تعمیر صفحه نمایش تلویزیون LED-تعمیر کردن تلویزیون LED

تعمیر صفحه نمایش تلویزیون LED-تعمیر کردن تلویزیون LED--اصفهان تی وی سرویس


تعمیر کردن تلویزیون LED ضربه خورده یکی از مشکلاتی است که زیاد با آن مواجه می شویم. تیم نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ دراصفهان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان قصد دارد دراین مقاله به این موضوع بپردازد. امروزه می توان گفت تلویزیون یکی از وسایل مهم وضروری سرگرمی در منزل شما است. در نتیجه خرابی آن یک مشکل بزرگ برای شماست. اینکه تعمیر کردن تلویزیون LED امکان پذیراست یا نه؟ بستگی به یکسری موارد دارد. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ دراصفهان در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره می کند. متاسفانه باید گفت تعمیر تمام صفحه نمایش های تلویزیون امکان پذیر نیست.

فهرست تصاویر

تعمیر تلویزیون  1انواع صفحه نمایش تلویزیون

تعمیر تلویزیون  2تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

تعمیر تلویزیون  3تلویزیون LED

انواع اصلی صفحه نمایش تلویزیون و رایج ترین آن ‌ها‌

صفحه نمایش تلویزیون یک قسمت مهم و اساسی از هر تلویزیون است. این صفحه نمایش، تصاویر و ویدئوها را به صورت بصری به کاربر نمایش می‌دهد. صفحه نمایش تلویزیون‌ها از انواع مختلفی تشکیل شده است که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. انواع مختلف صفحه نمایش ها عبارت است از: LCD، LED، Plasma، QLED و OLED . که هر صفحه نمایش ویژگی های مخصوص خود را دارد. رایج ترین نوع صفحه نمایش ها LCD وLED است. درسته که تلویزیون های LED ممکن است متفاوت بنظر بیایند، اما از فناوری مشابه تلویزیون های LCD استفاده می کنند.

هرکدام از صفحه نمایش های بالا با توجه به ویژگی هایی که دارند، ممکن است قابل تعمیر باشند یا نباشند. دراین مقاله تیم اصفهان تی وی سرویس درمورد تعمیر کردن تلویزیون LED و انواع دیگر صفحه نمایش توضیحات لازم را می دهد. برای مطالعه ی مقالات بیشتر با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ دراصفهان همراه باشید.

بیشتر بخوانید  مشکل تداخل سیگنال کنترل تلویزیون + 4 راهکار خانگی

انواع صفحه نمایش تلویزیون-تعمیر کردن تلویزیون LED

انواع صفحه نمایش تلویزیون-تعمیر کردن تلویزیون LED-اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون  1انواع صفحه نمایش تلویزیون

آیا امکان تعمیر کردن تلویزیون LED وانواع دیگر صفحه نمایش وجود دارد؟

در ادامه انواع صفحه تلویزیون قابل تعمیر را بررسی می کند.

صفحه نمایش LED :

اغلب تعمیر کردن تلویزیون LEDامکان پذیر است. یکی ازدلایلی که امکان تعمیر کردن تلویزیون LED وجود دارد این است که قطعات یدکی زیادی برای آن وجود دارد. هر برند تولید کننده تلویزیون LED مجموعه ای از قطعات یدکی ADHOC را حداقل به مدت 5 تا 7 سال پس از عرضه محصولات عرضه می کند. تعمیر کردن تلویزیون LED ممکن است نیازمند تعویض قطعات داخلی باشد. توجه داشته باشید برای تعمیر تلویزیون LED ، ابتدا باید منبع تغذیه را بررسی کنید. قبل از تعمیرکردن تلویزیون LED ، مطمئن شوید که دستگاه خاموش و از برق جدا شده است.

صفحه نمایش OLED :

امکان تعویض و تعمیر این صفحه نمایش هم وجود دارد. اگه مشکل فراتر از صفحه نمایش OLED باشد باید کلا پنل آن را تعویض کرد. هزینه ی آن بیشتر از خرید یک تلویزیون نو بر ای شما خواهد بود. بنابراین اگر با مشکلی مواجه شدید حتما از یک تکنسین حرفه ای تعمیر تلویزیون مشورت بگیرید. می توانید در این زمینه از تکنسین های حرفه ای اصفهان تی وی سرویس کمک بگیرید.

صفحه نمایش LCD:

تعمیرات ال سی دی در بین همه ی صفحه نمایش ها رایج ترین هستند. اغلب باید کل صفحه نمایش را تعویض کرد. اغلب هزینه تعویض صفحه نمایش از خرید یک تلویزیون نو بیشتر خواهد بود. در نتیجه تعویض کل تلویزیون LCD برای شما مقرون به صرفه تر است.

صفحه نمایش Plasma:

متاسفانه باید گفت صفحات تلویزیون پلاسما قابل تعمیر نیستند. به این علت که قطعات یدکی آن ها پیدا نمی شوند. حتی اگر پیدا شود فرایند نصب آن بسیار سخت و نیاز به تجهیزات تخصی دارد. اگر صفحه نمایش پلاسما آسیب ببیند. در این حالت، باید صفحه تلویزیون را به طور کامل تعویض کنید.  ممکن است هزینه ی تعمیر و تعویض آن بیشتر از قیمت خرید یک تلویزیون جدید باشد.

تعمیر صفحه نمایش تلویزیون-تعمیر کردن تلویزیون LED

تعمیر صفحه نمایش تلویزیون-تعمیر کردن تلویزیون LED-اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون  2تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

بیشتر بخوانید  راهنمای تعمیرات ساده و 8 راه حل برای مشکلات رایج تلویزیون‎های lcd درخانه

آیا احتمال تعمیر کردن تلویزیون LED با صفحات تخت وجود دارد؟

بله احتمال تعمیر کردن تلویزیون LED  وجود دارد. متخصصان تعمیر esfahantvservice  برای تعمیرهر نوع تلویزیون از جمله تعمیر کردن تلویزیون LED ، OLED ، LCD، HDو… آموزش دیده اند. بنابراین، اگرصفحه نمایش ترک خورده باشه یا صفحه سیاه شده باشد و یا با هر مشکل دیگری در تلویزیون خود مواجه شدید. از یک متخصص قابل اعتماد و ماهر برای تعمیر کردن تلویزیون LED کمک بگیرید.  تعمیر کردن تلویزیون LED ممکن است وابسته به نوع و مشکل خاصی که در آن وجود دارد، متفاوت باشد.

تلویزیون هوشمند دارای قابلیت‌های اضافی نسبت به تلویزیون‌های معمولی است. این قابلیت ها شامل اتصال به اینترنت، نصب برنامه‌ها و استفاده از خدمات آنلاین می‌شود. گاهی اوقات مشکلات کوچک نرم‌افزاری می‌توانند با راه اندازی مجدد تلویزیون حل شوند. در برخی موارد، به‌روزرسانی نرم‌افزار تلویزیون می‌تواند مشکلات رایج را حل کند. اگر مشکلی در اتصال اینترنت تلویزیون هوشمند وجود دارد، مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما به درستی برقرار است. بررسی کنید که روتر یا مودم شما به درستی کار می‌کند و اتصال اینترنت در سایر دستگاه‌ها مشکلی ندارد.

امکان تعمیرپذیر بودن یا نبودن آن به عوامل زیر بستگی دارد. به عنوان مثال: LED یا LCD بودن، میزان آسیب دیدگی و…عوامل موثر در قابل تعمیر بودن یا نبودن است. در برخی موارد تعویض تلویزیون تنها گزینه است. یک صفحه LED به جای اینکه توسط یک لامپ فلورسنت روشن شود، توسط دیودهای ساطع کننده نور روشن می شود.

آیا گارانتی شامل شکستگی تلویزیون های  LED نیز می شود؟

خیر. متاسفانه در اغلب موارد برای تعمیر کردن تلویزیون LED یا صفحه نمایش‌های شکسته شده نمی توان از گارانتی استفاده کرد. چرا که ضمانت‌ نامه‌ های تلویزیون در اکثر شرکت‌ها ترک خوردگی یا شکستگی صفحه نمایش تلویزیون ها را پوشش نمی‌دهند. با این حال ممکن است، صفحه نمایش معیوب یا سایر آسیب های صفحه نمایش  تحت ضمانت‌ قرار بگیرد.

در صورت مواجه شدن با مشکلی در تلویزیون خود یا جهت تعمیر کردن تلویزیون LED حتما از یک متخصص کمک بگیرید. اگر قصد دارید که با یک فرد متخصص و ماهر مشورت کنید. ما تیم تخصصی و ماهر esfahantvservice را به شما پیشنهاد می کنیم.

بیشتر بخوانید  2 اقدام که برای تعمیرات تلویزیون باید انجام دهیم

توجه کنید آسیب دیدن صفحه نمایش به دلیل نقص قطعه، تعمیر یا تعویض ممکن است تحت شرایط گارانتی قرار بگیرد. بهتر است شرایط و مقررات گارانتی تلویزیون خود را مطالعه کنید یا با تولیدکننده یا فروشنده تلویزیون تماس بگیرید. از این رو اطلاعات دقیقتری درباره پوشش گارانتی برای تعمیر کردن تلویزیون LED دریافت کنید.

هزینه‌ی تعمیر کردن تلویزیون LED و انواع دیگر صفحه نمایش‌ها بسته به مدل، نوع و اندازه‌ی صفحه نمایش و جایی که آن را تعمیر می‌ کنید‌‌‌، متفاوت است. با این حال در برخی از موارد امکان تعمیر کردن تلویزیون LED وجود ندارد. از آنجایی که معمولاً صفحه نمایش گران ترین بخش تلویزیون‌های شما است. هزینه تعمیر آن از هزینه ی خرید یک تلویزیون نو بیشتر خواهد شد. در نتیجه بهتر و بصرفه تراست که یک تلویزیون جدید خریداری کنید. تعمیر کردن تلویزیون LED ممکن است هزینه‌بر باشد، بنابراین قبل از تصمیم‌گیری، هزینه را بررسی کنید. برای بدست آوردن تخریب دقیق تری از هزینه های تعمیر کردن تلویزیون LED و انواع دیگر صفحه نمایش خود می توانید با esfahantvservice تماس بگیرید.

تلویزیون LED-تعمیر کردن تلویزیون LED

تلویزیون LED-تعمیر کردن تلویزیون LED-اصفهان تی وی سرویس

تعمیر تلویزیون  3تلویزیون LED

نتیجه گیری کلی که می توان از این مقاله گرفت عبارتست از:

بطور خلاصه از این مقاله می توان نتیجه گرفت که احتمال تعمیر کردن تلویزیون LED  وجود دارد. با کمک گرفتن از یک متخصص وتعمیرکار حرفه ای می توانید به راحتی مشکل خود را حل کنید. زیرا متخصصان زیادی برای تعمیر هر نوع تلویزیون از جمله LED، OLED ، LCD، HDو… آموزش دیده اند. بنابراین، اگرصفحه نمایش ترک خورده باشه یا صفحه سیاه شده باشد. یا هرمشکل دیگری در تلویزیون خود با آن مواجه شدید، از یک متخصص قابل اعتماد کمک بگیرید. در این زمینه  متخصصان اصفهان تی وی سرویس  می توانند کمک و مشاوره ی  لازم را به شما بدهند .

موضوع تعمیر کردن تلویزیون LED
نویسنده سارا مقدس
تاریخ 7شهریور 1402
مواردی که شامل گارانتی می شود  آسیب دیدن صفحه نمایش به دلیل نقص قطعه، تعمیریا تعویض ممکن است تحت شرایط گارانتی قرار بگیرد.

سوالات متداول شما درباره تعمیر کردن تلویزیون LED

  1. انواع اصلی صفحه نمایش تلویزیون چیست؟

LCD، LED، Plasma، QLED و  OLED

2.آیا تعمیر کردن تلویزیون LED آسیب خورده امکان پذیر است؟

بله امکان پذیر است

  1. هزینه تعمیر کردن تلویزیون LED چقدر است؟

هزینه ی تعمیر کردن تلویزیون LED بسته به مدل، نوع واندازه صفحه نمایش وجایی که آن را تعمیر می‌ کند‌‌‌، متفاوت است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *