برقراری تماس تصویری - موارد استفاده تلویزیون

برقراری تماس تصویری - موارد استفاده تلویزیون - اصفهان تی وی سرویس


موارد استفاده تلویزیون بسیار متعدد و گسترده هستند. تلویزیون‌ های هوشمند جدید، امکانات و قابلیت‌ های فراوانی را در اختیار کاربران قرار داده است. در بین موارد استفاده تلویزیون، یکی از خدمات برقراری تماس تصویری با دیگران می‌ باشد. این ابزار باعث شده که اعضای خانواده کنار هم و با فامیل و دوستان خود ارتباط برقرار کنند. به این صورت که از طریق تلویزیون ارتباط تصویری و گفت و گوی ویدیویی با هم داشته باشند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد در زمینه موارد استفاده تلویزیون می تواند کاربران را راهنمایی کند. همچنین در سایت اصفهان تی وی سرویس مقالات مختلفی می توانید بخوانید.

گاهی یک نفر قصد دارد با دوستان و اعضای خانواده خود ارتباط تصویری داشته باشد. انجام گفتگوی ویدیویی در تبلت یا تلفن همراه می‌ تواند بهترین گزینه باشد. تصور کنید که در جمع خانواده و دوستان قرار دارید و قصد دارید با خانواده یا دوستی ارتباط برقرار کنید. در این شرایط تعداد زیادی از افراد تمایل دارند که تماس تصویری برقرار کنند. در این زمان سراغ دیگر موارد استفاده تلویزیون می رویم. برای درخواست تماس تصویری با تعداد بالا بهترین پیشنهاد برقراری تماس تصویری با کمک تلویزیون است. جهت برقراری تماس تصویری با تلویزیون های هوشمند و نسل جدید قابلیت ‌هایی هست. در ادامه نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد به این موارد اشاره می کند.

نویسنده محمد امین میرزایی
تاریخ 31 مرداد
موضوع مقاله برقراری تماس تصویری و دیگر موارد استفاده تلویزیون
روش های اتصال برای تماس تصویری Skype – Tellybean – Blu-Ray – Xbox One

فهرست تصاویر

استفاده مختلف از تلویزیون 1 برنامه اسکایپ

استفاده مختلف از تلویزیون 2 برنامه Tellybean

استفاده مختلف از تلویزیون 3تماس تصویری گروهی

موارد استفاده تلویزیون برای تماس تصویری: استفاده از برنامه Skype

برای برقراری تماس تصویری برنامه ها و روش های مختلف و گوناگونی وجود دارد. اما استفاده از برنامه اسکایپ یا Skype یکی از آسان‌ ترین و بهترین روش‌ ها برای برقراری تماس تصویری است. این کار بسیار راحت است. به طوری که اگر کاربر با تلویزیون زیاد کلنجار نرفته باشد، به راحتی می ‌تواند نرم افزار را نصب کند. بعد از آن می توانید به صورت رایگان با افرادی که می خواهید گفت و گو کنید. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد با داشتن متخصصین و افراد حرفه ای توانایی رفع مشکلات کاربران را دارد. همچنین در صورت اطلاع از دیگر موارد استفاده تلویزیون به esfahantvservice مراجعه کنید.

تماس تصویری با اسکایپ - موارد استفاده تلویزیون

تماس تصویری با اسکایپ – موارد استفاده تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

استفاده مختلف از تلویزیون 1 برنامه اسکایپ

باید به این نکته توجه کرد که جدیدا شرکت مایکروسافت از اپلیکیشن Skype در تلویزیون ‌های هوشمند پشتیبانی نمی ‌کند. علتش این بیان شده است که در سال های اخیر روش استفاده کاربران از اپلیکیشن اسکایپ تغییر کرده است. بسیاری از کاربران برای استفاده این اپلیکیشن از موبایل‌ خود استفاده می‌ کنند. حتی اگر در منزل و جلوی تلویزیون روی کاناپه نشسته باشند از اسکایپ تلویزیون استفاده نمی کنند. بلکه از دیگر موارد استفاده تلویزیون بهره می برند. مثلا جستجو در فضای اینترنت را می توان جز موارد استفاده تلویزیون نام برد.

جدیدا تمایل کاربران به استفاده از این قابلیت و اپلیکیشن اسکایپ در گوشی همراه خود است. برنامه اسکایپ تقریبا از سال 2022 در تلویزیون ‌های هوشمند غیر فعال شده است. شکایت هایی از این اپلیکیشن مطرح شده است اما نیازی به نگرانی نیست. برای Skype جایگزین و روش­های مختلفی هست که با استفاده از آن­ها امکان تماس تصویری در تلویزیون هوشمند وجود دارد. در وب سایت اصفهان تی وی سرویس برای کاربران راهنمایی های را در زمینه موارد استفاده تلویزیون ارائه می دهد.

دیگر موارد استفاده تلویزیون جهت برقراری تماس تصویری: استفاده از برنامه Tellybean

راه حل دیگر برای استفاده از قابلیت تماس تصویری از طریق تلویزیون برقراری تماس با استفاده از Tellybean است. این قابلیت توسط فردی به وجود آمد که به چنین برنامه ای نیاز داشت. مشکل این بود که مادربزرگ در استرالیا بود و نوه های او در فنلاند زندگی می کردند. این شخص برای برقراری تماس تصویری و بهره گیری از دیگر موارد استفاده تلویزیون این قابلیت را ایجاد کرد. این برنامه توانایی دارد که تلفن همراه را به وب کم بی سیم برای تلویزیون تبدیل کند. کاربران هم می‌ توانند برنامه Tellybean Camera را از Google Play دانلود و نصب کنند. سپس با این برنامه قابلیت تماس تصویری و ویدیویی برقرار می شود.

تماس با برنامه Tellybean - موارد استفاده تلویزیون

تماس با برنامه Tellybean – موارد استفاده تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

استفاده مختلف از تلویزیون 2 برنامه Tellybean

نرم افزار Tellybean یک برنامه تلویزیونی ویدیویی به حساب می آید. این برنامه بیشتر در تلویزیون هایی با سیستم عامل لینوکس و Android TV هستند. همچنین تلویزیون‌ سونی مدل Bravia، تلویزیون‌ های Philips و Sharp هم قابلیت پشتیبانی دارند. فعلا قابلیت این برنامه، روشی پیشرو و پیشگام برای برقراری تماس تصویری در تلویزیون‌ های هوشمند به حساب می آید. هدف Tellybean این است که برنامه های ویدیویی اضافی را در همه سیستم عامل های اصلی در دسترس کاربران بگذارد. خدمات این برنامه به پلتفرم WebOS  مبتنی بر لینوکس هم گسترش یافته است. این برنامه توسط تلویزیون های ای جی به صورت رسمی تایید شده است.  esfahantvservice در زمینه موارد استفاده تلویزیون مقالات متعددی دارد.

دیگر موارد استفاده تلویزیون ها: بهره گیری از قابلیت Blu-Ray

با روش بلوری می­ توان با دوستان و خانواده از طریق تلویزیون تماس تصویری برقرار کرد. استفاده از بلوری روشی ارزان به حساب می آید. بعضی از سازندگان Blu-Ray مثل شرکت سامسونگ و سونی از نرم افزار Skype ready بهره می برند. استفاده از دستگاه بلوری برای افرادی به صرفه است که قدرت خرید تلویزیون هوشمند جدید را ندارند. امروزه قابلیت Tellybean و شرکت­های سازنده در تلاشند که انواع مختلف همکاری های بازاریابی روی صفحه نمایش را برنامه‌ریزی کنند.

استفاده از Xbox One شامل دیگر موارد استفاده تلویزیون

از دیگر راه‌هایی که کاربر به راحتی می‌ تواند تماس تصویری برقرار کند، استفاده از کنسول جدید Xbox One است. این کنسول توسط شرکت مایکروسافت به بازار ارائه شده است. همچنین توانسته است که کاربران اسکایپ را به سمت خود جلب کند. با خرید دستگاه ایکس باکس، نه تنها می توان بازی کرد بلکه می‌توان از آن برای هم ویدیویی استفاده کرد. شاید بتوان گفت که استفاده از این دستگاه یکی از بهترین روش ها است. چون کاربر نیازی به دوربین جداگانه ندارد و کینکت این دوربین را در اختیار شما قرار می ‌دهد. در وب سایت esfahantvservice مقالاتی در مورد اتصال کنسول بازی به تلویزیون وجود دارد.

ارتباط تصویری گروهی و با کیفیت - موارد استفاده تلویزیون

ارتباط تصویری گروهی و با کیفیت – موارد استفاده تلویزیون – اصفهان تی وی سرویس

استفاده مختلف از تلویزیون 3تماس تصویری گروهی

نتیجه گیری برای موارد استفاده تلویزیون و تماس تصویری

امروزه موارد استفاده تلویزیون بسیار زیاد است. در گذشته با تلویزیون فقط می­توانستیم برنامه هایی که پخش می کردند را تماشا کنیم. به مرور زمان و با پیشرفت فناوری، قابلیت­های زیادی برای تلویزیون به­وجود آمد که موارد استفاده تلویزیون را بیشتر کرد. مثلا قابلیت اتصال دستگاه های دیگر به تلویزیون فراهم شد. با این کار ممکن شد برنامه هایی که خودمان می خواهیم را ببینیم و فقط منتظر برنامه های تلویزیون نباشیم. همچنین امکان بازی هم فراهم شد. یعنی هم بر روی خود تلویزیون ها بازی قرار داده شد و هم اتصال کنسول های بازی فراهم شد. در نسل جدید تلویزیون ها امکان اتصال به اینترنت فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به اصفهان تی وی سرویس مراجعه کنید.

سوالات متداول و رایج برای موارد استفاده تلویزیون و قابلیت تماس ویدئویی

  • مزایای تماس تصویری چیست؟

ارتباطات واضح تر از طریق نشانه های کلامی و غیرکلامی، اشتراک گذاری صفحه نمایش از قابلیت های تماس تصویری است. همکاری در زمان واقعی و توانایی پیوستن از هر نقطه باعث می­شود همه استفاده موثرتری از زمان داشته باشند.

  • برای موارد استفاده تلویزیون چه مواردی را می توان نام برد؟

علاوه بر تماشای فیلم، کارهایی مثل جستجو در فضای اینترنت، بازی و برقراری ارتباط تصویری نیز وجود دارد.

  • چرا تماس تصویری با تلویزیون بهتر از تماس تلفنی است؟

دیدن یک فرد، شنیدن صدای وی و تجربه حضور شخص در فرآیندها رابطه را تقویت می کند. همچنین با تلویزیون می توان به صورت راحت با طرف مقابل در هر جایی که باشد، صحبت کرد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در نجف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *