تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد +1 علت خرابی تلویزیون های قدیمی چیست؟ | 09381150135

تلویزیون قدیمی-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

تلویزیون قدیمی-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد-اصفهان تی وی سرویس


نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد |علت از بین رفتن تصویر در تلویزیون های قدیمی CRT چیست. و چگونه می توانم آن را برطرف کنم.چه چیزی باعث از بین رفتن تصویر در تلویزیون های قدیمی CRT می شود. و چگونه می توانم آن را برطرف کنم.تعمیر تلویزیون CRT قدیمی خود و یافتن دلایل از بین رفتن تصویر در تلویزیون قدیمی خودبا پیشرفت تکنولوژی.تکامل این جعبه جادویی خیلی سریع اتفاق افتاد. ابتدا در اندازه های کوچک و تصاویر سیاه و سفید بود.و سپس در اندازه های بسیار بزرگ با وضوح تصویر بسیار بالا در بازار ظاهر شد.گاهی اوقات کاربران شک دارند که دلیل از بین رفتن تصاویر قدیمی تلویزیون چیست. آیا امکان بازیابی تلویزیون قدیمی CRT وجود دارد.

از آنجایی که مدت زیادی از عرضه این نسخه از تلویزیون می گذرد. بدیهی است که  در تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد باگ یا مشکلاتی وجود خواهد داشت. با این حال، با توجه به ظهور تلویزیون های جدید با تکنولوژی جدید.و استقبال سریع از تلویزیون های LCD، تلویزیون های LED، تلویزیون های هوشمند و غیره. این روزها درخواست تعمیر تلویزیون های قدیمی CRT به ندرت در اصفهان تی وی سرویس دیده می شود. با این حال، تلویزیون های قدیمی یک نوستالژی نابخشودنی برای همه ما دارند. تلویزیون های سیاه و سفید قدیمی با کانال های محدود و برنامه های سرگرم کننده ای که داشتند.از جالب ترین خاطرات دوران کودکی برای بسیاری از ما هستند.

فهرست مطالب

تاریخچه و خاطرات تلویزیون CRT در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

علت از بین رفتن تصویر را برای تعمیر تلویزیون قدیمی پیدا کنید

بزرگترین مشکلات تلویزیون های قدیمی CRT و تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

رایج ترین مشکلات تصویر تلویزیون نمایندگی تعمیرتلویزیون سامسونگ در نجف آباد

ایجاد خطوط روشن روی یک تصویر در تلویزیون های قدیمی

دلیل سبز و قرمز بودن صفحه تلویزیون قدیمی شما

بیشتر بخوانید  تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان 6 + تعمیر تخصصی کنترل تلویزیون!

تعمیر تلویزیون سونی قدیمی در نمایندگی تعمیرتلویزیون سامسونگ در نجف آباد

دلایل یافتن صفحه تلویزیون قدیمی در مرکز تعمیرات تلویزیون

نتیجه گیری آخر تلویزیون های قدیمی و تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

سولات متداول شما در زمینه تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

 فهرست تصاویر

تلویزیون قدیمی 1-از بین رفتن تصویر

تلویزیون قدیمی 2-ایجاد خطوط روشن

تلویزیون قدیمی 3-سبز شدن تصویر

تاریخچه و خاطرات تلویزیون CRT در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

با گذشت زمان و توسعه فناوری، شاهد عرضه نسل های مختلف تلویزیون های قدیمی CRT بودیم. مسطح، باریک و غیره تلویزیون نسل بعدی است. و کم کم تلویزیون های جدید را جایگزین قدیمی ها می کنیم. تلویزیون های قدیمی دارای ایرادات و مشکلاتی هستند.که به دلیل استفاده از تکنولوژی سطح پایین نیاز به تعمیر دارند. درادامه مقاله تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد ، مشکل، چرایی ناپدیدشدن تصویردرتلویزیون قدیمی و نحوه تعمیر تلویزیون قدیمی CRT را توضیح خواهیم داد.

عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1664
زمان مطالعه 16 دقیقه

 

علت از بین رفتن تصویر را برای تعمیر تلویزیون قدیمی پیدا کنید

اولین قدم در عیب یابی هر دستگاهی، از جمله تعمیر تلویزیون قدیمی CRT، شناسایی علت مشکل است. تعمیر تلویزیون قدیمی یک کار حرفه ای است. و کاربران اغلب توضیحات کافی برای مشکلات تلویزیون ارائه نمی دهند. زیرا اکثر مشکلات در تصویر تلویزیون با کلمه can not open ذکر شده است. مثلاً از «تصویر تلویزیون روشن نمی‌شود یا تصویر ظاهر نمی‌شود» استفاده می‌کنم. تا توضیح دهم که تصویر تلویزیون قطع می‌شود یا تلویزیون روشن نمی‌شود.آیا اگر چراغ برق تلویزیون روشن باشد توجه نمی‌کند. آیا دستگاه روشن است یا خاموش.تلویزیون قدیمی 1-از بین رفتن تصویر را نشان می دهد.

اگر شما یکی از مشتریان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد هستید،.اولین نکته این است که تلویزیون خود را به درستی عیب یابی کنید. در نسخه‌های قدیمی تلویزیون‌های CRT، اغلب با مشکلاتی مواجه می شویم.مانند نداشتن صدا یا تصویر، نداشتن تصویر یا بار روشن، مشکلات پیکسلی، مشکلات نورپس‌زمینه وصفحه ونقص پنل تلویزیون مواجه می‌شدیم. بیایید نگاهی دقیق‌تر به دلایل و دلایل ناپدید شدن تصویر تلویزیونی قدیمی بیندازیم.

تلویزیون قدیمی-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

تلویزیون قدیمی-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد-اصفهان تی وی سرویس

تلویزیون قدیمی 1-از بین رفتن تصویر

بزرگترین مشکلات تلویزیون های قدیمی CRT و تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

بزرگترین مشکلات تلویزیون های CRT قدیمی مربوط به مشکلات نمایش تصویر است. تصویر شروع نمی شود یا دیر ظاهر می شود. تصویر پرش می شود، دستگاه دیر شروع می شود. یا به درستی کار نمی کند، مشکلات مربوط به تصاویر تلویزیون قدیمی است. برای عیب یابی ابتدا باید موارد زیر را بررسی کنیم:

 • بخش افقی مشکل
 • خرابی سیستم کنترل تلویزیون
 • باز کردن نسخه قدیمی با تاخیر یا خراب است
 • مشکل در بخش برق تلویزیون قدیمی
بیشتر بخوانید  10 نکته مفید و اساسی برای نگه داری تلویزیون شما

برخی از مشکلات رایج تلویزیون های CRT قدیمی که منجر به تعمیرات قدیمی می شوند عبارتند از:

 • نمایش با تاخیر و بهبود تصاویر
 • لکه های رنگی روی تصویر وجود دارد
 • قابلیت مشاهده فقط یک خط افقی در وسط صفحه
 • تصویر خراب می شود و خطوط سیاه در بالا یا پایین صفحه ظاهر می شوند
 • دید متناوب در افق
 • خطوط سفید را در بالای صفحه ببینید
 • قابلیت مشاهده خطوط عمودی روی صفحه نمایش
 • صفحه نمایش آبی است، اما صدا در حال پخش است
 • عکس خوبه ولی صدا مشکل داره
 • تلویزیون قدیمی سامسونگ روشن نمی شود

رایج ترین مشکلات تصویر تلویزیون نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

رایج ترین مشکل تصویر در تلویزیون های قدیمی این است. که تلویزیون کند یا ضعیف روشن می شود. فقط باید قبل از شروع مشکل بیشتر منتظر بمانید. تا تلویزیون روشن شود. همچنین با شروع بارگذاری تصویر، مواردی را تجربه خواهید کرد. که تصویر قطع شود یا دستگاه دچار لکنت شود.

حتی ممکن است چراغ سبز روشن باشد.اما دستگاه تا زمانی که گرم نشود و هیچ تصویری ظاهر نشود، روشن نمی‌شود. پس از مدتی بارگذاری تصویر با چندین وقفه تصویر همراه می شود .و یا دستگاه خاموش و روشن می شود. فعال سازی تاخیری و فرآیند بارگذاری تصویر هر بار بیشتر طول می کشد.

معمولاً این مشکل ناشی از خرابی خازن برق دستگاه است. خازن های الکترولیتی به گونه ای ساخته شده اند. که به مرور زمان شیمی آنها تغییر می کند. ظرفیت کاهش می یابد و مشکلات عملکردی ایجاد می شود. گرمایش متناوب این کاهش ظرفیت را جبران می کند. عبور جریان از قطعه در راه اندازی اولیه باعث شارژشدن ورفع کوتاه مدت ظرفیت خازن قطعه معیوب می شود.

ایجاد خطوط روشن روی یک تصویر در تلویزیون های قدیمی

مشکل دیگری که در تلویزیون های قدیمی دیده می شود .تلویزیون قدیمی 2-ایجاد خطوط روشن را نشان می دهد.قطع شدن تصویر و ظاهر شدن خطوط افقی روشن روی تصویر است. این خط در واقع همان خطوط تصویری که به هم اضافه شده اند. اگر لایه عمودی از کار بیفتد. تصویر باز نمی شود و در همان حالت افقی باقی می ماند. نقص لایه عمودی همچنین می تواند. باعث ایجاد خطوط سفید روشن در بالای تصویر و کاهش عرض تصویر شود. در مرکز خدمات esfahantvservice درکمترین زمان ممکن تمامی این مشکلات رابرای شماحل خواهندکرد.

بیشتر بخوانید  بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد#16آموزش اتصال اندروید باکس به تلویزیون

تعمیر تلویزیون-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

تعمیر تلویزیون-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد-اصفهان تی وی سرویس

تلویزیون قدیمی 2-ایجاد خطوط روشن

دلیل سبز و قرمز بودن صفحه تلویزیون قدیمی شما

در تلویزیون های قدیمی،با بالارفتن سن دستگاه و پیر شدن لامپ تصویر تلویزیون،قدرت کاتدآن به تدریج کاهش می یابد. تلویزیون قدیمی 3-سبز شدن تصویر را نشان می دهد.هر یک از سه کاتد موجود در این تلویزیون ها وظیفه خاصی دارند.تولید یکی از سه رنگ اصلی یعنی سبز، قرمز و آبی را بر عهده دارند. سطح تشعشع این سه کاتد با هم تنظیم می شود. با ضعیف شدن یکی از کاتدها، رنگ دیگر غالب شده و بیشتر ظاهر می شود. برای مثال، با ضعیف‌تر شدن کاتدهای قرمز، رنگ سبز رایج‌تر است.

تعمیر تلویزیون-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

تعمیر تلویزیون-تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد-اصفهان تی وی سرویس

تلویزیون قدیمی 3-سبز شدن تصویر

تعمیر تلویزیون ال جی قدیمی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی .رایج ترین مشکل تلویزیون های قدیمی ال جی این است که دستگاه خاموش می شود. در این حالت گاهی حتی چراغ ها روشن نمی شوند. در این صورت باید منبع تغذیه را بررسی کنید. زیرا برخی یا همه آنها می توانند مشکل ساز باشند. کارشناسان تعمیر تلویزیون خانگی در مرکز خدمات اصفهان تی وی سرویس درکمترین زمان ممکن تمامی این مشکلات رابرای شماحل خواهندکرد.

دلایل یافتن صفحه تلویزیون قدیمی در مرکز تعمیرات تلویزیون

با توجه به استقبال عمومی و روند ورود تلویزیون های پیشرفته با تکنولوژی جدید به منازل مصرف کنندگان. استفاده از تلویزیون های قدیمی چه در بازار و چه در بین مصرف کنندگان به حداقل ممکن کاهش یافته است. اما همچنان افرادی هستند که از تلویزیون در خانه های خود استفاده می کنند.من از تلویزیون قدیمی استفاده می کنم.

مرکز خدمات اصفهان تی وی سرویس به عنوان تنها مرکز مجاز تعمیر تلویزیون .در اصفهان با تکیه بر دانش و مهارت کارشناسان خود خدمات تعمیر تلویزیون های قدیمی CRT را ارائه می دهد. تیم متخصص esfahantvservice آماده خدمات رسانی به تمامی برندهای مطرح دنیا است. در زمینه تعمیر تلویزیون از جمله تعمیر تلویزیون ال جی دراصفهان و تعمیر تلویزیون سونی دراصفهان می باشد. لطفا با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد تماس بگیرید.

نتیجه گیری آخر تلویزیون های قدیمی و تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

با توجه به مطالب این مقاله در زمینه تلویزیون های قدیمی فهمیدیم .که تکنولوزی چه تاثیر مثبتی بر زندگی ما داشته باشد.در این مقاله تعمیر انواع تلویزیون های قدیمی برند های معروف را توضیح دادیم.و نحوه تعمیر آن ها را نیز توضیح دادیم.مرکز خدمات esfahantvservice با کادر مجرب و متخصص در زمینه تعمیر انواع تلویزیون های قدیمی و جدید در اصفهان آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

سولات متداول شما در زمینه تعمیر تلویزیون سونی در نجف آباد

علت از بین رفتن تصویر در تلویزیون قدیمی چیست؟

اولین قدم در عیب یابی هر دستگاهی، از جمله تعمیر تلویزیون قدیمی CRT، شناسایی علت مشکل است. تعمیر تلویزیون قدیمی یک کار حرفه ای است.

علت ایجاد خطوط روشن روی تلویزیون های قدیمی چیست؟

نقص لایه عمودی همچنین می تواند. باعث ایجاد خطوط سفید روشن در بالای تصویر و کاهش عرض تصویر شود.

دلیل سبز شدن صفحه تلویزیون های قدیمی چیست؟

با ضعیف شدن یکی از کاتدها، رنگ دیگر غالب شده و بیشتر ظاهر می شود. برای مثال، با ضعیف‌تر شدن کاتدهای قرمز، رنگ سبز رایج‌تر است.

بخوانید: چگونه قطعات دیگر تلویزیون خود مانند پاور را تعمیر کنیم.

محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *