تعمیر تلویزیون - خاموش و روشن شدن تلویزیون

تعمیر تلویزیون - خاموش و روشن شدن تلویزیون - اصفهان تی وی سرویس


خاموش و روش شدن تلویزیون از بدترین و ناراحت کننده ترین مشلی است که ممکن است در تلویزیون پیش بیاید. تیم نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در نجف آباد برای حل ین مشکل در ین مقاله همراه شما است. خاموش و روشن شدن تلویزیون دلایل مختلفی دارد. بعضی از دلالی سخت افزاری و برخی از آن ها نرم افزاری است. برخی دلایل نرم افزای با چند کار کوچک که در این مقاله به شما آموزش داده می شود حل می شوند. همچنین برخی از دلایل سخت افزاری با یکسری کارهای کوچک قابل حل شدن هستند. با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در نجف آباد همراه باشید تا باهم این مشکل را حل کنیم.

فهرست تصاویر

تصویر 1خاموش و روشن شدن

تصویر 2حل مشکل

تصویر 3خاموش و روشن

چرا تلویزیون من خود به خود خاموش و روشن می شود؟

کمی برسی کنید ببینید چه چیزی باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون شما می شود. ابتدا منبع تغذیه را برسی کنید خلیلی مواقع منبع تغذیه خراب علت خاموش و روشن شدن تلویزیون شما است. اتصال شل سیم به پریز می تواند یکی از علت های خاموش و روشن شدن تلویزیون شما باشد. سیم های فرسوده یکی دیگر از مواردی هستند که باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون شما می شود.  نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در نجف آباد برای برسی دیگر دلایل خاموش و روشن شدن تلویزیون همراه شما است.

اگر متوجه سیم های فرسوده در منبع تغذیه یا قسمت های دیگر شدید آن را تعویض کنید. اگر منبع تغذیه باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون نمی شود ممکن است دستگاه متصل به تلویزیون باعث مشکل باشد. ابتدا مطمئن شوید دستگاه متصل به تلویزیون هم کاملاً درست به پریز برق متصل است. سپس سیم های انتقال تصویر را چک کنید که کاملاً درست باشند. در صورت سالم بودن کامل سیم ای تلویزیون و دستگاه های متصل خاموش و روشن شدن تلویزیون دلایل دیگری دارد.

بیشتر بخوانید  سوختگی پیکسل تلویزیون + 7 راهکار ساده و موثر برای حل مشکل!

تصویر 1خاموش و روشن شدن

خرابی ال جی - خاموش و روشن شدن تلویزیونخاموش و روشن کردن تلویزیون اولین مرحله تعمیر تلویزیون شما است!

هنگامی که وسایل الکترونیک مخصوصاً تلویزیون دچار مشکل می شوند اولین کار خاموش و روشن کردن است. در تلویزیون ها هم دقیقاً همین امر صدق می کند. یکبار کامل تلویزیون خود را خاموش کنید. برای این کار کامل تلویزون را از برق کشیده و چند ثانیه صبر کنید. این کار باعث پاک شدن حافظه موقت می شود.  همچنین  هر چیز دیگری که باعث اختلال موقت و خاموش و روشن شدن تلویزیون شما است درست می شود. پس از چند ثانیه صبر کردن تلویزون را روشن کنید. اگر همچنان مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون را دارید در ادامه مقاله آموزش برطرف کردن آن را داده ایم. همچنین برای راهنمایی بیشتر می توانید با تیم اصفهان تی وی سرویس تماس  بگیرید.

آموزش برطرف کردن مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون (ادامه)

یکی دیگر از دلایل خاموش و روشن شدن تلویزیون تایمر آن است. تایمر های خواب یکی از ویژگی های تلویزیون های مدرن است. ممکن است در چند رو گذشته  این تایمر را فعال کرده و فراموش کرده باشید که این قابلیت را غیر فعال کنید. این عمر باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون شما می شود.  اگر احساس می کنید هر روز تلویزیون شما در یک ساعت مشخص خاموش می شود تایمر را برسی کنید. برای این کار به تنظیمات تلویزیون رفته و در قسمت تایمر از غیر فعال بودن آن اطمینان حاصل کنید. در صورتی که تایمر تنظیم نشده بود و همچنان مشکل خاموش و روشن شدن را دارید با یک کارشناس صحبت کنید.

خاموش و روشن شدن تلویزیون دلایل دیگری هم دارد. یکی دیگر از دلایلی که باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون شما می شود محافظ برق است. مطمئن شوید که محافظ برق تلویزیون سالم است. همچنین از اتصال درست محافظ برق به تلویزیون و پریز اتصال حاصل کنید. در صورتی که همچنان مشکل خاموش و روشن شن تلویزیون را دارید!  می توانید با همکاران ما در اصفهان تی وی سرویس تماس بگیرید. تیم ما با سابقه کاری بیش از 15 سال در خدمت شما است تا مشکلات تلویزیون شما را برطرف کند.

بیشتر بخوانید  نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در نجف آباد | 5مورد اضافه!

تصویر 2حل مشکل

تعمیر تلویزیون - خاموش و روشن شدن تلویزیون

تعمیر تلویزیون – خاموش و روشن شدن تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

آموزش برطرف کردن مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون (ادامه)

دیگر دلایل خاموش و روشن شدن تلویزیون شما خرابی کنترل تلویزیون است. ممکن است یک دکمه مربوط به خاموش و روشن شدن تلویزیون در کنترل شما خراب یا گیر کرده باشد. در این صورت کنترل شما باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون شما می شود. این مشکل باعث خراب شدن تلویزیون شما به مرور زمان است که حتماً باید در اولین فرصت آن را درست کنید. برای برطرف کردن این مشکل باید کنترل تلویزیون خود را تعمیر یا تعویض کنید.

مورد بعدی برای برسی علت خاموش و روشن شدن تلویزیون خرابی شما پنل قطع کننده است. اگر تنها وسیله ای که خاموش و روشن می شود تلویزیون شما نیست مشکل از برق و پنل ساختمان شما است. نوسانات برق یا قطع موقت برق می تواند دلیل مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون باشد. برق ساختمان خود را برسی کنید (این کار تخصصی و خطرناک است. این کار را حتماً به متخصص بسپارید!). در صورتی که همه چیز درست است. ولی خاموش و روشن شدن تلویزیون شما ادامه دارد، تلویزیون شما همان وسیله ای است که قطع کننده را قطع می کند.

به روز رسانی های توصیه شده را نصب کنید!

گاهی اوقات ممکن است یک برنامه در گوشی کند کار کند یا حتی دیگر کار نکند. برای برطرفکردن این مشکل شما برنامه را به روز می کنید. در تلویزیون هم روندی مشابه وجود دارد. به روز رسانی تلویزیون می تواند خیلی از مشکلات را حل کند. به روز رسانی ها می توانند قابلیت های جدیدی را اضافه و یکسری از باگ های تلویزیون را حل کنند. تنظیمات تلویزیون خود را برسی کنید و مطمئن شوید به روز رسانی جدید وجود ندارد. برای این کار باید به تنظیمات رفته و در قسمت به روز رسانی ها این مورد را برسی کنید. همچنین می توانید با همکاران ما در اصفهان تی وی سرویس تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

بازنشانی آخرین راه برای حل مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون

تمامی مراحل بالا را انجام داده اید اما مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون برطرف نشده است؟! ریست تلویزیون آخرین راه برای حل مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون شما است. این کار تمامی اطلاعات و برنامه هایی که ممکن است مخرب باشند را پاک می کند. پاک شدن تمامی اطلاعت و بازگشت به حالت پیش فرض در اکثر اوقات حل کننده است. به این مورد توجه داشته باشید که با ریست تلویزیون تمامی اطلاعات آن حذف شده و تلویزیون به حالت کارخانه بر می گردد. یعنی دقیقاً همان حالتی که پس از خرید تلویزیون و روشن کردن آن برای اولین بار در تلویزون دیدید. هیچ خبری از هیچ کدام از برنامه ها یا اطلاعات ذخیره شده در آن نیست.

بیشتر بخوانید  راهکارهای عیب یابی در تلویزیون؛ 4 مشکل متداول تلویزیون!

برای همین ریست آخرین مرحله از حل مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون شما است. اگر به نظر می رسد هیچ کدام از عیب یابی های بالا نتیجه نداد برای حل مشکل روشن و خاموش شدن تلویزیون آن را ریست فکتوری کنید. ما در مقاله های قبلی esfahantvservice  آموزش کامل انواع ریست را داده ایم. شما می توانید با زدن بر روی این لینک از نحوه انواع ریست مطلع شوید. همچنین با مطالعه این مقاله آموزش چگونگی ریست را متوجه شده و راحت تر نسبت به ریست تلویزیون خود اقدام خواهید کرد. همچنین می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا مشکل شمارا در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند.

نتیجه گیری کلی برای حل مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون

همانطور که مشاهده کردید خاموش و روشن شدن تلویزیون دلایل مختلفی دارد. ابتدا علت خاموش و روشن شدن تلویزیون را برسی کنید ببینید مشکل کجا است. سپس برای حل همین مشکل اقدام کنید. سعی کنید در صورتی که دانش و مهارت کافی برای این کار را ندارید آن را به یک متخصص بسپارید. تعمیر تلویزیون بدون داشتن مهارت کافی مخصوصاً در زمینه سخت افزاری منجر به خرابی بیشتر تلویزیون شما می شود. خرابی کنترل و کلید پاور تلویزیون یکی از رایج ترین دلیل ها برای خاموش و روشن شدن تلویزیون شما است. این مورد را حتماً برسی کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و درخواست خدمات در محل می توانید به سایت esfahantvservice مراجعه کنید.

تصویر 3خاموش و روشن

پاور تلویزیون - خاموش و روشن شدن تلوزیون

پاور تلویزیون – خاموش و روشن شدن تلوزیون – اصفهان تی وی سرویس

سؤالات متداول در رابطه با خاموش و روشن شدن تلویزیون

1 . با ریست تلویزیون چه چیز هایی از تلویزیون پاک می شود؟

  • تمامی اطلاعات ذخیره شده و برنامه های دانلود شده

2 . چقدر احتمال دارد مشکل از آپدیت نبودن تلویزیون باشد؟

  • احتمال این مورد کم و فقط در بعضی تلویزیون های هوشمند پیش می آید.

3 . خاموش و روشن شدن تلویزیون چقدر تاثیر دارد؟

  • خاموش و روشن کردن تلویزیون یکی از تأثیر گذار ترین موارد برای حل مشکل است.
موضوع علت خاموش و روشن شدنی ناگهانی تلویزیون چیست؟
تاریخ 30/۰۸/۱۴۰۲
نویسنده محمد علی نظریه
چرا باید Esfahantvservise را برای حل مشکلات تلویزیون های قدیمی انتخاب کنیم؟
این مجموعه سابقه ای بیش از 15 سال فعالیت در زمینه تعمیرات انواع مشکلات تلویزیون را در کارنامه خود دارد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در نجف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *