علت پاک شدن کانال های تلویزیون _ تعمیر تخصصی

علت پاک شدن کانال های تلویزیون _ تعمیر تخصصی _ اصفهان تی وی سرویس


نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد  این واقعیت که کانال‌های تلویزیون به خودی خود حذف می‌شوند. یا کانال‌ها با خاموش شدن تلویزیون حذف می‌شوند. اغلب در تلویزیون‌های دارای گیرنده‌های ماهواره‌ای داخلی دیده می‌شوند. نشان‌دهنده یک مسئله مهم است. ما در esfahantvservies یک مقاله مفصل در مورد اینکه اگر تلویزیون گاهی اوقات به خودی خود یا گاهی اوقات به دلیل شرایط متفاوت کانال ها را حذف می کند. چه باید کرد، نوشته ایم. در اینجا اقدامات احتیاطی برای حذف خود کانال های تلویزیونی و تعمیر تخصصی وجود دارد .

نصب و مرتب سازی کانال ها در تلویزیون های ماهواره ای بسیار مشکل است . اگر وقتی تلویزیون را خاموش و روشن می کنید بعد از حدود 1 تا 2 ساعت وقت گذاشتن و بارگذاری و مرتب کردن کانال ها ، کانال ها حذف می شوند، حتماً باید احتیاط کنید. اگر می خواهید کانال های حذف شده را بازیابی کنید، اینجا را کلیک کنید. بنابراین، اگر تلویزیون به خودی خود کانال ها را حذف کند به چه معناست ؟ آیا راه حلی وجود دارد؟ در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد اطلاعاتی وجود دارد که ممکن است این مشکل را برای شما حل کند.

تعمیر تخصصی و عیب یابی  1 کانال یابی

تعمیر تخصصی و عیب یابی  2 تنظیمات دستی

تعمیر تخصصی و عیب یابی  3 نصب آنتن

عیب یابی سیگنال تلویزیون و نحوه جلوگیری از ناپدید شدن کانال ها

مشکلات نصب، آنتن های ضعیف و سایر مشکلات تداخل می تواند دلیل ناپدید شدن کانال های تلویزیون شما باشد. اگر ناگهان کانالی را از دست دادید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که دوباره کانال های تلویزیون خود را اسکن کنید. یا تعمیر تخصصی انجام دهید.

آیا وقتی کانال تلویزیونی شما خود به خود بدون هیچ هشداری ناپدید می شود، آزاردهنده نیست؟ آیا یک مشکل ناپدید شدن کانال تا به حال باعث شده است که دلتنگ فوتبال یا برنامه مورد علاقه خود شوید؟ متأسفانه، ما نمی توانیم به طور کامل از ناپدید شدن کانال های تلویزیونی خود جلوگیری کنیم، اما در اصفهان تی وی سرویس می توانیم در تعمیر تخصصی  به شما کمک کنیم.

بیشتر بخوانید  نحوه برقراری تماس تصویری با تلویزیون و دیگر استفاده های تلویزیون

علت ناپدید شدن کانال های تلویزیونی شما چه می تواند باشد و چگونه می توان آن را برطرف کرد؟ ما پاسخ‌هایی را که در جستجوی آن‌ها بودید در مورد اینکه چرا کانال‌های تلویزیونی شما همچنان ناپدید می‌شوند. نحوه رفع و تعمیر تخصصی آن‌ها ارائه کرده‌ایم . بیایید در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد به چند راه حل سریع برای هر زمان که برخی از کانال ها گم می شوند نگاه کنیم .

کانال یابی تلویزیون _ تعمیر تخصصی

کانال یابی تلویزیون _ تعمیر تخصصی _ اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تخصصی و عیب یابی  1 کانال یابی

 دلایلی که کانال های تلویزیونی مدام ناپدید می شوند

در اینجا برخی از معایبی وجود دارد که می تواند مشکلاتی ایجاد کند:

آنتن شکسته :شکستگی آنتن می تواند دلیل ناپدید شدن کانال شما باشد. اینها مراحلی هستند که باید برای تأیید اینکه آیا کانال از دست رفته شما واقعاً از یک آنتن معیوب است.  یا نیاز به تعمیر تخصصی دارد، بدانید.

  • اولین قدم این است که با وصل کردن کانکتور آنتن به یک دستگاه تلویزیون دیگر، تأیید کنید. آیا آنتن تلویزیون شما معیوب است.
  • نکته بعدی این است که بررسی کنید آیا آسیب فیزیکی وجود دارد زیرا آنتن می تواند در معرض هوای بد بیرون از خانه قرار گیرد
  • مطمئن شوید که کابل ها به درستی وصل شده اند یا اگر خراب شده باشند.
  • همچنین، در نهایت اطمینان حاصل کنید که آنتن شما رو به برج پخش است و اشیا آن را مسدود نمی کنند
  • اگر متوجه شدید که آنتن تلویزیون شما معیوب است. می توانید آن را به تکنسین دهید تا تعمیر تخصصی انجام دهد یا یک دستگاه جدید خریداری کنید

مشکلات سیگنال : اغلب، ما اطلاعات “بدون سیگنال” را روی صفحه تلویزیون خود می بینیم. تا زمانی که اقدامی انجام ندهیم می تواند همینطور باقی بماند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی باعث آن می شود؟

مشکل سیگنال می تواند نتیجه شرایط جوی باشد. باران، باد شدید و مه باعث می شود تلویزیون هوشمند یا آنتن نصب شده سیگنال خود را از دست بدهد . ساختمان های بلند در اطراف آنتن نصب شده نیز می توانند  در از دست رفتن سیگنال تلویزیون موثر باشند . اگر اینطور است، احتمالاً می‌توانید آنتن را برای دریافت سیگنال تغییر دهید. اگر برای نصب آنتن به مشکل برخورده اید می توانید با تکنسین های اصفهان تی وی سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید  سیگنال نداشتن تلویزیون + 7 راه حل بهبود سیگنال

 تنظیمات دستی کانال ها _ تعمیر تخصصی

تنظیمات دستی کانال ها _ تعمیر تخصصی _ اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تخصصی و عیب یابی  2 تنظیمات دستی

شماره کانال های مخلوط شده و تغییر فراتر از کنترل شما دارند

همه کانال‌های شما می‌توانند آنجا باشند، فقط به این دلیل که اعداد همه با هم مخلوط شده‌اند! مشکل رایجی که کاربران تجربه می‌کنند، یافتن کانال‌هایی است که با شماره‌های متفاوتی نسبت به جایی که واقعاً نقشه ‌برداری شده‌اند، قرار دارند.  این یک مشکل رایج است که بیشتر اوقات خود را اصلاح می کند.

گاهی اوقات، کانال‌های ناپدید شده خارج از کنترل شما هستند و به دلیل عملکرد بد ابزارها نیستند. ممکن است مشکلی در صدور مجوز بین شبکه های تلویزیونی و ارائه دهنده تلویزیون شما وجود داشته باشد. یا فقط مشکلات برج پخش وجود داشته باشد.

همچنین، ارائه دهنده کابل یا تلویزیون شما می تواند به صلاح دید خود، کانال های خاصی را حذف یا اضافه کند. برخی از این ارائه دهندگان به کاربران امکان دسترسی به کانال های سطح بالاتر را می دهند و آنها را طعمه خود کنند. اگر با ارائه‌ دهنده خدمات خود در esfahantvservies تماس بگیرید. احتمالاً خواهید شنید که کانال‌های از دست رفته نوعی تبلیغ هستند و برای دسترسی کامل به آنها باید ارتقا دهید یا ممکن است به تعمیر تخصصی نیاز داشته باشد.

مشکلات تعیین موقعیت آنتن و برج پخش : موقعیت آنتن و مشکلات پخش برج یکی دیگر از دلایل رایج ناپدید شدن کانال های شما است. راه درست برای قرار دادن آنتن این است که برای دریافت مستقیم سیگنال های بهتر به سمت برج پخش قرار بگیرید، به خصوص اگر آنتن در خارج از خانه قرار داده شود.

شاید آنتن شما در پشت بام خانه شما قرار گرفته است. احتمالا باید بررسی کنید که آیا آنتن هنوز در موقعیت مطلوب قرار دارد یا خیر.  یک تغییر و تعمیر تخصصی جزئی در آنتن می تواند به طور جدی روی کانال های شما تأثیر بگذارد.

 نصب آنتن توسط تکنسین _ تعمیر تخصصی

نصب آنتن توسط تکنسین _ تعمیر تخصصی _ اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تخصصی و عیب یابی  3 نصب آنتن

چطور یک کانال تلویزیونی را که مدام ناپدید می شود تعمیر تخصصی کنیم

در اینجا موارد احتمالی وجود دارد که باید انجام دهید تا کانال تلویزیونی را که مدام ناپدید می شود، تعمیر کنید.

راهنمای تنظیم : تنظیم مجدد دستی معمولاً با کنترل از راه دور تلویزیون هوشمند انجام می شود. می توان این کار را برای بازیابی کانال های از دست رفته یا بازیابی دریافت انجام داد. همچنین به شما امکان می دهد فرستنده ای را انتخاب کنید که بهترین خدمات را برای منطقه شما ارائه می دهد. قبل از تنظیم مجدد دستی، باید از فرستنده ای که آنتن شما به سمت آن اشاره می کند و شماره کانال آن را بدانید.

بیشتر بخوانید  تعمیر چشمک زدن تلویزیون ها + 4 علل اصلی آن

کانال ها را اسکن کنید : می توانید انتخاب کنید که تلویزیون خود را برای کانال ها اسکن کنید.  یا زمانی که تغییرات فرکانس را کشف کردید، دوباره اسکن کنید. اسکن همچنین به رفع کانال های تلویزیونی که مدام ناپدید می شوند کمک می کند. همچنین، به خاطر داشته باشید که اسکن ممکن است تا 10 دقیقه طول بکشد. تنها کاری که لازم است این است که با حوصله در کنار کنترل از راه دور بنشینید تا اسکن تمام شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر به اصفهان تی وی سرویس مراجعه کنید .

آنتن خود را بالا ببرید : در حالی که بسیاری از مردم می‌دانند که تغییر جهت آنتن می‌تواند چندین مشکل را حل کند. بسیاری از مردم نمی‌دانند که ارتفاع آنتن چقدر در این امر نقش دارد . برای حل ناپدید شدن کانال های تلویزیونی، آنتن خود را حدود 4 فوت به بالا ببرید و سعی کنید کانال ها را دوباره اسکن کنید. ما یک راهنمای گسترده در مورد ارتفاع بهینه آنتن ایجاد کردیم.

 شبکه های محو شده یا پنهان شده در تلویزیون

اگر تلویزیون روشن باشد اما تصویر در برخی از مکان‌های صفحه پنهان باشد، لذت بردن از محتوا سخت خواهد بود. محو شدن مناطق غیر معمول نیست و می تواند با مشکلات شدید دیگری همراه باشد. مانند: سیاه شدن تصویر شما پس از روشن کردن تلویزیون صفحه نمایش محو شده . به احتمال زیاد توسط یک سیستم نور پس زمینه نادرست ایجاد می شود. که نشان می دهد شما به تعمیر تخصصی  تلویزیون نیاز دارید.

سوالات متداول در خصوص تعمیر تخصصی تلویزیون های سونی

علت مشکی شدن صفحه تلویزیون سونی چیست ؟ آیا نیاز به تعمیر تخصصی دارد ؟

ممکن است پنل یا بک لایت آن خراب شده باشد. که این خرابی می تواند استفاده از قطعه های با کیفیت  پایین باشد. یا قطع شدن اتصال لامپ های بک لایت از برد باشد.

چرا برخی تلویزیون های سونی پرش تصویر دارند ؟

برخی از دلایل عبارتند از : ضعیف بودن بک لایت ،خراب بودن پنل ، خراب بودن منبع تغذیه و پاور ، بروز مشکل در مین برد . جهت بروزرسانی و اطلاع  در مورد تعمیر تخصصی تلویزیون به صفحه    esfahantvservies  بپیوندید .

دلیل کم شدن نور تصویر در تلویزیون سونی چیست ؟

ممکن است از بهم خورن تنظیمات نور بک لایت باشد. یا رطوبت و ضربه به پنل هنگام تمیز کردن وارد شده باشد.

محتوا علل پاک شدن کانال ها در تلویزیون   تعمیر تخصصی
تاریخ 13/3/1402
المان ها عیب یابی سیگنال – ناپدید شدن کانال ها – تعمیر تخصصی
ویژگی ما خدمات با کیفیت و مطمئن – ضمانت نامه
نویسنده محدثه محسنی

 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *