دیود چشمک زن وخرابی های آن _ خرابی های تلویزیون

دیود چشمک زن وخرابی های آن _ خرابی های تلویزیون _ اصفهان تی وی سرویس


نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد بهترین راه حل برای دستگاه شما با هر دلیل خرابی است . یک متخصص برای تعمیر به خانه شما مراجعه می کند .  برای انتخاب تعمیرکار خود از پرس و جو و مقایسه دریغ نکنید. در واقع توصیه می شود که مراجع هر صنعتگر را بررسی کنید.  به هزینه هایی که می تواند بسیار متفاوت باشد توجه کنید.

اگر تعمیرکار خوبی هستید، می‌توانید خودتان نیز خرابی های تلویزیون خود را تعمیر کنید. برای انجام این کار، از رفتن به  اصفهان تی وی سرویس که تمام خرابی‌های احتمالی را فهرست می‌کند و به شما توصیه‌هایی در مورد چگونگی تعمیر موفقیت‌آمیز آن‌ها ارائه می‌دهد، تردید نکنید.  همچنین به شما می گوید چه زمانی بهتر است با یک متخصص از نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد تماس بگیرید.

فهرست تصاویر موجود در مقاله

خرابی های تلویزیون  1 تعیر بدون نیاز به تکنسین

خرابی های تلویزیون  2 تعمیرات تخصصی

خرابی های تلویزیون  3 تعمیر برد و دیود های خراب

راه حل برای وقتی تلویزیون روشن نمی شود و LED چشمک می زند

تلویزیون های هوشمند به طور کلی کیفیت خوبی دارند.  برای همه چیزهایی وجود دارد، و برخی عملکردهایی دارند که برخی دیگر ندارند. آنهایی که برند سامسونگ هستند، از این قاعده مستثنی نیستند، از نظر متریال و طراحی کیفیت بسیار خوبی دارند.

با این حال، این بدان معنا نیست که آنها در برابر خرابی های تلویزیون ایمن هستند. موارد بسیار رایجی وجود دارد. یا چیز دیگری وجود دارد که می توانید امتحان کنید. اگر به دلایلی دستگاه شما کار نمی کند  وروشن نمی شود، ابتدا سعی کنید آن را رها کنید.  ممکن است برای زمان طولانی از برق جدا نشده باشد . ممکن است بیش از حد گرم شده باشد و اجزای آن در دمای نامناسب باشند. اگر LED چشمک نمی زند، سوکت را عوض کنید، ممکن است ایراد ازآن باشد .

مشکل شما با یک حرکت ساده حل می شود. اگر با این کار خرابی های تلویزیون نشد، در اینجا چه باید کرد. کابل های خود را بررسی کنید. به خوبی می دانیم که تلویزیون های هوشمند تعدادی پورت پشتی دارند، کم و بیش و معمولاً پر از کابل هستند.  تا بتوانید از همه گزینه ها استفاده کنید. تمام کابل ها را بردارید و فقط منبع تغذیه باقی بماند. بگذارید چند لحظه استراحت کند سپس آن را به پریز وصل کنید.

اگر دیدید مشکل برطرف شده، ممکن است کابل خراب شده باشد. یا چیزی وجود داشته باشد که اجازه نمی دهد جریان بین تلویزیون و پریز جریان پیدا کند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد با اطلاعات بیشتر شما در esfahantvserviceرا راهنمایی میکند.

تعمیر بدون نیاز به تکنسین _ خرابی های تلویزیون

تعمیر بدون نیاز به تکنسین _ خرابی های تلویزیون _ اصفهان تی وی سرویس

خرابی های تلویزیون  1 تعیر بدون نیاز به تکنسین

یک مشکل بزرگ صفحه ای که روشن نمی شود و دیود چشمک زن

اولین چیزی که از این نظر باید بگوییم این است که اخیراً کاربران تلویزیون‌های مختلف سامسونگ در انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف درباره یک سری مشکلات نظر داده‌اند. که اغلب اوقات تصویر صفحه نمایش این دستگاه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. ظاهراً اتفاقی که می افتد این است که وقتی تلویزیون را روشن می کنید.  چراغ LED یا نشانگر پاور شروع به چشمک زدن می کند و روشن نمی شود. البته اگر این خرابی های تلویزیون را حل نکنیم، نمی توانیم از تلویزیون خود استفاده کنیم.

اگرچه گاهی اوقات حل مشکل مورد نظر دشوار است و اگر تلویزیون شما همچنان تحت ضمانت تامین کننده است.  توصیه می کنیم با تماس مستقیم با فروشنده  در اصفهان تی وی سرویس خود سعی کنید مشکل را حل کنید. به همین ترتیب باید بگوییم که می تواند همچنین مشکلی باشد که راه حل نسبتاً ساده و سریعی دارد و فقط زمان کوتاهی از ما می گیرد . بنابراین می توانید خودتان سعی کنید این مشکل را برطرف کنید. امروز قصد داریم تمام مراحلی را که باید در این موارد دنبال کنید را به شما نشان دهیم.

تعمیرات تخصصی تلویزیون _ خرابی های تلویزیون

تعمیرات تخصصی تلویزیون _ خرابی های تلویزیون _ اصفهان تی وی سزویس

خرابی های تلویزیون  2 تعمیرات تخصصی

راه حل های فنی تر برای خرابی های تلویزیون

ممکن است بخواهید خودتان سعی کنید خرابی های تلویزیون  را حل کنید و تشویق به کشف دستگاه شوید. برای این کار باید در نظر داشته باشید که قطعات ظریف و نرم هستند.اولین چیزی که از این نظر باید بگوییم این است که معمولاً خرابی های تلویزیون این مستقیماً به یک عنصر کوچک مربوط می شود. که به راحتی قابل تعمیر است و اگر می خواهید بدانید که چه مراحلی را باید طی کنید از شما دعوت می کنیم به خواندن دراین مورد در اصفهان تی وی سرویس ادامه دهید.

شما فقط به چند پیچ ​​گوشتی و صبر زیادی نیاز دارید. اگرچه ابتدا باید تمام پیچ هایی را که می بینید بردارید. حتی برخی از آنها کلاه های لاستیکی دارند تا آنها را پنهان کنید. همچنین می توانید آنها را در براکت پای تلویزیون پیدا کنید. پس از برداشتن، روی سطحی که صفحه نمایش خراشیده نشود، با دقت فشار دهید و درپوش را به آرامی بلند کنید. با این کار می توانید اجزای داخلی را ببینید، معمولا این تلویزیون ها بیش از 3 صفحه ندارند.

با چشمان خود می توانید قطعات را به صورت سطحی بررسی کنید. سعی کنید لکه های سیاه یا بریدگی دستگاه را جستجو کنید. همچنین می توانید بررسی کنید که بوی سوختگی نمی دهد. با این کار می توانید جدی بودن خرابی های تلویزیون را تشخیص دهید. بهترین کار در این موارد، اگر دانش عمیق تری ندارید، باید آن را به پشتیبانی فنی ببرید.

راه حل های ممکن که نتیجه مطلوب برای خرابی های تلویزیون می دهد

به خوبی شناخته شده است که در مواجهه با خرابی های تلویزیون باید آرامش خود را حفظ کنید زیرا اگر در حالت استرس هستید همه چیز از آنچه هست خسته‌ کننده‌تر می‌شود.  اگر همه موارد بالا را امتحان کرده باشید و باز هم نتوانید انجام دهید. تلویزیون هوشمند خود را روشن کنید و بخواهید خودتان خرابی های تلویزیون را پیدا کنید. این ممکن است برای شما مفید باشد. یک دقیقه استراحت کنید و به آنچه قبل از وقوع خطا رخ داده فکر کنید؟ قطعی برق بود؟ به یک رویداد غیرمعمول فکر کنید که ممکن است بر عملکرد دستگاه شما تأثیر گذاشته باشد.  شاید یک اتصال کوتاه در نزدیکی وجود داشته باشد.

این عوامل برای ما ضروری است تا خودمان مشکل را تشخیص دهیم. مانند عواملی که در اثر اضافه بار، ولتاژ بالا یا نوسانات الکتریکی ایجاد می شود.اگر هیچ اتفاق عجیبی مانند موارد ذکر شده در اینجا وجود نداشت.  باید تلویزیون را از پریز جدا کنید و با دستور دکمه پاور را حدود 20 ثانیه فشار دهید. توجه داشته باشید که اگر از تلفن هوشمند خود به عنوان کنترل از راه دور استفاده می کنید، این کار نمی کند. دررابطه با کنترل از راه در  esfahantvservice بیشتر بخوانید .

تعمیر برد و دیود های خراب _ خرابی های تلویزیون

تعمیر برد و دیود های خراب _ خرابی های تلویزیون _ اصفهان تی وی سرویس

خرابی های تلویزیون  3 تعمیر برد و دیود های خراب

سوالات متداول درزمینه خرابی های تلویزیون و اقدامات برای تعمیر

 احتمالات در راه اندازی تلویزیون که ما را با مشکل روبه رو می کنند چیست ؟

یکی از شکست‌های اصلی که احتمالاً با آن روبرو خواهید شد، مشکل شروع است . ممکن است تلویزیون شما به سادگی روشن نشود. این ممکن است به دلیل ناهنجاری در ترانسفورماتور یا اتصال کوتاه در اینورتر باشد. همچنین ممکن است کنترل از راه دور دیگر پاسخ ندهد یا چراغ قرمز روی تلویزیون چشمک بزند.

 اگر مشکل در کیفیت تصویر تلویزیون باشد راه حل چیست ؟

معمول است که در همه ورودی ها مشکل صوتی یا تصویری را تجربه کنید. در این حالت، علائم می تواند نمایش خطوط عمودی یا افقی روی صفحه، یک تصویر دوتایی یا تار، پیکسل های بسیار بیشتر، وجود اشکال نامنظم این نوع خرابی همچنین می تواند باعث سیاه شدن صفحه شود.

اگر صفحه نمایش دستگاه شما روشن می شود، اما تصویر بلافاصله ناپدید می شود، ممکن است به این دلیل باشد که اینورتر دیگر لامپ های CCFL را به درستی تامین نمی کند. خرابی های تلویزیون  همچنین می تواند به دلیل کم نور شدن یکی از لامپ ها باشد. در این حالت اینورتر می تواند افت مصرف برق را تشخیص داده و برای ایمنی خاموش شود.

چه نکاتی را برای حک شدگی تصویر در تلویزیون انجام دهیم ؟

هنگامی که قصد خاموش کردن تلویزیون را دارید. اتصال برق دستگاه را قطع نکنید. چونکه آماده برای بازیابی پیکسل هست .بهتر است پس از 20 min  برق دستگاه را قطع کنید و از خرابی های تلویزیون جلوگیری کنید. esfahantvservice  نکاتی برای پیشگیری خرابی های تلویزیون ارائه می دهد.

محتوا چگونگی تشخیص خرابی های تلویزیون
تاریخ 17/3/1402
المان ها دیود چشمک زن – خرابی های تلویزیون
ویژگی ما خدمات با کیفیت و مطمئن – ضمانت نامه
نویسنده محدثه محسنی

 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نجف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *