نحوه جابجایی تلویزیون های بزرگ

pack-a-tv-moving-lg

pack-a-tv-moving-lg


نحوه جابجایی تلویزیون های بزرگ

هنگام اسباب‌کشی تعدادی وسایل الکترونیکی هم باید جابجا کنید. جدا از ماشین و خانه‌تان، تلویزیون یکی از اشیای گران‌بهایی است که دارید. هرچه تلویزیون بزرگ ‌تر و گران‌تر باشد سبک‌ تر است و علی‌رغم اندازه‌اش جابجایی آن نیز آسان‌تر است. روزگاری که چهار نفر برای حمل جعبه سنگین تلویزیون نیاز بود گذشته است. تلویزیون‌ها هر چه سبک‌تر شوند بزرگ‌تر می‌شوند تا وزن را جبران کنند، درنتیجه جابجایی آن‌ها سخت‌تر می‌شود. برای اینکه بدون شکستگی و آسیب دیدن آن را به خانه جدید خود ببرید دستورالعمل‌های زیر را برای جابجایی ایمن و مؤثر تلویزیون دنبال کنید:

ابزارها

• چسب بسته‌بندی

• بالشتک و/ یا پتو

• تسمه

• چند نفر برای کمک

• صبر

دوستان خود را جمع کنید

بدیهی و مهم است که کمک کافی برای جابجایی تلویزیون داشته باشید.تا در حین جابه جایی خرابی های ناشی از فشار برای تلویزیون شما ایجاد نشود . آن‌ها سنگین‌تر از تصور شما هستند و چون شکننده‌اند و سایز بزرگی دارند بهتر است چند نفر موقع بلند کردن و حرکت آن به سمت کامیون به شما کمک کنند.

پتویا بالشتک

برای محافظت از تلویزیون در برابر ضربه، خراش و اثرانگشت به پتو یا بالشتک نیاز دارید. می‌توانید از یک شرکت خدمات اسباب‌کشی یا آژانس اجاره کامیون پتو اجاره کنید. برای محکم کردن پتو یا بالشتک اطراف تلویزیون باید نوار بسته‌بندی داشته باشید. بسته به‌اندازه تلویزیون، اندازه بالشتک یا پتو موجود در شرکت اسباب‌کشی چند تا پتو اجاره کنید شاید سایر مبلمان هم به محافظ نیاز داشته باشند.

بیشتر بخوانید  چگونه تلویزیون سامسونگ را به اینترنت وصل کنیم ؟

 


مقاله پیشهای ما به شما :

چگونه اثر انگشت را از روی صفحه تلویزیون پاک کنیم ؟


تسمه

شرکت حمل‌ونقل اثاثیه یا اجاره کامیون تجهیزات اسباب‌کشی هم اجاره می‌دهند بنابراین اگر خودتان به‌تنهایی می‌خواهید اسباب‌کشی کنید خرید یک قرقره متحرک می توان سرمایه‌گذاری خوبی برای جابجایی وسایل سنگین یا مبلمان شما باشد . در کنار قرقره، می‌توانید تسمه هم اجاره کنید این‌طوری جابجایی تلویزیون بزرگ شما آسان می‌شود.

تسمه را برای محکم نگه‌داشتن پتوها یا بالشتک‌های اطراف تلویزیون استفاده کنید این‌طوری جای دست محکمی هم برای نگه‌داشتن صفحه هنگام جابجایی دارید. استفاده از تسمه به وزن تلویزیون و بد دست بودن آن بستگی دارد. بالشتک یا پتو که برای محافظت از دستگاه موردنیاز است، نگه‌داشتن آن را دشوارتر می‌کند.

بسته‌بندی تلویزیون

بالشتک یا پتو را روی زمین قرار دهید. تلویزیون را به حالت ایستاده قرار دهید، سپس مانند یک هدیه بزرگ تلویزیون را با دقت بپیچید. باید چند نفر باشید تا یکی پتو را نگه دارد و دیگری پتو را با نوارچسب دور تلویزیون محکم کند. نوارچسب را مستقیم به تلویزیون نچسبانیداین کار باعث آسیب صفحه‌نمایش می‌شود. قبل از جابه جایی تمیز کردن صفحه تلویزیون را انجام دهید.

آن را جابه‌جا کنید

تسمه‌ها را طبق دستورالعمل وصل کنید. حتماً دونفری که می‌توانند وزن تلویزیون را تحمل کنند آن را در حالت ایستاده بلند کنند. هرگز صفحه‌نمایش تلویزیون را روی زمین نگذارید. صفحه همیشه باید به حالت ایستاده باشد آن را بیش‌ازحد کج نکنید زیرا لوازم الکترونیکی آن آسیب می‌بیند. این نوع آسیب های شدید ممکن است باعث روشن نشدن تلویزیون شما شوند . کجا قرار داده شود.

بیشتر بخوانید  10 نکته مفید و اساسی برای نگه داری تلویزیون شما

تلویزیون را در داخل کامیون در مکان امنی قرار دهید که حرکت نکند. بهترین مکان دیوار پشتی کامیون یا دیواره‌های کناری است. قطعات بزرگ اثاثیه را اطراف آن بگذارید چیزهایی که هنگام حرکت جابجا نشوند. تا وقتی‌که تلویزیون محکم بسته‌بندی‌شده باشد از ضربه در امان می‌ماند. فقط گوشه‌های جعبه و اشیای تیز را از تلویزیون دور نگه‌دارید.

مرکز سرویس و تعمیر تخصصی تلویزیون اصفهان آماده هر گونه خدمت به شما عزیزان است . تلویزیون قابل تعمیر را از شما تحویل می گیریم و بعد از تعمیر درب محل تحویل داده می شود .هزینه رفت وآمد کاملا رایگان می باشد برای ارتباط بیشتر با ما تماس بگیرید .

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *