تعمیر خطوط افقی تلویزیون+6 قسمت برای آموزش عیب یابی و تعمیر!

خطوط افقی - تعمیر خطوط افقی تلویزیون

خطوط افقی - تعمیر خطوط افقی تلویزیون - اصفهان تی وی سرویس


تعمیر خطوط افقی تلویزیون یکی از آزاردهنده ترین مواردی است که شما ممکن است بر آن بر بخورید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان در این مقاله همراه شما است تا باهم این مشکل را بر طرف کنیم. در این مقاله تمامی مواردی را که ممکن است باعث نیاز شما به تعمیر خطوط افقی تلویزیون می شود را برسی مس کنیم. همچنین دلایل تعمیر خطوط افقی تلویزیون و آموزش ساده و گام به گام تعمیر خطوط افقی تلویزیون داده می شود. این مشکل معمولاً سخت افزاری است که در ادامه مقاله به آن می پردازیم. با تبم نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان همراه باشید.

فهرست تصاویر:

خطوط افقی تلویزیون 1خط افقی

خطوط افقی تلویزیون 2خطوط افقی

خطوط افقی تلویزیون 3ریست تلویزیون

چه چیزی باعث ایجاد خطوط افقی در تلویزیون می شود؟

وقتی قسمتی از نمایشگر تلویزیون آسیب ببینید بیا خراب شود! می تواند باعث ایجاد خطوط افقی و نیاز شما به تعمیر خطوط افقی تلویزیون شود. از مهم ترین قطعاتی که در ایجاد خطوط افقی تلویزیون نقش دارند می توان به نمایشگر های تلویزیون اشاره دلایل زیادی هستند که باعث می شوند نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیون داشته باشید. اگر خطوط جدید هستند احتمالاً مشکل از یکی از قسمت های نمایشگر شما است. با اصفهان تی وی سرویس همراه باشید.

گاهی اوقات اتصالات بین قطعات باعث ایجاد این مشکل می شود. بعضی اوقات ضربه باعث نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیون می شود. اتصالات بین قطعات و خرابی های جزعی و کلی برد! هم می تواند از دیگر دلایل تعمیر خطوط افقی تلویزیون باشد. حتی گاهی از اوقات ممکن است این اتفاق بی دلیل رخ می دهد. در این مقاله با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان همراه باشید تا آموزش کامل تعمیر خطوط افقی تلویزیون در هر شرایط داده شود.

خطوط افقی تلویزیون 1خط افقی

خط افقی - تعمیر خطوط افقی تلویزیون

خط افقی – تعمیر خطوط افقی تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

آیا می توان صفحه تلویزیون را با خطوط تعمیر کرد؟

در صورت ایجاد و نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیون ابتدا باید دلیل آن را برسی کنید. این کارگاهی کار ساده و گاهی اوقات یک کار تخصصی است. گاهی اوقات تعمیر خطوط افقی تلویزیون یک کار کم هزینه است و گاهی اوقات یک کار پر هزینه است. اینجا به چند مورد از مواردی که ممکن است نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیون داشته باشید داده می شود. یکی از این موارد مشکلات مربوط به LCD  شما می شود. اگر اخیراً تلویزیون را جابه‌جا کرده اید شل شدن کابل ها می تواند باعث نیاز تلویزیون شما به تعمیر شود.

بیشتر بخوانید  روش اتصال تلویزیون به اینترنت و رفع مشکلات آن

حتی ممکن است مشکل از تلویزیون شما نباشد و دستگاهی که وصل کرده اید مشکل داشته باشد. با تلویزیون شما سازگار نباشد یا هر دلیل دیگری، پس حتماً دستگاه های دیگری راهم وصل کنید. حتماً مطمئن بشوید. مشکل از تلویزیون شما است یا دستگاه متصل به تلویزیون شما سپس نسبت به تعمیر خطوط افقی تلویزیون اقدام کنید. در صورت هرگونه سؤال می توانید با تیم esfahantvservice  تماس بگیرید. کارشناسان ما تلفنی یا حضوری در سریع ترین زمین نسبت به تعمیر خطوط افقی تلویزیون شما اقدام می کنند.

چگونه خطوط افقی را در تلویزیون خود برطرف کنیم؟

در اینجا چند مورد از مواردی که ممکن است برای تعمیر خطوط افقی تلویزیون انجام دهید را می گوییم. ابتدا در پشت تلویزیون خود ضربه بزنید. اگر مشکل از کابل ها باشد این حرکت می تواند مشکل شما را برطرف کند. ولی اگر مشکل از برد های شما باشد این کار نه تنها مشکل را برطرف نمی کند! گاهی اوقات باعث خرابی بیشتر هم می شود. به همین خاطر مراقب باشید ضربه ای که می زنید آرام و از روی اصول باشد. ممکن است در اثر ضربه غیراصولی علاوه بر تعمیر خطوط افقی تلویزیون نیاز به تعمیر دیگر قطعات هم پیدا کنید!

در صورت درست نشدن تلویزیون با ضربه تعمیر خطوط افقی تلویزیون وارد مرحله ای دیگر می شود. در این مرحله از سلامت و درستی اتصال کابل و سیم های تلویزیون اطمینان حاصل کنید. تنظیمات تلویزیون خود را تغییر دهید. ورودی پورت های HDMI  را جابه‌جا کنید. انجام این کار می تواند شک ما در باره مشکلات مربوط به AV را رد کند. همچنین می توانید با تیم اصفهان تی وی سرویس تماس بگیرید. همکاران ما به بهترین شکل شمارا راهنمایی خواهند کرد.

خطوط افقی تلویزیون 2خطوط افقی

خط های افقی - تعمیر خطوط افقی تلویزیون

خط افقی – تعمیر خطوط افقی تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

چگونه خطوط افقی را در تلویزیون خود برطرف کنیم؟ (ادامه)

تست تصویر یکی از قابیلت های تلویزیون های جدید است. تست تصویر این امکان را می دهد تا اطمینان حاصل کنید مشکل از نمایشگر تلویزیون است یا دیگر دستگاه های متصل. برای این کار به تنظیمات تلویزیون مراجعه کنید و وارد این قسمت شوید. اگر تست های انجام شده برای تعمیر خطوط افقی تلویزیون همه انجام شدند و مشکل برطرف نشد. مشکل سخت افزاری است. این مرحله می تواند یک مرحله پز هزینه برای تعمیر خطوط افقی تلویزیون شما باشد. در صورت سخت و بزرگ بودن مشکل تعمیر خطوط افقی تلویزیون را به یک متخصص بسپارید. این کار یک کار تخصصی است که برای انجام آن نیاز به دانش، ابزار و مهارت کافی است.

بیشتر بخوانید  سوختگی پیکسل تلویزیون + 7 راهکار ساده و موثر برای حل مشکل!

چگونه خطوط افقی را در تلویزیون خود برطرف کنیم؟ (ادامه)

ریست تلویزیون حلال همه مشکلات حتی در تعمیر خطوط افقی تلویزیون ریست چه در تلویزیون چه در دیگر وسایل های الکترونیک خیلی از مشکلات را حل می کند. یکبار تلویزیون را کامل ریست کنید. در این مقاله آموزش انواع ریست داده شده است. با زدن بر روی این لینک وارد مقاله شده و آموزش انواع ریست را ببینید. سپس با ریست کامل تلویزیون خود برسی کنید ببینید آیا نیاز هنوز نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیون دارید یا خیر! در صورتی که هنوز نیاز به تعمیر خطوط تلویزیون دارید در ادامه مقاله همراه ما باشید. همچنین می توانید با مجموعه بزرگ esfahantvservice تماس بگیرید تا همکاران ما شما عزیزان را همراهی و راهنمایی کنند.

خطوط افقی تلویزیون 3ریست تلویزیون

تعمیر با ریست - تعمیر خطوط افقی تلویزیون

چگونه خطوط افقی را در تلویزیون خود برطرف کنیم؟ (ادامه)

رفع مشکلات با برد T-CON یکی دیگر از راه های درست شدن و تعمیر خطوط افقی تلویزیون شما است. این برد سیگنال های افقی و عمودی را دریافت می کند. پس از دریافت این سیگنال ها آن ها را به نمایشگر ارسال می کند. خرابی این برد باعث قطع این برد باعث خرابی سیگنال های دریافتی و ایجاد مشکل در ارسال سیگنال های جدید می شود. ممکن است به مرور زمان این برد خراب، شل یا ورود گرد و غبار باعث خرابی آن شود. برد را تمیز کنید و از سالم بودن و درستی اتصال مجدد آن اطمینان حاصل کنید. در صورت سالم بودن برد و اتصال درست آن ممکن است مشکل از جای دیگری باشد.

چگونه خطوط افقی را در تلویزیون خود برطرف کنیم؟ (ادامه)

گرم شدن تلویزیون یکی دیگر از دلایل نیاز تلویزیون به تعمیر خطوط افقی تلویزیون است. تماشای تلویزیون به مدت طولانی بدون استراحت مخصوصاً در تلویزیون های قدیمی! باعث داغ شدن بیش از حد بعضی تلویزیون ها می شود. داغ شدن بیش از حد تلویزیون باعث داغ شدن قطعات نمایشگر و از کار افتادن بعضی از آن ها می شود. در این صورت تلویزیون شما نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیون پیدا می کند. این تعمیرات در بعضی از شرایط ممکن است هزینه زیادی را در بر داشته باشد. پس از تلویزیون خود به خوبی مراقبت کنید. به صورت دوره ای به تلویزیون خود استراحت بدهید تا از داغ شدن و نیاز به تعمیر خطوط افقی نداشته باشید.

بیشتر بخوانید  5 راهنمایی کاربردی برای تعمیر تلویزیون صفحه خمیده + ابزارهای مورد نیاز

چگونه خطوط افقی را در تلویزیون خود برطرف کنیم؟ (ادامه)

مرحله بعدی و آخر تعمیر خطوط افقی تلویزیون برسی آسیب صفحه نمایش است. می توان گفت یکی از پرهزینه‌ترین قسمت های تعمیر خطوط تلویزیون این مرحله است. ممکن است حیوان خانگی داشته باشید عدم حواس جمعی شما با نمایشگر تلویزیون برخوردی کرده باشد. ابتدا باید حواستان را جمع کنید و قسمت خراب را با دقت برسی کنید ببینید آیا ضربه دیده است؟! شکاف، فرورفتگی و ضربه را برسی کنید. اگر نشانه ای از ضربه نبود با انگشت خود یک فشار کوچک به آن وارد کنید در صورت درست نشدن مشکل جدی است.

در این مواقع تلویزیون شما خراب شده و نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیونتان را دارد. اگر آسیب فیزیکی روی صفحه نمایش شما وجود داشته باشد! تمام اصلاح های برقی و نرم افزاری که قبلاً گفته ایم بی تأثیر است. در این شرایط تلویزیون خود را به یک نمایندگی و تعمیرگاه نشان دهید تا مشکل شما را برطرف کند. ما به شما تیم اصفهان تی وی سرویس را پیشنهاد می دهیم. تیم ما با ۱۵ سال سابقه آماده هرگونه خدمات تلویزیون مخصوصاً تعمیر خطوط افقی تلویزیون به شما است.

نتیجه گیری کلی درباره تعمیر خطوط افقی تلویزیون

ابتدا به این مورد توجه داشته باشید که تعمیر سخت افزاری تلویزیون نیاز به مهارت، دانش و ابراز های مورد نیاز برای این کار دارد. با دستکاری قطعاتی که از آن ها سر در نمی آورید باعث خراب شدن بیش تر تلویزیون می شوید. مراقب باشید! تعمیر خطوط افقی تلویزیون ممکن است بنا به دلایل مختلف سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. در این مقاله آموزش رفع برخی از مشکلات رایج داده شد. برای انجام هرکدام از کار ها مراقب باشید که دیگر قطعات خراب نشوند. تیم ما همراه شما است. در صورت نیاز به تعمیر خطوط افقی تلویزیون تکنسین های ما به صورت حضوری مشکل را برطرف می کند.

سوالات متداول در رابطه با تعمیر خطوط افقی تلویزیون

  1. تعمیر ال سی دی تلویزیون چقدر هزینه دارد؟

معمولا تعمیر یا تعویض ال سی دی از پر هزینه ترین موارد در تعمیر خطوط افقی تلویزیون است.

  1. چگونه صفحه نمایش را برسی کنیم؟

با برسی دقیق قسمت آسیب دیده! به دنبال شکستگی و فرورفتگی باشید.

  1. آیا تمیز کردن برد با آب کار درستی است؟

اشتباه ترین کاری که می توانید انجام دهید تمیز کردن قطعات سخت افزاری تلویزیون با آب است!

موضوع تعمیر خطوط افقی تلویزیون+6 قسمت برای آموزش عیب یابی و تعمیر!
تاریخ ۰۷/۰۹/۱۴۰۲
نویسنده محمد علی نظریه
چرا اصفهان esfahantvservice را برای تعمیر خطوط افقی تلویزیون انتخاب کنیم؟
این مجموعه سابقه ای بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه تعمیرات انواع مشکلات تلویزیون را در کارنامه خود دارد.

محصولنمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *