زاویه دید در تلویزیون چیست و چه اهمیتی دارد ؟

Viewing-Tv-3

Viewing-Tv-3


زاویه دید در تلویزیون چیست و چه اهمیتی دارد ؟

شما همین الان خرید بزرگی انجام داده‌اید . اولین تلویزیون صفحه بزرگ شما ! شما آن را خارج از جعبه به خانه برده‌اید و در اتاق خانوادگی خود نصب کرده‌اید . همه شما در آنجا ساکن نشسته‌اید و آماده تماشای نمایش ‌های مورد علاقه خود هستید. سپس متوجه چیزی عجیب و غریب می‌شوید . وقتی روی کاناپه خود می‌نشینید ، تصویر عالی به نظر می‌رسد. اما وقتی به کاناپه دیگری تغییر مکان می‌دهید ، زاویه دیدتان نسبت به تلویزیون تغییر می‌کندکه کاملاً زاویه خوبی نیست . کیفیت تصویری که از صندلی خود می‌بینید به زاویه دید تلویزیون مربوط می‌شود. در این‌جا همه مواردی که باید درباره زاویه دید مطلوب تماشای تلویزیون بدانید ، وجود دارد.

Viewing-Tv-1

زاویه دید تلویزیون چیست؟

زاویه دید تلویزیون LED حداکثر زاویه ‌ای است که به شما امکان می‌دهد صفحه تلویزیون را بدون از دست دادن روشنایی یا تحمل تغییر رنگ مشاهده کنید. زاویه دید مطلوب برای تماشای تلویزیون زمانی وجود دارد که تلویزیون را مستقیماً مقابل صفحه در سطح چشم خود تماشا کنید. هرچه از مرکز تلویزیون دورتر شوید ، از زاویه دید مطلوب تلویزیون دورتر می‌شوید. این امر باعث کمرنگ شدن رنگ‌ ها می‌شود .در این جور مواقع کم کردن میزان وضوح تلویزیون راهی برای بالا بردن کیفیت تصویر است . وقتی به دنبال زاویه دید مطلوب برای تلویزیون می‌گردید ، زاویه دید تلویزیونLED زاویه‌ای است که هنگام مشاهده تلویزیون از کنار آن را می‌بینید و کیفیت پایین ‌تری دارد. اگر به طور معمول تلویزیون را به تنهایی تماشا می‌کنید ، به زاویه دید گسترده ‌ای احتیاج ندارید . به راحتی صندلی مورد علاقه خود را مستقیماً در زاویه دید مطلوب تلویزیون قرار دهید . اگر خانواده دارید یا مرتباً دوستان خود را به تماشای تلویزیونLED با خود دعوت می‌کنید ، در این صورت تلویزیونLED با زاویه دید گسترده ‌تر برای شما مفید خواهیدبود.

Viewing-TV-2

زاویه دید گسترده تلویزیون

اگر تنها زندگی نمی‌کنید یا بیشتر وقت خود را صرف تماشای تلویزیون به تنهایی نمی‌کنید ، به احتمال زیاد به زاویه دید گسترده‌ای نیاز دارید. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که بهترین تلویزیون را برای دید خارج از زاویه گرفته‌اید . بهترین تلویزیون برای دید خارج از زاویه ، تلویزیون مدل OLED است . یک تلویزیونOLED مانند LG CX 55 اینچ را می‌توانید از کنار تماشا کنید بدون اینکه نگران مشاهده تفاوت در کیفیت روشنایی صفحه باشید . اختراع صفحه تلویزیون به شکل خمیده تلاشی جسورانه در ایجاد بهترین تلویزیون برای دید خارج از زاویه است. یک تلویزیون دارای زاویه دید خمیده به شما امکان می‌دهد تا از یک«مخروط» گسترده‌ تری تلویزیون را تماشا کنید.

اگر در انتخاب تلویزیون جدید خود مردد هستید و نمی دانید که بین تلویزیونOLED و LED کدام یک بهترند این مقاله را بخوانید :

LED درمقابل OLED کدام نوع نمایشگر تلویزیون بهتری هستند

ارتفاع بهینه نصب تلویزیون

Viewing-Tv-3

بنابراین ، چگونه سرشب می‌توانید از بهترین کیفیت تصویر و زاویه دید مطلوب تلویزیون بدون جابه‌جایی مداوم صندلی ‌ها لذت ببرید؟ برای تماشای هر چه بهتر تلویزیون ، تلویزیونLED خود را در ارتفاع بهینه مشاهده تلویزیون قرار دهید. یکی از تفاوت بین تلویزیون LED و LCD است . با قرار گرفتن وسط صفحه تلویزیون در سطح چشم ، بهترین ارتفاع برای مشاهده تلویزیون حاصل می‌شود. یکی از ساده ‌ترین راه ‌ها برای دستیابی به بهترین ارتفاع مشاهده تلویزیون ، قرار دادن تلویزیونLED بر روی یک پایه دیواری متحرک یا شیب ‌دار است. خواه بخواهید یک نمایش را به طور مستقیم از جلوی تلویزیون ، از روی کاناپه روی دیوار کناری اتاق یا به حالت درازکش در رختخواب تماشا کنید ، قرار دادن تلویزیونLCD روی یک پایه متحرک ، سبب می‌شود تا از ارتفاع بهینه مشاهده تلویزیون اطمینان حاصل کنید .

تخصصی ترین مرکز تعمیر تلویزیون در اصفهان آماده هر گونه ارائه خدمات در زمینه تعمیر و تعویض انواع قطعات تلویزیون می باشد . پرسنل ما در محل تلویزیون را از شما تحویل می گیرند و بعد از تعمیر در همان محل به شما تحویل می دهند هزینه رفت و برگشت رایگان می باشد .پس برای ارتباط بیشتر با ما تماس بگیرید.

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *