به هم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

به هم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس


تعمیر صفحه نمایش تلویزیون از جمله فعالیت های بسیار تخصصی می باشد که می بایست توسط تکنسین های مجرب انجام شود. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر با دراختیار داشتن 15 تکنسین ماهر این پتانسیل را دارد که هرگونه تعمیرات در زمینه صفحه نمایش تلویزیون را با تعرفه مناسب ارایه دهد.
بهم ریختگی رنگ درتلویزیون یکی از مشکلات رایج در انواع مختلف تلویزیون می باشد که ممکن است به دلایل متعددی بروز پیدا کند. تعیین هزینه تعمیر صفحه نمایش تلویزیون، تنها بعد از بررسی تخصصی آن امکان‌پذیراست. که با توجه به تکنولوژی به کار رفته در صفحه (ال ای دی ،پلاسما ،ال سی دی ،اولد و …) نوع خرابی تشخیص داده می شود و روشی برای تعمیر اتخاذ می گردد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر با ارایه خدمات تعمیر صفحه نمایش تلویزیون از صرف هزینه بسیار زیاد برای خرید مجدد آن و هدررفت پول جلوگیری می کند.

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون 1دلایل بهم ریختگی

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون 2انواع بهم ریختگی

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون 3رفع بهم ریختگی

مهمترین دلایل بهم ریختگی رنگ در صفحه نمایش تلویزیون چیست؟

آسیب دیدن پنل تلویزیون: آسیب دیدگی پنل می تواند دلایل متعددی داشته باشد. مثلا ممکن است به علت پرتاب شدن جسمی به سمت آن توسط کودکان رخ دهد. یا در صورت تماس ناخواسته با آب ورطوبت دچار مشکل شود که در نتیجه نمایش رنگ ها در صفحه نمایش با اختلال روبرو می شود. همچنین قرار گرفتن تلویزیون در معرض گرما و نور آفتاب یا وسایل گرمایشی و همچنین استفاده طولانی مدت از تلویزیون از دیگر عوامل ایجاد خرابی در پنل تلویزیون است. میتوانید برای استعلام قیمت تعمیر صفحه نمایش تلویزیون با نمایندگی تعمیرات تلویزیونی سونی در شاهین شهر ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید  علل به وجود آمدن خطوط عمودی تلویزیون و 5 راه تعمیر آن

مشکلات موجود در لایه اصلی پنل تلویزیون :موجب بروز رنگ جدید درصفحه یا هاله ای غیر طبیعی از رنگ ها در صفحه نمایش می شود.
مشکلات در بک لایت تلویزیون: از دیگر علت های بهم ریختگی وجود مشکلاتی در بک لایت می باشد. در این صورت علاوه بر بهم ریختگی در رنگ ممکن است کل صفحه کاملا تاریک شود و یا بخشی از تصویر کم نور شود. در صورتی که لازم به تعویض بک لایت باشد و در بازار نباشد دراین صورت مجبورید که کل دستگاه را تعویض کنید. برای دریافت خدمات تعمیر صفحه نمایش تلویزیون خود می توانید به سایت اصفهان تی وی سرویس مراجعه کرده و فرم درخواست تعمیر را تکمیل کنید تا دراسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

از دیگر دلایل بهم ریختگی رنگ بیشتر بدانید:

سوختن پیکسل های تلویزیون: هر پیکسل موجود در صفحه نمایش برای تشکیل رنگ تصویر و نمایش آن به یکی از ۳ رنگ آبی ،قرمز،سبز درمی آید و توسط ترانزیستورها کنترل می گردد. در صورتی که هر یک از پیکسل ها بسوزند آن پیکسل در تصویربه رنگ سیاه دیده می شود. در صورتی که تصویر تلویزیون به رنگ قرمز نمایان شود یعنی یکی از پیکسل های تلویزیون همیشه روشن است که وقتی ترانزیستور هیچ برقی را از منبع آن نمی گیرد این اتفاق می افتد. به این ترتیب نور از لایه  RGBعبور نمی کند و پیکسل به رنگ اصلی خود که قرمز است، به نمایش در می آید. در این صورت نیاز به تعمیر صفحه نمایش تلویزیون پیدا می کنید.

دلایل به هم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

دلایل بهم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون 1دلایل بهم ریختگی

درباره ی انواع بهم ریختگی رنگ در تلویزیون بیشتر بدانید:

آبی شدن تصویر تلویزیون: یکی از انواع بهم ریختگی رنگ در تلویزیون می باشد. سوختگی پیکسل‌های صفحه تلویزیون می تواند موجب بروز این مشکل شود. همچنین با روشن بودن مداوم تلویزیون، بک لایت دستگاه ممکن است خراب شود. که با خراب شدن آن تصاویر بیشتر متمایل به رنگ آبی دیده می شوند. هرگونه وارد شدن ضربه به پنل، قرار گیری در معرض گرما و سرمای زیاد مضر است. همچنین کشیده شدن وسایل دارای بار مغناطیسی به صفحه نمایش مانند آهنربا و وجود هر نوع میدان مغناطیسی می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. میتوانید با مراجعه به سایت esfahantvservice با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تا براساس گفته هایتان و میزان خرابی علت آبی شدن مشخص و به تعمیر صفحه نمایش تلویزیون شما اقدام کنند.

بیشتر بخوانید  اگر رمز تلویزیون را فراموش کردم چه کار کنیم؟

قرمز شدن تصویر تلویزیون: از دیگر انواع بهم ریختگی رنگ تلویزیون، قرمز شدن تصاویر است و یا لکه‌های قرمز رنگ روی تصاویر تلویزیون دیده می شود. اگر یک پیکسل همیشه روشن باشد، نقطه های قرمزرنگ مشاهده می شود. در این صورت معمولا برای تعمیر صفحه نمایش تلویزیون، پیکسل را گرم می کنند تا ترمیم شود و به حالت عادی برگردد.

سبز شدن تصویر تلویزیون: بروز این مشکل معمولا ناشی از ضربه خوردن پنل تلویزیون است. این ضربه خوردن معمولا دراثر جابجایی اشتباه و غیر اصولی تلویزیون و یا پرتاب شدن جسمی خارجی به آن، رخ می دهد. نتیجه ی آن بهم ریختن سه رنگ اصلی یعنی قرمز و آبی و سبز و پخش شدن رنگ سبز در نمایشگر است. همچنین قرار گرفتن صفحه درمعرض آهنربا هم ممکن است رنگ ها را با هم ترکیب کند و منجر به رنگین کمانی شدن تصاویر شود. برای رفع این مشکل، باید پیکسل ها ترمیم شوند. به منظور تعمیر صفحه نمایش تلویزیون خود حتما به کارشناسان مجرب در این حوزه مراجعه کنید.

دیگر انواع بهم ریختگی رنگ در صفحه نمایش تلویزیون چیست؟

سیاه شدن تصویر تلویزیون: هر یک از پیکسل های موجود درصفحه تلویزیون دارای سه مولفه هستند که در رابطه با ایجاد رنگ در تصاویر نقش دارند. اگر پنل تلویزیون دچار مشکل باشد، پیکسل های موجود در پنل اصطلاحا می سوزند که درنتیجه باعث سیاه شدن تصاویر می شود. تعمیر و اصلاح پیکسل ها این مشکل را برطرف می کند. به منظوراطلاع از تعرفه خدمات تعمیر صفحه نمایش تلویزیون با کارشناسان اصفهان تی وی سرویس ارتباط برقرار کنید.

وجود رنگ اضافی در تصویر: گاهی بهم ریختگی رنگ در صفحه به این شکل است که یک رنگ غیرمعمول و اضافی در تصویر دیده می شود. دراین صورت به احتمال زیاد بک لایت آسیب دیده و نیاز به ترمیم دارد. البته ممکن است مشکل مربوط به لایه اصلی پنل باشد که در این صورت باید پنل را تعویض کرد. برای دریافت انواع خدمات تعمیر صفحه نمایش تلویزیون با esfahantvservice ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید  نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر |  5اصل!

انواع به هم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

انواع بهم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون 2انواع بهم ریختگی

رفع مشکل بهم ریختگی رنگ در صفحه نمایش تلویزیون:

پس از آشنا شدن با دلایل بهم ریختگی رنگ در صفحه نمایش تلویزیون و انواع بهم ریختگی، حال نوبت به رفع این مشکل رسیده است. بهم ریختگی رنگ در صفحه نمایش تلویزیون، بیشتر به دلیل خرابی پنل می باشد و با تعمیر یا تعویض پنل می توان مشکل را حل کرد. این قطعه در بیشتر موارد قابلیت تعمیر ندارد و باید آن را با یک پنل دیگر تعویض کرد. گاهی با تعمیر فلت هایی که تصویر را انتقال می دهند هم می توان مشکل را برطرف کرد که تشخیص این مورد و تعمیر صفحه نمایش تلویزیون به عهده تکنسین مجرب است.

رفع به هم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

رفع بهم ریختگی رنگ در تلویزیون-تعمیر صفحه نمایش تلویزیون-اصفهان تی وی سرویس

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون 3رفع بهم ریختگی

خلاصه عوامل بهم ریختگی رنگ در تلویزیون و سوالات مرتبط:

استفاده طولانی مدت از تلویزیون پرتاب شدن جسم به پنل
وجود مشکل در بک لایت تماس رطوبت یا آب به پنل
مشکل در لایه اصلی پنل قرار گرفتن درمعرض گرما و سرما
سوختن پیکسل ها در صفحه نمایش      قرار گرفتن در معرض نیروی مغناطیسی
گردآورنده:محمودزاده مدت زمان مطالعه :15 دقیقه

ما در این مقاله به بررسی عوامل بهم ریختگی رنگ در صفحه نمایش تلویزیون پرداخیتم و با انواع بهم ریختگی نیز آشنا شدیم. متوجه شدیم که در بسیاری از موارد نیاز به تعمیر پنل و یا بک لایت  صفحه نمایش می باشد که امری کاملا تخصصی است. برای دریافت انواع خدمات تعمیر صفحه نمایش تلویزیون می توانید به سایت esfahantvservice مراجعه کنید و از متخصصین این مجموعه بهره مند شوید.

1.هزینه تعمیر صفحه نمایش تلویزیون چه قدر می باشد؟ بستگی به میزان خرابی متغیر است. تشخیص آن به عهده ی تکنسین مجرب می باشد.
2.چه عواملی موجب خرابی و بهم ریختگی رنگ در صفحه نمایش تلویزیون می شود؟
مشکلات موجود در پنل، سوختگی یا خاموش شدن پیکسل های تلویزیون و مشکلات موجود در بک لایت باعث بهم ریختگی رنگ می شود.
3.برای تعمیر صفحه نمایش تلویزیون به کجا مراجعه کنم؟
می توانید برای دریافت انواع خدمات در این حوزه به وب سایت اصفهان تی وی سرویس مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در شاهین شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *