیر تلویزیون-تعمیر تلویزیون

آموزش تعمیر تلویزیون-تعمیر تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

تعمیرات تلویزیون و ساندبار 2تعرف تعمیرات تلویزیون

قیمت تعمیر تلویزیون در اصفهان بستگی به خرابی دارد:

به طور کلی، تعمیر تلویزیون معمولاً از ۵۰،۰۰۰ تومان تا ۳۰۰،۰۰۰ تومان هزینه دارد. در صورتی که قطعاتی لازم باشد تعویض شوند، هزینه تعمیرات تلویزون  بیشتر هم میشود.

اگر تلویزیون شما بیش از 4 سال استفاده شده است و خرابی جدی دارد، لازم است قیمت تعمیر تلویزیون را با هزینه مناسبی با تلویزیون جدید مقایسه کنید. در برخی مواقع، هزینه تعمیر تلویزیون امکان دارد به اندازه یک تلویزیون جدید باشد و در این صورت،تعمیر آن به صرفه نباشد و بهتر باشد یک تلویزیون جدید خریداری کنید. در هر صورت، قبل از تعمیر تلویزیون تان، بهتر است با مراکزمعتبر تعمیر تلویزیون در اصفهان تماس بگیرید و بهترین  نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان را انتخاب کنید.

متخصصین  ما با تسلط کامل برانواع مکانیزم ها و انواع سیستم‌های صوتی با هر مدل و برندی می­باشد. قابلیت تعمیر تلویزیون مانند قطعات اسپیکر و ساندبار را دارند. شما قادرید برای بهره مندی از خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون با تیم متخصص esfahantvservice  در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان تماس بگیرید. که با تامین قطعات اصل و اورجینال  برندهای مختلف سیستم‌های صوتی جهت تعمیر تلویزیون و خدماتی مطلوبی را ارائه می‌نمایند.در ادامه تصویرتعمیرات تلویزیون و ساندبار 3را ببینید.

این احتمال نیز وجود دارد که اجزا و تجهیزات صوتی شما از جمله کابل‌ها، صدای منبع خراب باشد. در بعضی موارد امکان ارتقاء سیستم به قابلیت فراگیر وجود دارد. در این مورد می‌توانید با متخصصان مجرب اصفهان تی وی سرویس تماس گرفته و از مشاوره رایگان ان استفاده نمایید.

تعمیر تلویزیون در حقیقت تشخیص و رفع مشکلات تلویزیون های خراب می­باشد  :

که شامل شناسایی دلیل اصلی مشکل و سپس انجام تعمیرات لازم برای کسب عملکرد خوب تلویزیون است. چند مشکل رایجی که وجود دارد و در تلویزیون ها رخ میدهد، مشکلات مرتبط با تصویر، صوت یا منبع تغذیه می­باشد. برای نمونه، تلویزیون امکان دارد تصویری مبهم را نمایش دهد،یا اصلاً  هیچ تصویری نداشته باشد یا صدای نویزمنتشر کند. در برخی موارد، تلویزیون ممکن است اصلا روشن نشود یا ناگهانی خاموش شود.

تکنسین های تعمیر تلویزیون با بکار گیری از ابزار و تجهیزات استاندارد، مشکل را تشخیص داده . و بهترین اقدام را برای رفع آن عمل می­کنند. این ممکن است شامل تعمیر قطعات آسیب دیده، تنظیم تنظیمات یا تعویض قطعات معیوب، برای بهبود عملکرد آن باشد. با توجه به نوع مشکل، تعمیر تلویزیون امکان دارد ساده باشد یا ممکن است به کار بیش تری نیاز داشته باشد.

را هکار های ساده تعمیر تلویزیون-تعمیر تلویزیون

را هکار های ساده تعمیر تلویزیون-تعمیر تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

تعمیرات تلویزیون و ساندبار 3و علل خرابی ساند بار

بیشتر بخوانید  نصب تلویزیون + 5 مکان مناسب برای نصب

هزینه تعمیر تلویزیون در محل شما هیچ تفاوتی با زمانی که به صورت حضوری درنمایندگی تعمیرات تلویزیون های حاضر می­شوید ندارد. پس از اتمام عملیات تعمیر تلویزیون و برای ضمانت خدمات ارائه شده، به شما ضمانت نامه معتبر ارائه خواهد شد. با استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون در محل شما علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه هایتان، سلامت سیستم خود را نیز حفظ میکنید. که معمولاً در حین حمل به دلیل حجم بزرگ آن  ممکن است مشکلاتی برای تلویزیون ها به وجود بیاورد.

ساندبار یک سیستم صوتی است که به صورت یکپارچه با تلویزیون یا سیستم سینمای خانگی کار می‌کند.  این وسیله صدا را به صورت فضایی و سه‌بعدی تجربه کردن ارائه می‌دهد. با توجه به استفاده مداوم از ساندبار و نوسانات قدرت صدا، ممکن است نیاز به تعمیرات و نگهداری داشته باشد. تعمیرات ساندبار می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 1. مشکلات صوتی: در برخی مواقع، ساندبار ممکن است مشکلات صوتی داشته باشد! مانند عدم پخش صدا، صدای خراب، صدای واگرایی یا صدای تکراری. این مشکلات ممکن است به علت خرابی قطعات داخلی، کابل‌های متصل، یا تنظیمات نادرست باشد.
 2. مشکلات برقی: ساندبار ممکن است با مشکلات برقی مواجه شود! مانند قطع و وصل شدن تصادفی، عدم روشن شدن، عدم پاسخ به دکمه‌ها و تنظیمات و غیره. این مشکلات ممکن است به علت مشکلات در منبع تغذیه، کابل برق، سوئیچ برق یا مدارهای داخلی باشد.
 3. مشکلات اتصال: در برخی مواقع، ساندبار ممکن است مشکلات اتصال داشته باشد. ارتباط با دستگاه‌های خارجی مانند تلویزیون، دستگاه DVD یا دستگاه‌های جانبی دیگر را از دست دهد. این مشکلات ممکن است به علت کابل‌های اتصال، درگاه‌های ورودی/خروجی نامناسب یا تنظیمات بی‌توجهی باشد.
 4. مشکلات کنترل: در برخی مواقع، کنترل ساندبار ممکن است به درستی عمل نکند و دستورات را به درستی اجرا نکند. این مشکلات ممکن است به علت خرابی ریموت کنترل، تنظیمات نادرست یا نرم‌افزار مشکل داشته باشد.

برای تعمیرات ساندبار، بهتر است به تعمیرکاران متخصص و کارآزموده مراجعه کنید. با مراجعه به  آنها می‌توانند عیب‌یابی انجام داده و مشکلات را تشخیص داده و رفع کنند. همچنین، می‌توانید از تعمیرات تحت گارانتی سازنده استفاده کنید اگر دستگاه هنوز در دوره گارانتی قرار دارد. همچنین، ممکن است برخی از مشکلات کوچک را خودتان بتوانید رفع کنید، مانند بررسی کابل‌های اتصال و تنظیمات اولیه.

سوالات متداول در مورد انواع تعمیر تلویزیون و ساندبار:

 1. چگونه می­تونم نصاب یا تعمیرکار را انتخاب کنم؟

می‌تونید آن را برعهده ی گروه پشتیبانی مجموعه ما بگذارید تا متناسب با نیازهای شما، تیم ما نیروی متخصص ونیازمند شما  را انتخاب نماید.

 1. چگونه می­تونم در اصفهان تی وی سرویس استخدام شوم؟

برای اینکه در تیم فنی ما برای انجام انواع خدمات تعمیر تلویزیون مشغول به کار شوید ما به افراد متعهد و ماهر نیازمند هستیم شما باید بعد از گذراندن دوره های تخصصی مورد نظر ما برای استخدامی اقدام نمایید.

 1. هزینه ی نصب وتعمیراسپیکروساند بارچقدر است؟

انوع هزینه‌های مرتبط با تعمیر تلویزیون که مشمول  نصب و تعمیر ساندبارهم می­شود مطابق قیمت های مصوب در اتحادیه در نظر گرفته شده است. و با توجه به نوع قطعاتی که به تعمیر نیاز دارند، نوع برند ساندبارشما، متفاوت است.

 

ساندبار و اسپیکر نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی
هزینه تعمیرات تلویزیون خدمات تعمیر تلویزیون
علت خرابی ساندبارها تعمیر پنل تلویزیون ال جی
نویسنده لاله امینی در تاریخ20 اردیبهشت1402

 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *